kobejn

Na film sem narazil náhodou, když sem hledal na ulož.tu nějakej film o muhammadu alim a místo toho mi vyjel nějakej jinej champ, tak sem to stáhnul, že na to teda mrknu. Nakonec se z toho vyklubal nějakej film vo koních, jakože závody a tak. No, děs a hrůza, mix komedie a dramatu, jakože chvíli vtipně a pak na vážno. Každopádně představa jižní koreje vo humoru je dost odlišná tý mý, takže vtipný momenty byly spíš wtf a to drama zas bylo děsně pathetic. Takže díky, todle radši ne příště. ()

LangiJ

Zpočátku jsem si myslela, že půjde o komedii, protože je tam spousta scén, kdy jsem se opravdu nasmála. Postupně ovšem komediální prvky vypadnou a jde o čisté drama. Vtipné části tam však tvůrci dokázali vmáčknout nenásilně, že to ani nerušilo a působilo přirozeně. A i konec je dost povedený, něco mezi happyendem/ne-happyendem - prostě Korea. Přeloženo. ()

Lacike

Taký štandardný mix drámy a komédie z prostredia dostihov. Tae-hyeon Cha je zase za chudáka, ale aspoň ho tentoraz neterorizuje nejaké drzé dievča. Stačí, že smúti za mŕtvou ženou a ako džokej sa musí vyrovnať s tým, že postupne prichádza o zrak. Humor zaobstaráva banda vedľajších postavičiek na čele so sympaťákom Sang-ho Kimom. Finále nie je tak brutálne citovo vydieračské ako majú v Kórejských filmoch vo zvyku. Čo mi bolo trochu ľúto, lebo ma vďaka tomu nechalo úplne chladným. Príliš ma nebavil humor, keď sa postavy neustále akože vtipne prekrikujú a stopáž bola fakt prestrelená. Celkovo to je film na jedno pozretie. Kto má rád prostredie dostihov, tak asi bude spokojnejší. Mňa kone na rozdiel od psov toľko neberú. 5/10 ()