Trochu inak v SND s Adelou Banášovou (TV pořad)

Talk-show

Slovensko, 2013

Na úrovni Talk-Show veľa robí moderátor a keď je moderátor dobrý, väčšinou je skvelá. Dobré je, že táto je Adely Banášovej a tá je skvelá, k tomu má dobrý vkus na hostí. Dokonca ich dokonale tlmočí v Angličtine alebo Nemčine. Väčšina hostí je zaujímavých a celá Show sa vedie v kľudnom a príjemnom duchu.(5.4.2015)

Zaujímaví hostia, nenásilný a neúkorný humor hostiteľky, príjemne to plynie .. čo viac si želať ? Držím Adele palce. toto jej sedí.(12.8.2014)

Super! Zaujímavý hostia (nie v zmysle, že jediné, čo v živote dokázali, je ústami prijať guľôčku, ktorú následne vystrelia nosom do obecenstva, ani to, že dokážu vygrgať svoje meno odzadu v arménskom dialekte) a Adela taká seriózno-vtipná (nie je tam s ňou Sajfa, takže na prasačinky a debaty o najdlhšom chlpe z nosa zabudnite). Ale chápem, aj tých, ktorým sa to nepáči. Adela sa síce snaží nebyť všade, ale žeby zišla z očí sa povedať nedá. Obrazovo to je také, no nemastné. Záznam je z divadla a veľa vecí sa tomu podriaďuje, takže kamera (a očividne ani režisér) veľa vody nenamútia. Drží si to však svoju kvalitu bez výkyvov.(6.6.2014)

Adela to robí tak, že tí zaujímaví ľudia sa s ňou proste chcú rozprávať a baviť. Svojich hostí nestrápňuje a nedostáva do úzkych (ako napríklad vychytralý J. K. z Uvolněte se prosím..). Aj keď nekladie príliš sofistikované otázky, odpovede, ktoré dostáva, vie vtipne vypointovať. Sú to také ľahkovážne dialógy s múdrymi ľuďmi... Skvelé na nedeľu. Veľmi sa mi páčil diel s choreografkou Natáliou Horečnou.(18.9.2016)

Nie je to ničím špecifické ako napríklad Adela Show, ktorá bola dosť vtipná, akurát krátka na niektoré rozhovory a dlhá na niektoré hlúposti. Avšak je to zaujímavé, človek sa aj pobaví, aj niečo dozvie, je tam príjemná atmosféra a aj keď by som zniesol u mnohého aj viac, napríklad talk-show Zem a Veku mám radšej, tak Adelu v súčasnosti môžem a myslím, že je to to lepšie v televízii.(6.3.2015)