Trpaslíci

(pořad)
  • Slovensko Smajlíkovci

Zábavný program pre deti. Stretnutie s Trpaslíkmi a ich novou pesničkou, smiešnym seriálom, malým kvízom a čítaním z rozprávkovej knižky. (STV)

Carol Pifková odpad!

To ako fakt niekto toto púšťa svojim deťom?! Ak sa taký rodič nájde tak mu odporúčam lobotómiu. A deťom dáky výplach mozgu aby na to zabudli. Po 4 hodinovom spánku som sa zobudila na tú najretardovanejšiu pesničku a už som zo zdesenia nemohla zaspať. Ľudia, čo tam hrajú musia mať doživotnú traumu a ak nie tak sú to chuďáci čo si myslia, že týmto prerazia vo svete filmu.. Fuj! A tie debilné akože škriatkovské čiapky čo kúpili v New Yorkeri za euro za kus vo výpredaji tak radšej nech si cih pretiahnu cez hlavu a nikde sa neukazujú ak nechcú zažiť doživotnú šikanu. ()

Kwaichi

Kedysi sa deti učili podobné riekanky v škôlke. Dnes toto poslanie ostáva už len na pleciach masmédií. Originálny nápad ako zaujať dnešné deti a niečo ich aj naučiť. Texty sa síce stále opakujú, no to práve posilní efekt zapamätania si fráz a deťom sa to jednoduché no zároveň moderné a elegantné spracovanie prekvapivo páči. Dobrým príkladom je moja malá sesternica, ktorá si dva dni po tom ako videla jeden diel, recitovala básničku o suši z Japonska. Oceňujem aj talentovaných mladých umelcov, ktorí sa navliekli do smajlikostýmov a snažia sa vytvoriť niečo hodnotné pre najmpadšie publikum. ()

janesX

..tak na Japoncov síce nemáme keďže sú asi 100 rokov pred nami, ale nechápem tie hodnotenia odpad!. To keď tu vidíte že každý dáva odpad tak sa automaticky pridáte aj vy? No jasné že takto potom vyzerá celé Slovensko, keď ste jak teľatá. Z toho mála čo som náhodne videl, môžem len usúdiť že sa jedná o podarenú, nápaditú, veselú detskú reláciu, a ten zvyšok (čo som nevidel) podľa zdravého rozumu predsa nemôže byť hodný odpadu. ()

tančísvlky

Toto je revolučný projekt na slovenskej televíznej pôde. Úplne originálne a prepojenie telekomunikačných vymožeností je nevtieravé a pre deti takmer skvelé. Je poznať na každý pád, že účinkujúci v tomto programe sú skvelí ľudia. Na slovenské pomery takmer úplná bombová relácia. Paaraááááda trpaslíci ... ()