Fatmagül'ün suçu ne? (TV seriál)

Fatmagul

Fatmagul

Drama / Romantický / Telenovela

Turecko, 2010, 160x50 min

Beren Saat, Musa Uzunlar, Bugra Gülsoy, Engin Akyürek, Kaan Tasaner, Nilay Cafer, Civan Canova, Esra Dermancıoğlu, Sacide Taşaner, Murat Bölücek, Kıvılcım Kaya, Aysun Güven, Hakan Urcu, Serap Önder, Toygun Ateş, Sevtap Özaltun, Erdoğan Tutkun, Sitare Akbas, Seda Güven, Salih Zeki Yorulmaz, Aziz Sarvan, Mehmet Yücel Özkal, Aybars Irmak, Cansu Taşkın, Fatih Payat, Bülent Seyran, Bülent Ergün, Kaya Erdaş, Zeki Eker, Ali Yiğit, İlkay Çelik, Murat Daltaban, Bülent Çelik, Bengü Ergin, Feyza Işık, Yiğitcan Erginöz, Yılmaz Tüzün, Yusuf Köksal, Engin Öztürk, Alper Banko, İzzet Çivril, Sevinç Kumaş, Aydın Genç, Servet Pandur, Makbule Akbaş, Vural Yayan, Hakan Öztaş, Yılmaz Öztürk, Yunus Köse, Anıl Yıldız, Edip Tutal, Mehtap Anıl, Sadettin Kanpalta, Deniz Baytaş, Efe Kayra Yıldırım, Neslihan Kolaylı, Gülnur Uzun, Ahmet İlker Okumuş, Fırat Çelik, Cüneyt Aydınoğlu, Hafız Sengir, Deniz Türkali, Büşra Köymen, Rahman Görede, Ahmet Tanık, Metehan Erdem, Kerem Fırtına, Veda Y. İpek, Burak Kimyager, Sumru Yavrucuk, Melek Karademir, Murat Kubilay, Bekir Aslantaş, Fevzi Gökçe, Erdi Deveci, Mehmet Uslu, Ayşegül Çakır, Zühtü Erkan, Nail Özgün, Özgür Vatansever, Arif Selçuk, Cenk Kangöz, Emre Yetim, Alper Kut, Gözde Kocaoğlu, Yüksel Aydın

Kerem Çatay

Vždy som bola ako všetci ostatný a tieto turecké, mexické, španielske a neviem ešte aké naivné telenovely som kritizovala. Ale pri tejto si jednoducho nemôžem pomôcť, časti sú zdlhave, naivne ale oslovil ma ten turecký príbeh a to ako to v tej krajine chodí (keď napríklad "čistú" ženu znásilnia-pošpinia a ona si musí vziať toho muža aby "očistila" seba aj svoju rodinu).. A Engin Akyürek je jednoducho na zožranie krásny chlap, tie 3* sú hlavne za neho, videla som už všeliakych Santosov a Juanov Pablov ale tento muž je naozaj TOP :-D(21.6.2014)

• genetique

:D(14.8.2014)

• MM_Ramone

Česko Slovenským fenoménom začiatku nového milénia boli lacné, nekonečné telenovely. Naivné, stupidné romantické hlúposti, ktoré sa točili prevažne v Južnej Amerike. Absolutné dno televíznej filmovej tvorby. Tento trend pomaly ustal a prišlo niečo oveľa horšie. Telenovely z Turecka. Je to trójsky kôň, prostredníctvom ktorého sa moslimský svet vkráda do európskych domácností. Jedným z týchto nebezpečných mohamedánskych kultúrnych atentátov je aj stošesťdesiat dielny seriál "Fatmagul" (Fatmagül'ün suçu ne?). Zákerný turecký odpad!(15.4.2018)

• Eawy

Pozerala som asi 6 častí s babkou a dobre som sa na jej a dedkových komentároch zabávala. Nemôžem dať preto odpad. Keď vám babička povie, že pôjde do nemocnice v Turecku, lebo ju tam za deň vyliečia, musíte sa smiať.(11.7.2014)

• Evandulik

Týmto ma týra mama večer. Bohužiaľ, porazený v boji o prepnutie kanálu je povinný pretrpieť hodinu samovraždy vlastných mozgových buniek. Nejaká zvrátená obdoba sultána alebo ako sa to volalo založená na znásilnení hlavnej hrdinky. Celé zle, škvarí sa mi mozog keď tento skvost musím len počúvať pri varení. Facku človeku, ktorý za týmto stojí.(30.6.2014)