Living Among Us

Trailer

Příběh vypráví o rodině upírů, která žije ve městě společně s normálními lidmi. Skupina mladých reportérů se vydává o této rodině natočit reportáž, ve které chtějí ukázat způsob a styl jejich života. Jsou ale doopravdy tak neškodní, jak tvrdí? (Miseet)

Trailer

Trevor

Televízny štáb, ktorý odhalí to, že upíri sú medzi nami je pozvaný do domu rodiny upírov aby natočili dokument o tom, že upíri sú obyčajní ľudia. A nezávislé osobnosti. Závislé iba na ľudskej krvi. Plán upírov ukázať sa v čo najlepšom svetle sa však nevydarí...Od udelenia hodnotenia odpad film zachránil výkon herca, ktorý stvárnil Selvina, inak je to amatérsky film zo slabými efektmi, ktorý sklamal po každej stránke. ()

kingik

Někdejší hvězdu Prciček trápí problém vampyrismu. Produkující Thomas Ian Nicholas se rozhodl tomu přijít na kloub. Sbalil svůj trojčlenný tým dokumentaristů a nastěhoval se s ním rovnou do obydlí upírů, aby zjistil, co je pravdy na tom, že upíři o sobě mediálně rozhlašují, že nejsou zákeřnými stvořeními, jak se o nich traduje. A co zjistí v jejich domě, to už je předmětem tohoto zajímavě a neotřele vyvedeného filmu. Už to chtělo razantní změnu. Horor o upírech už pro mě představuje unylost a rutinu. A ejhle, náhle přiskotačí maník, co má osvěžujícího materiálu plná varlata. Nebývá tak časté, abych u ff žánru zrovna úpěnlivě kvílel napětím, ale už od počátku, ač předvídatelnost byla jasná, mě to slušně přikovalo a nepustilo až do konce. Heč, krásně mě ti upíři vysáli a upířice vysály i péro, tudíž mohu prohlásit, že existence upírů je zde podána přesvědčivým a originálním způsobem. Po tak ukrutné felaci již nikdy nebudu zatloukat jejich výskyt. Efekty a zabití mají šťávu, upírky jsou nehorázné sexice a celé to má slušnou kadenci. Brian Metcalf a spol. dokázal oživit found footage i upíří žánr v pořádně nadupané moderní jízdě. Nicholas možná na dlouhá léta zajede do vln, kdy v podstatě nikdo nemá povědomí o tom, zda ještě žije. Ale dal zesnulému Johnu Heardovi nesmrtelnost a roli, kdy není za tátu v Sám doma, ale snaží se vyjít ze stínu herce jedné (proslavené) role a kráčet ve stínu mazaného upíra. 10/10 ()

Morholt

Televizní štáb točí reportáž o životě upírské rodiny, ale ne vše jde podle plánu. Asi každý si vzpomene na Co děláme v temnotách a jistá snaha přiblížit se téhle klasice tu je, ale Metcalfovi se nedařila komediální linka, takže výsledek je podivný. Celkem příjemně překvapili herci, mezi kterými nechybějí známé obličeje. V podobných případech člověk čeká netalentovaná ječící jelita, ale tady to je pravý opak. Najde se i pár důvodů k úsměvu a trocha té krve, ale když to přeženu, tak z celého filmu je solidních tak 25-30 minut čistého času. 30% ()

Rodriguez

Tomuhle snímku by to prospělo bez toho FF projektu. Ten je opravdu o ničem a kazí celkem slušnou atmosféru filmu. Stopáž je na hranici, kdy by člověk pomalu usnul, ale akční konec to zachránil. Nicméně o upírech jsme se stejně nic nového převratného nedozvěděli. Stále jsou to krvelačná monstra toužící po lidské krvi. 15% ()

TomX2

Priznávam, nečakal som, že ma bude Living Among Us aspoň z nejakej časti baviť. Jednak nemám rád found footage a jednak nemám rád vampire filmy, takže spojenie týchto 2 žánroch nie je pre mňa. Ale hoc herci hrajú priemerne, scenár je pre primitívov a efekty sú zlé, svojim spôsobom to stále baví a na to všetko sa pozerá celkom príjemne. Divák z toho vlastne ani nemôže byť sklamaný, pretože už predom od toho nič neočakáva a dĺžka filmu je pomerne krátka, takže nakoniec som spokojný. ()

• Točilo se v Los Angeles, v USA. (Tomas_TM)
  • Pri večeri, keď upíri popíjajú krv, jeden z upírov spomenie, že sa jedná o krv z Českej republiky. (TomX2)