Zúčtování

Showdown

Akční

USA, 1993, 100 min

Jah. Toto fajné intersonicovské béčko som svojho času zbožňoval. Bolo mi asi 11-12 rokov a ohadzoval som kamaráta basketbalkou :D. Dnes keď pozerám na tento skvost tak zisťujem že je to celkom dosť veľká volovina s otrasnými hercami. A dosť prekvapila pani Zoolendrová ktorá tam hrá křehké koťátko. Kto nechcel byť vo svojich 12 rokoch karatista jak keby ani nebol. Jah(13.2.2016)

• Wacoslav1

Na Blankse a Kilpatricka se stoji zato podivat ale jenom jednou to je maximum a ty stredoskolsky kecy a drsnarny se fakt nedali...(31.1.2012)

• Ronyk7

Na Billyho Blankse moc slabý. Hrát učitele se na něj prostě nehodí. To je borec do ringu. 23.09.2006(23.9.2006)

Fajn béčko se sympatickým obsazením a dobrým příběhem. Nejlepší byly fighty Blanks vs. Lew a Blanks vs. Klipatrick, ten hlavní souboj mezi těma nadržencema nic moc a ten konec byl nějakej až mooc happy, ale jinak na to jak jsem se toho celkem bál, že to bude nějaka arénovka, tak to fakt mělo supr příběh a já se bavil od začátku do konce a snad ani chvíly jsem se nenudil.(6.10.2016)

• zorro

Bejt to 15 let zpet tak je to na 100%(11.7.2013)

• - Pracovní název filmu byl Full Contact. (slatkac)