Tell

Maya Sigel

Kostýmy:

Justine Seymour
  • Lukoboss

Tak za prvé tomu absolutně chybí škatulka komedie, protože minimálně první půlka je fakt směšná. Pokud to nebyl záměr, tak se to tvůrcům nepovedlo, nedá se nic dělat. A jinak obecně (tzn. za druhé) nebavilo mě se dívat na neschopnýho týpka, kterej kamkoliv se otočil, tak ho někdo trefil do hlavy. Pak se ho ptal, kde jsou ty prachy. A on se z toho nějak dostal, zaběhl a roh a bum, dostal další pecku. A zase znova. Krom toho na začátku totální WTF moment, kdy se v pohodě chce vrátit k ženské, která ho postřelila (skoro zabila) a způsobila, že seděl kolik let, a následně jí šlo jen o ukradený prachy. To snad nemohl nikdo myslet vážně vůbec.(10.11.2015)

Nenáročná akční komedie, kterého po propuštění z vězení nahání suita rozličných postaviček a snaží se z něj různými způsoby dostat, kam ukryl peníze z loupeže. Je jen škoda, že si ten odlehčený tón film neudržel až do samého závěru a snažil se hrát na city i moralizovat. Ale i tak se jedná o velmi solidní záležitost s řadou známých tváří, která neurazí a pobaví. 70%(6.11.2015)

Docela dobře nadupaná a natočená akční komedie, která se v závěru až moc snaží o nějaký dramatický přesah. Mám rád Katee Sackhoff, a tak jsem předem nadšený ze všeho, kde se objeví. Tady navíc ještě jsou Tudyk, Patrick, Lee a Ventimiglia, což je obsazení prostě béčkově skvostné. V tomhle směru se mi film líbil moc.(16.12.2014)

Příjemný překvapení. Zábavná zápletka a sympatický obsazení dělá svoje. Každopádně sem tam nějaká ta nudná scéna se najde, ale je to spíš lepší průměr.(20.6.2016)

Velice slušná pohodová krimi komedie s parádním tempem a konečně díky Bohu logickým scénářem. Herecky taky fajn , neztratit to ke konci šťávu bylo by hodnocení vyšší.(18.10.2015)

• - Film sa natáčal v Los Angeles v Kalifornii po dobu 20 dní. (rafix)

• - Pri scéne v obchode, keď Tell (Milo Ventimiglia) čaká s Rayom (Jason Lee) na peniaze, Tell drží v ruke pomaranč, čo je odkaz na film Krstný otec (1972). (kasch10)

• - Väčšinu nebezpečných scén natočil Milo Ventimiglia (Tell) sám. Najväčší problém mal pri scénach s ohňom. (kasch10)