Komentáře uživatelů k TV pořadu (21)

Na tento typ relacie to celkom uslo, obvykle je to ovela horsie.(5.4.2014)

• jh666

Že jsem radši nešel už v osm spát. Šíp byl v tomhle případě opravdu na zabití. To jeho skákání do řeči bylo opravdu trapný. Když neměli čas, proč tam cpali ty trapný hudební vystoupení? A co se cen týče. Lucce Vondráčkový to ze srdce přeju, něco vyhrát si zasloužila už hodně dlouho. Jinak už jsem spokojený jen s Trojanem, On je opravdu jeden z našich nejlepších herců. Zbytek cen opravdu nechápu. Jak může objev roku v české anketě vyhrát Slovák je jedna věc, ale ta komedie u Gotta, jaky si tam Gottovou rovnou pozvali? No comment. 5% za ceny pro Vondráčkovou a Trojana.(6.4.2014)

• NinonL

Karla Šípa mám ráda a cenu mu přeji, ale tohle se mu nepovedlo. Aby celých 100 minut četl svůj projev z papíru, na to je snad dost starý a zkušený. Nelíbilo se mi, jak drsně zkrouhnul Karola Poláka. Asi nebyl čas, ale takhle se zachovat k váženému hostu ze Slovenska ... Kromě Šípa pořad celkem úroveň měl a až na herce a herečky jsem byla spokojená i s cenami. Vzhledem k tomu, jaký humus "veřejnoprávní" televize v posledních letech točí, kde nic není, ani smrt nebere. Chtěla jsem dát dvě hvězdy, ale za tu komedii s Havlovou na závěr, si pořad zaslouží odpad.(5.4.2014)

• Nos

Karla Šípa mám opravdu rád, a tohle se mu tedy dvakrát nepovedlo...Zlaté Všechnopárty...Celý pořad tam něco četl z papíru, skáče necitlivě do řeči - dost mě tu zklamal. O výsledcích raději hovořit ani nebudu ...(5.4.2014)

• contrastic

Absolutni vitezka ukazala jak hodnotnou cenou Tytytyty je.(6.4.2014)

• kajas

Od pořadu moderovaného panem Šípem jsem tedy čekala víc. Skoro celý projev četl z poznámek, což mi hodně vadilo. Hudební vložky také nezaujaly. Třešničkou na dortu bylo vítězství (dokonce i absolutní!) madame Havlové. Radost mi udělalo vlastně jenom "Vyprávěj"..(5.4.2014)

• Lukoboss

Zdá se mně, že dřív tahle "soutěž" měla nějakou váhu a aspoň trochu se odlišovala od těch estrádovitých kýčů na Nově. No bohužel musím říct, že už se to zvrhlo i tady a nezachránil to ani K. Šíp, kterej za normálních okolností umí (tady to vypadalo, jako by to snad dělal z donucení) a už vůbec to nezachránili vítězové/ocenění.. ale to radši nebudu komentovat (ne, že bych se snad něčeho bál, ale spíš je to zbytečný asi jako házení hrachu na zeď nebo mlácení prázdné slámy).(10.4.2014)

• Paity

Můj oblíbenec Karel Šíp už měl tedy podadařenější večery.(26.10.2015)

• Jeremiah

Úroveň naší populární scény je až na pár výjimek přesně taková jako moje hodnocení. No comment more.(5.4.2014)

• Ryšty

Buranství Šípa v plný palbě. To že si celou dobu koukal někam dolů na zakrnělý penis bych ještě zkousnul. Ale to neustálý skákání všem do řeči a trapný rádobyvtipy byl už vrchol. U některých cen by se dalo polemizovat, ale to sem nepatří. Snad přiští výběr padne na jinýho moderátora...(6.4.2014)

• tančísvlky

Mám pocit ,že sledovanosť "Všechnopárty" pôjde celkom iste dolu. Moderátor dehonestoval prakticky celý program na hranicu mexických telenoviel. Fakt by bolo treba sa pozrieť do toho zrkadla a požiadať divákov o omluvu za skazané dve hodiny programu. Priamy prenos už dnes na úrovni dokáže urobiť len pár ľudí ,ale K.Šíp to už nie je...(10.4.2014)

• playboy_05

Zvracenost. Odporny Karel Sip, ktery cte cely scenar z papiru, kazdemu skace do reci a necitlive ukoncuje dekovacky vitezu. Ucinkujici vyhrabani z archivu vsech moznych TV soutezi, o kterych nebylo pul dekady slyset. A na zaver samozrejme ohrane a debilni kecy vitezu a hlavne ubrecenych exmoderatoru Novy (ze je Vorisek debil vim, ale Klima me zklamal). Tvurcum serialu Vypravej smekam, byt jimi tak Sipovi dam pesti. Koukam s otevrenou pusou, co CT vypusti a pan Sip me hluboce zklamal. Prasecina(5.4.2014)

• Bobbles

Když už na ostatních televizních stanicích nebylo nic jiného, co by mě zaujalo, rozhodla jsem se shlédnout něco univerzálního, aby člověk nemusel jít už ve 20 h večer spát. Po několika sebevražedných myšlenkách jsme se zdárně dostali k absolutnímu vítězi a velmi očekávanému konci. Karel Šíp se choval neprofesionálně, moderátor má být připravený, kor ještě když jde o přímý přenos! A ano, jede se v tomto případě na čas, ale jeho hnusné, netaktní ani nevtipné skánání do řeči, to bylo na facku. Jediným milým překvapením bylo vítězství Ivana Trojana a Miroslava Sýkory - oni dva si to jako jediný ze všech opravdu ze srdíčka zaslouží.(6.4.2014)

• Havala

Podíval jsem se do kalendáře, jestli není prvního apríla. Toto fakt není možné aby se vysílalo. Tak vyčpělý a otřepaný moderátor už se dlouho neviděl.(5.4.2014)

• jfaba

Za prvé! Jsou to divácké ceny! A to je tak vše. Jak si to lidi vyberou, tak to je. Za druhé! Ale moderátor!!! Katastrofa (nechce se mi držet prst na vykřičníku - dám jen jeden)! Včechnopárty je skvělý pořad, jsou i díly nepovedené, ale je to skvělý pořad. Pane Šíp podívejte se někdy na Thálii, tak se moderuje. To bych dokázal taky dvě hodiny číst text a vzít za to balík. Nezávidím, ale mělo by to být zasloužené. A konec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Přerušit Miroslava Sýkoru bylo netaktní a hnusné!(6.4.2014)

• Neklan006

a cenu vyhrává, a pozor to se nečekalo....(fanfáry)............ Dagmar Havlová!(5.4.2014)

• MiniMer

Nevím,jak mám hodnotit. Ze začátku to vypadalo na celkem povedený večer, když ale cenu pro nejlepšího zpěváka přišla předávat "úžasná,nádherná, inteligentní" Ivanka, a nečekaně to vyhrál Karel, večer u mě skončil. Nepomohlo tomu ani vítězství Vyprávěj, Ivana Trojana či Jana Štěpánková. Smíšené pocity mám i z moderátora, některé vtipy se mu povedly, ale to čtení z papíru a skákání do řeči...Vrcholem všeho byly dvě ceny pro Havlovou, která se přes ty všechny plastiky neumí ani normálně zatvářit, je nesympatická a šíleně nepřirozená. Freimanová, Adamovská nebo Stašová,co s ní byly nominované, to je úplně něco jiného. Pro mě zkrátka nehodnotitelné..(6.4.2014)

• tucnakova

úplně sem se dojmula - a vy ? ... a "pořadem roku je repríza" ... !(5.4.2014)

• mbohdy1

Hodnocení "odpad" nedávám za hlasování, to si odhlasovali diváci a i když s hlasováním moc nesouhlasím, tak Dáši jsem to skutečně moc přála. Ale opravdu mě zklamal Karel Šíp v roli moderátora. To, jak každému skákal do řeči... vím, že takové pořady jsou vždy v časové tísni, ale mají si tedy stanovit větší časový limit a pak by se předešlo tomu, jak Šíp každému necitlivě skáče do řeči. Bylo to fakt trapné a šlo vidět, že i oceněným to nebylo milé. A to, že celý večer četl z papíru, to raději ani komentovat nebudu. Prostě mě to hodně zklamalo.(6.4.2014)

• hawkey_CZE

Vítěze ankety hodnotit nebudu a ani nechci... diváci hlasovali tak jak chtěli a vítězům gratuluji. Co ovšem pochopit nedokážu je, jak si může Karel Šíp dovolit odmoderovat přímý přenos způsobem, že celou průvodní řeč PŘEČTE z papíru? Tragický, opravdu tragický výkon moderátora, který navíc nevhodně skákal do řeči pozvaným hostům, snížil úroveň celého pořadu.(5.4.2014)

<< předchozí 1 2