Jakub a jeho pán (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2014, 111 min

Ivan Rajmont

Milan Kundera (divadelní hra)

Moc krásné... oba starší pánové jsou tak roztomilí, že vám to nedovolí se odtrhnout.. :-)(31.3.2014)

Hezká hra, vtipná, ale bylo tam i cosi smutného, co se vždycky bude opakovat.(17.4.2014)

Jiří Bartoška a Karel Heřmánek mohou zaslouženě požívat té obrovské výhody, že mistrovu hru smějí hrát. Protože to vůbec není samozřejmostí! Myslím, že se jim opravdu povedlo věrně převést Kunderův rukopis na divadelní prkna a žádný Kunderův fanoušek se snad nemůže zlobit.(2.6.2014)

Živě v DKO Jihlava ( prosinec 2008) - jeden z Top 10 divadelních zážitků. Vtipné, jazykově hravé, herecky vynikající.(31.3.2014)

Pokud mám hodnotit jen tento záznam, na moc hvězdiček by to nebylo. Z obou dnes již postarších pánů čiší jistá přehranost těchto rolí, vyčichlost a vyčpělost, chybí tomu šmrnc. Těžko jim věřit, že jim jde o holky, když to spíše vypadá, že by se raději někde natáhli a odpočívali. Tři hvězdičky skutečně jen z piety.(9.6.2014)