Lights Out

(festivalový název)
  • Švédsko Lights Out
Krátkometrážní / Horor
Švédsko, 2013, 3 min

Niekedy je lepšie, keď necháte na noc rozsvietené... (sochoking)

Silviaxx

Uff, tak za 3minút som sa stihla báť tak ako sa mi to niekedy nepodarí ani v 90minútovom filme! Perfektná atmosféra, a ten ksicht ani nehovorím!! ()

IvcaSammet

Už od první sekundy parádně našlápnutý kraťas, sr*la jsem strachy až do konce. Závěr ale bohužel zklamal, čekala jsem větší a dramatičtější lekačku a hlavně trochu propracovanější "strašidlo" :) ()

Platom

Ve třech minutách je velká dávka napětí a to i přes amatérský způsob zpracování. Bohužel značně předvídatelné od prvních vteřin. ()

johnywalker

Naprosto perfektní předehra k celovečeráku, na který se už dlouho těším! Ač nejsem žádný expert, dokážu ocenit skvělou práci s kamerou a úžasný nápad... #scaryasfuck ()

domirovec

Zajímavá krátkometrážní záležitost s pěkným nápadem a povedeným jumpscarem. Snad bude i celovečerák povedený takto stejně. :-) 4/5 ()

figliar

Atmosféra sa dá krájať. Pointu a originalitu určite chválim. Ako prvotina Sandberga, klobúk dolu, no škoda že mu jeho múza nevydržala aj naďalej. ()

messi@h

Úvod na chodbě byl za absolutních 100 %, tam se v člověku probouzejí všechny jeho podvědomé a zasunuté fóbie ze tmy, a to naprosto na animální úrovni. Upřímně, skoro jsem se bál infarktu, pokud si film udrží tuhle hororovou úroveň až do samotného konce - a vlastně se mi ulevilo, že nakonec si ji neudržel :) I tak je to ale hororová špička, kde mi ty tři minuty přišly mučivě dlouhé, jako aspoň půlhodina :) ()

megan017

Báječné, na konci jsem pocítila velice (ne)příjemné škubnutí u srdce, film má krásnou děsivou atmosféru bez žádných okolků. ()

Lkn

pěkný video. dokážu si představit kdyby tohle udělal James Wan a hrála tam nějaká lepší herečka které bych uvěřil tu roli tak se regulérně bojím! ()

germiny

Jak s tím ta svině na začátku blikala. Bych ji jednu vlepil... :-D Kdyby nebylo toho BAF konce, tak jasný plný počet. ()