Lights Out (festivalový název)

• Švédsko

Lights Out

Krátkometrážní / Horor

Švédsko, 2013, 3 min

David F. Sandberg

Lotta Losten

Nemal som možnosť vidieť veľa hororových krátkometrážnych filmov, takže ťažko mi je porovnávať, avšak tento bol celkom slušný. V rámci troch minút sa vytvorila slušná skľučujúca atmosféra a o to v horore ide. Takže za mňa ok. A hlavne tie obliečky z Ikea nemali chybu :) 60 %(10.12.2017)

Tak toto je mazec. Nenapadlo mě, že si může člověk za tři minuty filmu stihnout nasr.. do trenek :).. Myslím, že pozdější horor Lights Out musí být rozšířením tohoto nápadu.(27.2.2018)

Aj ked už mam nejaky ten horor za sebou (vlastne je ich kopa), a na podoben lakačky som pripraveny, tak toto ma dostalo.(24.12.2018)

Na takýchto kratkometražných hororoch je najlepšie to, že nemusíte dlho čakať kým sa to rozbehne, ale tá atmosféra a lekačky nás obklopujú od začiatku. Lights Out určite skvelé = atmosféra, lekačk(a)y, napätie...(4.5.2014)

Až na ten závěr dokonalá atmosféra. Těším se na horror, protože tahle chuťovka je vynikající.(20.4.2016)

Vtipné a děsivé zároveň, snímek jen dokazuje, že bubáci číhají všude a jsou pěkně záludní ...(16.12.2017)

/70%/(22.6.2019)

• kriplozoik

Takovej zázrak to zas není, originální také není a dobře vystavěný příběh to také není, takovej bez hlavy bez paty. Je mi jasné, že je to kraťas, ale přesto mi tam chybělo alespoň ve zkratce nějaké zdůvodnění, proč se tam ta ženská najednou objevila a jaká je s tou druhou ženskou souvislost. Bez toho je to na úrovni scary prank videa z YouTube.(7.6.2016)

Mohlo by se zdát, že takový horůrek lze natočit i u sebe doma v obýváku, ale není to vůbec jednoduché. I skoro 3 minuty stačily k tomu, abych v pozornosti držel ruku na ovladači hlasitosti. :) 4/5 --- (80%) ---(16.7.2016)

1 2 3 4 5 6 následující >>