Bitter Blood (TV seriál)

• angličtina

Partners by Blood

Krimi / Komedie

Japonsko, 2014, 11x46 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Další z mnoha japonských detektivních retardací, i když tentokrát mi to přišlo nadprůměrně legrační. Některé gagy neměly chybu a některé postavy rovněž - hlavně detektiv Smradlavý dech.(19.7.2014)

Trochu se zdráhám řadit Bitter Blood do kategorie kriminálních seriálů. V mých očích to je čistě komedie. Už jenom proto, že z většiny epizod si spíš něž kriminální zápletku pamatuji to věčné dohadování mezi postavami. Zpětně mi došlo, že minimálně jeden případ ani nedořešili :D Celé jsem to shlédla ve dvou dnech a nakonec mi bylo líto, že už nejsou další epizody. K tomuhle seriálku se určitě ještě vrátím, až někdy budu potřebovat zvednout náladu.(14.8.2014)

Komu vadí, že podobných detektivek s geniálním záporákem v hlavní roli tady už bylo XYZ? Nikomu, svoje diváky si žánr vždycky najde. Víc ale vadí, že Bitter blood je opět další z řady seriálů ve spárech detektivkově-postavových prokletí. Postavy jsou moc nezranitelné a bolest cítí jen trochu, aby se neřeklo. A nejen to, postavy jsou v podstatě nesmrtelné. Buď bojují za světový mír, nebo se naopak svět pokoušejí zničit. Na počet postav seriál skoupý není, nicméně děj se točí jen okolo asi 3 nebo 4, ostatní jsou tam jen tak navíc, do počtu. Děj – ten má dvě složky. Hlavní linka, jednoduchá a předvídatelná, a potom vedlejší události, které mají za funkci jen oddálení velkého finále. Velké finále naštěstí přináší trochu závanu originality a efektivity do pouště průměrnosti, což asi nejednoho diváka vede k trochu vyššímu hodnocení.(13.10.2019)