Woonmyungcheoreom neol saranghae (TV seriál)

• Jižní Korea

운명처럼 널 사랑해

Fated to Love You

You are My Destiny

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2014, 20x65 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (13)

Myslím, že mi bylo předurčeno milovat tenhle seriál. :) A tím pádem je jasné, že se ode mě nedá čekat žádná, ale vůbec žádná objektivita. Asi u třetího dílu jsem se nekontrolovatelně zamilovala a do konce mě to nepustilo. Naopak, moje láska s každým dílem rostla. Je to navíc jeden z mála seriálů, kde jsem si oblíbila snad úplně všechny postavy. Na každé z nich bylo totiž něco výjimečného a v každém díle mě dokázaly nabít energií. A tak jsem se s nimi smála a plakala a smála a zase plakala... A o tom srdcovka prostě je. Na Jang Hyuka v roli Guna jen tak nezapomenu. Jen mi řekněte, co teď budu bez šnečího párečku dělat? Už vím, budu se utápět ve vzpomínkách při poslechu soundtracku, který je mimochodem nádherný. 5*(6.9.2014)

Má to své krásné momenty, vtipné i smutné. Nakonec si člověk zvykne i na ten Gunovo pošahaný smích, protože přesně bude vědět, co tím maskuje. Pěkný příběh, který jsem už viděla před 4 lety v tchajvanské verzi – tanhle je mnohem více zaměřená na city, tchajvanská zase na komediální stránku. Ač to bylo příjemné pokoukání, víc než pohádku na dobrou noc bych v tom nehledala. Z písniček se mi do paměti zaryla jen jedna, ani nevím, jestli jich tam bylo víc. Hlavní pár se k sobě hodil, měl své světlé i tmavé okamžiky, ale už jsem viděla i páry, mezi kterými to jiskřilo víc. Jak jsem již psala, příjemný příběh na odpočinek, který má i své bolístky, ale to nevadí, protože pořád je to pohádka. Ke konci jsem měla pocit, že děj byl až moc rozmělněný a klidně bych to o něco zkrátila. Jinak moc pěkné 3*. Dobré. Přeloženo.(5.9.2014)

Veľmi zaujímavo postavený seriál. Nemám rada smutné romanťáky, ale napriek tomu, že v tomto sa objaví toľko smútku, stále mám z neho pozitívny dojem. Ústredná dvojica je mimoriadna. Hlas a artikulácia hlavného hrdinu je niečo, čo je nezabudnuteľné. Všetky vedľajšie postavy sú sympatické, ako Mr. Tak (asistent), či ako halmeoni, prosto, každý má svoje miesto. Nespomínam si na pôvodnú verziu ale musím sa priznať, že táto bola výborná. A ten soundtrack! 80%(28.11.2014)

O princezně Slimákovi: Žila, byla na jednom ostrově s čistou vodou princezna. Nosila obrovské brýle a nebyla dobrá v učení, hlavně v matematice. Tahle princezna měla nemoc - každému, kdo ji o něco žádal nebo něco chtěl, vyhověla. Neuměla říci ne. A nevěděla, že je princezna. Byla to divná princezna a byla divně nemocná. ■ Noc, ze které si nic nepamatujete, "Macao Revival" a tlučení rýže. Moje objektivita jde do kelu a dávám pět hvězdiček. Moc krásně se na to dívalo. Hořko-smutně-sladké. Jang Hyuk ztvárnil svoji "šílenou" postavu dokonale, Na-ra Jang je, když si dá kontaktní čočky a chová se sebevědomě, nová Je-jin Son. Akorát s těma obrovskýma brýlema se mi líbila víc (viz. obrázek v mém deníčku). Taky bylo výjimečně dobře, že jsem po přečtení komentářů na ČSFD věděl, že to je pohádka - teda, ona to pohádka není, ale jsou tam prvky, které, když člověk pohádku očekává, jsou v pohodě. Slabiny vidím ve scénáři epizod cca 14-18. Ne, že byly nelogické, ale dost se tahaly a trpěl jsem trochu. ■ Dobrý komentář: Petrushka. ■ Pokud jako já budete hledat song od Megan Lee, zde je přímo jako hudební video k seriálu (odhadem první čtyři epizody): http://www.youtube.com/watch?v=NB5EWDmPA94 Další OST video - song od A Yeon Baek (o poznání smutnější a nostalgičtější) http://www.youtube.com/watch?v=S95WH_VcIgE&index=3&list=PLU6LMSMj3ZfFJ2B2HyS-e3yaoeq-OhCpc(24.9.2014)

Tak mě zase jednou něco pohltilo! Úžasně krásná podívaná, kterou jsem hned několikrát obulela. Jediné, co bych jim vytkla, je ta rozmělněnost po 12. dílu - kdyby to zkrátili na 16 dílů, vůbec bych se nezlobila. Ale i tak pálím 5 hvězd, protože to byl krásný příběh protkaný něžností a neuvěřitelnou roztomilostí Kim Mi Young, kterou doplňoval vážně crazy smích Guna (ano, úplně mě dostal, svíjela jsem se při každém jeho hrůzostrašném výjevu smíchy:D).(7.9.2014)

Jeden z nejpohádkovějších seriálů. Nikdy by mne nenapadlo, že se mne někdy tak moc dotknou postavy a herci jako Jang Hyuk (kterého jsem viděla a oblíbila si ve Thank You) a Na Ra Jang (před tím jsem jí viděla ve filmu Sky and Sea). Všichni měli úžasné charaktery Gunuv smích, no to asi zmiňovat nemusím :)))). Plakala jsem když už jsem ho slyšela a zároveň poté, když jsem ho neslyšela. Prostě - Nejpohádkovější :)(29.10.2014)

Nějak přemýšlím, co o tomhle napsat. FTLY je prostě pohádka. Pohádka, která pohladí, a která vám možná i vžene slzy do očí, ale na jejím konci vás bude čekat přání, že přesně takovouhle lásku byste chtěli prožít. A nejraději s princem, který má mimořádně šílený smích. :^)(7.9.2014)

Fated To Love You je diametrálně odlišný od ostatních seriálů na než jsem zvyklý. První díl se mi podařilo dodívat až na třetí zapnutí, poněvadž šílenost s níž Jang Hyuk přicházel, pro mě byla těžce stravitelná a měl jsem co dělat, aby tato série dostala šanci. Po pár dnech nečinnosti jsem se přece jen k pokračování odhodlal. V začátcích jsem byl potěšen v rozdílnosti rozhodnutí postav od jiných JK seriálů, nenastávalo téměř žádné maskování problémů a důležitá rozhodnutí probíhala asertivní cestou. Přál jsem si, aby se „Fated“ vydalo touto krásnou až naivní cestou, ale po čase se průběh vrátil do zaběhnutých kolejí seriálů ze stejné země, kdy se snaží vztah hlavní dvojici nějakým způsobem narušit další lidé, a kdy se snaží jeden druhého od sebe odstrčit. Na to neustálé zapírání se mi těžce kouká a unavuje mě. „Fated“ je šílený seriál, který dokáže být v nejcitlivějších místech neuvěřitelně krásný a naopak i neuvěřitelně krutý, což také po celou dobu odrážel šílený smích Jang Hyuka, v němž se často skrývala bolest a smutek. • Na-ra Jang si zahrála milou, převelice citlivou a ohleduplnou dívku, která jen těžce říká ne a své role se zhostila natolik skvěle, až mi přišlo, že prožívám její opravdový životní příběh. K věrohodnosti jí také dopomáhal velice laskavý a vřelý hlas. • „Fated“ má jeden z nejhezčích OST, které jsem měl tu možnost slyšet. • Líbilo se mi jakým způsobem bylo ztvárněné dopisování přes sms mezi Jang Hyukem a Na-rou. • Věta nad kterou by se měla spousta lidí zamyslet: „Lidé by neměli zneužívat něčí upřímnosti.“(14.12.2014)

Hamo! Hamo! Mně se to líbilo moc. Mělo to tu šťávu, kterou často postrádám. Jang Hyuk jako Gun byl báječnej. Stvořil nezapomenutelnou postavu se vším tím smíchem, psycho strašidelnými stavy a dokonalým hašteřením s Takem, Drakem či Ssambop lady. Za břicho jsem se popadala... Jin-Hyuk byl tentokrát prototypem anděla na zemi, ale kupodivu mi nelezl na nervy. U něho to prostě nejde :D. Vtipný dojemný šnečí příběh. Do něj. :)(5.9.2014)

Fated to love you je nádherný seriál a pre mňa obrovské prekvapenie, totálne som si ho zamiloval. Funny momenty boli super, na šneka tak skoro nezabudnem. Musím sa priznať, že som sa neubránil ani slzám. Navyše charizmatický Lee Gun a roztomilá Kim Mi-Young povýšili tento seriál na ešte vyššiu úroveň.(19.9.2014)

Fated To Love You tento seriál je velmi dobře propracovaný jsou v něm jak smutné tak i vtipné scény. V hlavní roli Jang Hung jako představitel Gun a Jang Na Ra jako Kim Mi Young, jako pár mě velmi fascinovali byly moc roztomilý.Dosti mi připomínal seriál který jsem nedávno viděla Ming zhong zhu ding wo ai ni (2008) je to jeho Thajská verze.(7.11.2014)

Mě se to moc líbilo . První díl vás hned vtáhne do děje . Má to hodně vtipných a romantických scén a má to i svoje mouchy ,ale ty jsem nějak překousla a jako celek hodnotím kladně .(22.1.2016)

Tenhle seriál není ničím výjimečný. Všude samé klišé a humor mi vůbec nesedl. Jang Nara se snaží, ale viděla jsem ji v lepší roli než v téhle splácanině, která nikam nevede. Po šesté epizodě jsem to vzdala a jdu se radši dívat na něco, co mě bude bavit.(25.3.2017)