poster

Extinction

 • Velká Británie

  Expedition, The

  (neoficiální název)

Dobrodružný / Horor

Velká Británie, 2014, 103 min

Režie:

Adam Spinks
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  odpad!

  "Hluboko do amazonské džungle se vydává ..." Já jsem tedy v Amazonii nikdy nebyl, ale soudě dle tohoto filmu mi to nemusí být vůbec líto, protože i Moravský kras vypadá exotičtěji. Natáčelo se evidentně v úplně normální evropské přírodě, přičemž stopáž je na pár místech proložena jednosekundovými záběry na skutečnou jihoamerickou krajinu / zvířenu. Tento problém je pouze prvním z mnoha, který tento film má, je pro něj ale naprosto vypovídající. Gumový dinosaurek nahánějící hrdiny březovým hájem prostě působí směšně. Strašně směšně. Kdyby to tvůrci alespoň proložili chtěným humorem a pomrkávali na diváka ve smyslu "my taky víme, že točíme kravinu, že si vlastně jen hrajeme na dobrodružný film", byl bych možná smířlivější. Takhle ale neexistuje žádný důvod, proč by měl kdokoli tomuto dílu věnovat zabijáckých 103 minut svého času.(8.5.2015)

 • kaylin
  *

  „Extinction“ vůbec ničím nepřekvapí, a to ani trikovou stránkou, protože ta je slabá a je zde co nejvíce scén, kde triky nejsou vůbec potřeba. Dějová linka je tak unavující, že ani nemá smysl se na ni koukat s tím, že zde bude alespoň nějaký náznak toho, že tvůrci měli lepší nápad, než prostě jen točit to, co točí každý druhý. Nuda a šeď a jen další ukázka toho, že found footage je vyčerpané.(27.7.2016)

 • ricci.s
  **

  Radšej nech divák od toho nič nečaká, aspoň nebude sklamaný. To sa mi už viac páčil Dinosaur Project, ktorý mi prišiel lepší už len preto, lebo tých dinosaurov bolo omnoho viac, a tak bol aspoň akčnejší, pestrejší a zábavnejší ako táto bieda. Tuto sa prvú polovicu filmu nedeje absolútne nič, potom sa kamarát konečne objaví, ale celkový dojem to zlepšilo naozaj len minimálne. Žiadna veľká akcia, žiadne nečakané útoky, pre mňa ani žiadne sympatie k postavám, a Dina ukazovali len sporadicky. Navyše stopáž prepísknutá na maximum. Fakt neviem, čím chcel režisér konkurovať predchádzajúcim dinosaurím snímkom. Nebolo to síce vyložene odpadové, ale skôr vyložene nezaujímavé a zbytočné.(8.5.2015)

 • Campbell
  **

  Tak bohužel se film moc nepovedl. Těšil jsem se na další parádní malý film typu Tape 407 nakonec se film stal sice pěkným dobrodružným filmem ale slabým dinosauřím filmem. Dinosaurů tu není moc a i když oceňuji že se nejedná o efekty, tak tvůrci si sehnaly asi jen hlavy dinosaurů protože zbytky těl nevidíme. Sem tam krev, sem tam roztřesená kamera a dost utíkání. Bohužel moc se nepovedlo.(9.5.2015)

 • Marceloo
  ***

  Partia ludí sa vydá do pralesa, aby skúmali zvieratá. Uprostred noci na nich však zaútočí predátor, ktorý zničí ich tábor a oni musia unikať aby prežili. - Opäť ďalší FF horor a naviac z Velkej Británie. To pre mňa nieje zrovna vyhovujúca kombinácia. Herci sú velmi nesympatickí, dej je slabý a kamera zameraná na veci, ktoré by v tomto žánri snímať nemala. Najprv kamera sníma velké prsia v modrom tielku. Potom sa baba prezlečie, prsia záhadne zmiznú, ale aj tak je kamera zameraná na jej hrudník. V momente, kedy sa boj s dinosaurami najviac vyostrí, sa kamera zameria namiesto hrudníku na jej zadok. A medzitým okolo nich pobiehajú dinosauri. Dinosauri vyzerali aspoň trochu zaujímavo a aj niektoré živočíchy na mňa urobili dojem. Menší plus je to, že dinosauri sa objavujú dosť často na to, že vo väčšine FF je nepriatel zachytený na kamere velmi málo.(22.7.2015)

 • - Přestože se děj filmu odehrává v Amazonii, natáčelo se ve Walesu ve Velké Británii. (Pod)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace