poster

Majk Spirit - Sexy (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Slovensko, 2012, 3 min

 • nessbeal
  *****

  https://www.youtube.com/watch?v=mtoE_KsKbpw(23.12.2018)

 • corpsy
  *

  V čom to mal byť vlastne pokus? Počúvajú a sledujú sa občas tí naši raperi?(31.1.2019)

 • kingik
  *

  Majk Spirit o své skladbě "Sexy": "Ja robim modernú hudbu pre moderných ludí a nedá sa to počúvat." Následně vrhne pronikavý pohled do kamery s prsty "vymodelovanými" do tvaru V. "Čo na to Pepo Vojtek?" Vojtek se poprvé a naposledy před národem zamyslí a jednoduše odpoví: "Já bych ti za to chtěl poděkovat." Načež se huronsky zasměje a povýšenecky roztleská okolo přísedící publikum. Téhle blbosti, co si říká vzdáleně song, pomohl jen výběr lepých slečen. Bez nich by to byla a je tristní hudební záležitost. Klip ze sebe dělá to, čím není. Netvrdím, že je úplně splácaný, ale horší formou napodobuje to, co už ve světě hudebních klipů dávno pokročilo do velmi propracované úrovně. A dokonce si tam "majzne" tedy "Majkne" reklamu. Mé hodnocení: 20%(12.6.2014)

 • Marek1991
  **

  Sexy to bolo, najmä Nicole Weiterova a Soňa Skoncová, aj keď Soňa mohla ukázať aj viac. Inak z môjho pohľadu príliš digitálne, zbytočná vulgárnosť, myslené teraz trocha inak ako pri poznámke o Soni a tiež až miestami také namyslené. No klip je príliš komerčný, tej reklamy je tam veľa.(26.3.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace