iZombie - Season 3

(série)
USA, 2017, 9 h 6 min (Minutáž: 42 min)

Aaron Douglas, Barb Mitchell, Michael Soltis, Rose McIver, Nathan Mitchell, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Robert Buckley, David Anders, Aly Michalka (více)

Epizody(13)

Po udalostiach na večierku, ktorý usporiadalo vedenie firmy Max Rager, sa Liv snaží spamätať zo zistenia o tom, že namiesto desiatok nakazených žijú v Seattli v skutočnosti stovky ďalších zombies. Agentúra Fillmore Graves, ktorá zachránila obete osudnej párty, sa snaží dostať k moci v meste a je dosť možné, že Seattlu bude onedlho vládnuť starosta, ktorý je taktiež zombie. K tomu všetkému má Liv na starosti taktiež nové prípady záhadných vrážd, ktoré môžu byť objasnené len tak, že si Liv ako zvyčajne pripraví chutný obed z mozgov zosnulých. (Marceloo)

Marceloo

Po udalostiach na večierku, ktorý usporiadalo vedenie firmy Max Rager, sa Liv snaží spamätať zo zistenia o tom, že namiesto desiatok nakazených žijú v Seattli v skutočnosti stovky ďalších zombies. Agentúra Fillmore Graves, ktorá zachránila obete osudnej párty, sa snaží dostať k moci v meste a je dosť možné, že Seattlu bude onedlho vládnuť starosta, ktorý je taktiež zombie. K tomu všetkému má Liv na starosti taktiež nové prípady záhadných vrážd, ktoré môžu byť objasnené len tak, že si Liv ako zvyčajne pripraví chutný obed z mozgov zosnulých. - Som rád, že som sa po pätnástich mesiacoch mohol vrátiť k tomuto seriálu, aj keď som trochu sklamaný zo zistenia, že mi seriál neprirástol k srdcu až tak, ako som si pred pozeraním myslel. Na začiatku tvorcovia pripomenú dôležité udalosti z konca predchádzajúcej série, za čo som im velmi vďačný, pretože počas tých dlhých mesiacov medzi sériami človek zabudne na mnoho detailov a v posledných týždňoch si u seriálov všímam, že tvorcovia zanedbávajú to previazanie medzi jednotlivými sériami. Inak všetko pokračuje v zabehnutej štruktúre, kedy sa počas celej sezóny vyvíja príbeh okolo Zombie apokalypsy a v každej epizóde riešia Liv, Clive a Ravi nejakú zábavnú vraždu. V tretej sérii je nanešťastie ovela viac tej prihlúpnutej americkej vzťahovej drámy, ako v sériách predchádzajúcich, takže som mal miestami pocit, že sa to začína uberať velmi zlým smerom. Nakoniec však všetko ostalo pri Zombies a všetko išlo do ústrania, takže velkolepé finále ma príjemne uspokojilo a rozhodne nabudilo na štvrtú sériu. + herec z The Monster a The Returned + herečka z The Magicians + herec z Final Destination 5 a The Blackburn Asylum + herec z Slasher + herec z The Hoarder a American Horror Story + herečka z The Returned a Dead Rising: Endgame + 2 herci z Final Destination 3 + herec z Scary Movie + herečka z Mockingbird + herec z The Cabin in the Woods + herečka z Final Destination 2 + herečka z Grace: The Possession + herec z Leprechaun: Origins a Dead Rising: Endgame + herečka z Suspension a The Evil in Us + herec z House of Wax + herec z June + herečka z The Returned, The Magicians a Dead Rising: Endgame + herečka z Dead of Summer + herec z 13 Eerie a Leprechaun: Origins + herec z Final Girl + herec z Final Destination 2 a Suspension + herec z The Cleansing Hour ()

Necrotongue

Třetí řada seriálu mě lehce zklamala, měl jsem dojem, že podstatným způsobem ubylo humoru, příliš se řešily srdceryvné vzpomínky na bývalé vztahy a celé to na mě působilo takovým unaveným dojmem. Kdykoliv se tvůrci pokusili udělat ze seriálu akční drama, přistihl jsem se u toho, že se nudím. Na druhou stranu je faktem, že v posledních dvou epizodách jim tato snaha vyšla celkem slušně, takže je škoda, že se nezadařilo dříve, hodnocení mohlo být lepší. ()

Likan7

Stále parádní, stále nové, stále vtipné, stále správně hororové. Příkladem může být to, že se mnou začala seriál sledovat i přítelkyně, která sice má ráda komedie, ale absolutně nesnáší cokoliv hororového nebo sci-fi. Série má dostatek zvratů, úmrtí postav a humoru. ()