iZombie (TV seriál)

Komedie / Krimi / Drama / Horor / Sci-Fi

USA, 2015–2019, 49 h 50 min (Minutáž: 41–43 min)

Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Molly Hagan, Nick Purcha, David Anders, Robert Buckley, Nora Dunn, Jenna Berman, Elysia Rotaru, Chad Rook, Summer Bishil, Sean Owen Roberts, Bradley James, Aly Michalka, Rob Carpenter, Daran Norris, Christopher Russell, Jared Ager-Foster, Aaron Douglas, Elise Gatien, Aleks Paunovic, Garfield Wilson, Carolyn Adair, Ted Cole, Allyson Grant, Joel Montgrand, Primo Allon, Byron Noble, Todd Thomson, Eva Day, Aaron Hutchinson, Manny Jacinto, Trish Allen, Aubrey Arnason, Jesse Reid, Jason Edward Coleman, Tom Pickett, Osmond L. Bramble, Kwesi Ameyaw, Chris Shields, Gerardo Barcala, Charles Zuckerman, Noah Beggs, Ryan Hesp, Chad Riley, Andre Tricoteux, Jordan Schartner, Darien Provost, Mik Byskov, Patrick Roccas, Alison Wandzura, Ben Wilkinson, T. Michael Morris, Jason William Day, Brian Markinson, Miriam Flynn, Shaine Jones, David Bloom, Jonathan Whitesell, Brenda Anderson, Daniel Jacobsen, Terence Kelly, Ron Selmour, Carmen Moore, Nneka Croal, Seth Whittaker, Katie Hayashida, Josh Byer, Marilyn Norry, Jesse Moss, Tim Chiou, Ty Consiglio, Ty Olsson, Hiro Kanagawa, Judy Reyes, Anita Brown, Sarah-Jane Redmond, Chris Burns, Devon Gummersall, Serge Houde, Robert Hansen, Matthew Kevin Anderson, Veena Sood, Ben Cotton, Darren E. Scott, Ryan Hansen, Tasya Teles, Chris Gauthier, Dakota Daulby, Gabrielle Giraud, Ryan Grantham, Fulvio Cecere, Barclay Hope, Teryl Rothery, Sunita Prasad, Tim Budas, Jillian Bach, Brittney Irvin, Erica Cerra, Percy Daggs III, Jennifer Copping, Alistair Abell, Shanae Tomasevich, Steven Weber, Matthew MacCaull, Max Lloyd-Jones, Andrea Brooks, Melinda Page Hamilton, Leah Gibson, Brad Kelly, Bex Taylor-Klaus, Stephanie Bennett, Lexi Ainsworth, Leanne Lapp, Paula Shaw, Paul Anthony, William "Big Sleeps" Stewart, Robert Knepper, Justin Prentice, Marshall Allman, Brendan Meyer, Stephen Boersma, David Starzyk, Ona Grauer, Lucia Walters, Lee Page, Anne Marie DeLuise, Raphael Sbarge, Jessica Harmon, Yani Gellman, Jack Irvine, Anne Openshaw, Ian Reed Kesler, Jerry Trimble, Karin Konoval, Eddie Jemison, Steven Williams, Rick Fox, Françoise Robertson, Jason Antoon, Fiona Gubelmann, Mercy Malick, Brittney Wilson, Kevin McNulty, Natalie Brown, Greg Finley, Brooke Lyons, Jenna Romanin, Fraser Aitcheson, Skyler Day, Anna Galvin, Shannon Chan-Kent, Lindsay Navarro, Ben Lawson, Lee Garlington, Daniella Alonso, Fiona Vroom, Jill Morrison, Shaun Omaid, Nick Hunnings, Kristen Bell, Colin Lawrence, Patrick Gallagher, Jillian Fargey, Laci J Mailey, Michael Kopsa, Bradley Stryker, Enrico Colantoni, Oscar Nuñez, Kacey Rohl, Genevieve Buechner, Aliocha Schneider, Wallace Langham, Ali Liebert, Jessica Lu, Cristina Rosato, Zak Santiago, Chasty Ballesteros, Hayley Marie Norman, Sarah Grey, Alex Barima, Jason Simpson, Andrea Savage, Ken Marino, Warren Belle, Lizzie Boys, Sean Campbell, Chad Krowchuk, Raf Rogers, Paul Lazenby, Keith Dallas, Rob Hayter, Barb Mitchell, Michael Soltis, George Tchortov, Steve Hytner, Trezzo Mahoro, Fred Henderson, Mary Black, Jeremy Jones, Ben Sullivan, Alison Matthews, Jeffrey Vincent Parise, Kathleen Duborg, Billy Wickman, Paul Moniz de Sa, Nathan Mitchell, Nicholas Coombe, Christina Cox, Stephen Huszar, Panou, Farrah Aviva, Mike Dopud, Mark Ghanimé, Michasha Armstrong, Dakota Guppy, Natalie Alyn Lind, Kett Turton, Peter Kelamis, Sally Pressman, Ryan Jefferson Booth, Andrew Caldwell, Anjali Jay, Yolanda Pecoraro, Brenda Crichlow, Shenae Grimes, Kimberley Shoniker, Gordon Michael Woolvett, Michael Antonakos, Alexia Fast, Reagan Pasternak, Niall Matter, Gabe Khouth, Peter New, Ryan McDonell, James Pizzinato, Nelson Wong, Kyle Rideout, Adrian Petriw, Teach Grant, Jason Dohring, Kylee Bush, Daniel Boileau, Robert Ri'chard, Morgan Taylor Campbell, Brendan Fletcher, Catherine Lough Haggquist, Bruce Harwood, Steve Baran, Carrie Anne Fleming, Sean Tyson, Chilton Crane, Danny Dworkis, Sam Vincent, Barbara Pollard, Françoise Yip, Neil Grayston, Catherine Barroll, Noel Johansen, Linda Darlow, Anja Savcic, Levi Meaden, Zack Peladeau, Donna Benedicto, Camille Mitchell, Tanya Champoux, Andrew Tkach, Kelly Konno, Debs Howard, Drew Ray Tanner, Grayson Gabriel, Marci T. House, Alex Duncan, Elizabeth Bowen, Brendon Zub, Giacomo Baessato, Laura Jacobs, Mitchell Kummen, Jake Manley, Robert Zen Humpage, Keith MacKechnie, Samantha Cole, Adam Kaufman, Ty Wood, Jason Schombing, Daniel Bacon, Edwin Perez, Bruce Blain, Haley Strode, Dawnn Lewis, Linda Park, Dan Payne, Jaren Brandt Bartlett, Ava Grace Cooper, Cameron McDonald, Sam Huntington, Ryan Devlin, Gerard Plunkett, Keenan Tracey, Christie Laing, Elfina Luk, Daryl Shuttleworth, Daniel Bonjour, Laura Bilgeri, Adam Greydon Reid, Cameron Forbes, Rachel Bloom, Francis Capra, Melissa O'Neil, Nicholas Carella, Bar Paly, John Bregar, Scott Patey, Izabela Vidovic, Tony Alcantar, Christopher Redman, Adam Tsekhman, Samuel Patrick Chu, James Jordan, Laura Mitchell, Harvey Guillen, Ellen Ewusie, Kat Pasion, Nicole Anthony, Bruce Dawson, Mark Brandon, John Emmet Tracy, Jeff Gladstone, Celina Martin, June B. Wilde, Markian Tarasiuk, Ella Cannon, Vicky Huang, Patrick Keating, Taylor Hastings, Kathryn Kirkpatrick, Dee Jay Jackson, Lucie Guest, Ashley Ross, Brandi Alexander, Ryan Lane, Jovanna Burke, Jay Hindle, Wesley MacInnes, Latonya Williams, Sasha Rojen, Stephi Chin-Salvo, Brianne Tju, Dalias Blake, Georgie Daburas, Garrett Black, Michael Patrick Denis, Nikolai Witschl, Jennifer Irwin, Alex Weed, Aaron Craven, Maddie Phillips, Caitlin Stryker, Kareem Abdul-Jabbar, Jackie Debatin, Lee Tichon, Nels Lennarson, Michelle Choi-Lee, Graeme Duffy, Rohan Campbell, Tara Erica Moore, Beatrice Kitsos, Georgia Bradner, Colleen Winton, Brian Dare, Cody Kearsley, Carlena Britch, Melanie Merkosky, Vincent Dangerfield, Lissa Neptuno, Gage Golightly, Stephanie Lemelin, Magda Apanowicz, Dejan Loyola, Bill Dow, Philip Bolden, John Specogna, Nathan Dales, Quinta Brunson, Viv Leacock, Matty Finochio, Jason Gray-Stanford, Jerry Wasserman, Charlie Kerr, Aatash Amir, Eric Keenleyside, Andrew Kavadas, Valerie Tian, Doug Hutchison, Dean Marshall, Megan Peta Hill, Wanda Cannon, Jordan Claire Robbins, Nadeen Lightbody, Shalyn Ferdinand, Hanneke Talbot, Khaira Ledeyo, Milo Shandel, James Kot, Maria Turner, Kurt Evans, J. Alex Brinson

Komentáře uživatele Necrotongue k tomuto TV seriálu

Seriál s jemnými úpravami kopíruje Pushing Daisies,přesto mi přijde,že má požadovanou úroveň.Začal jsem se na něj dívat proto,abych se pobavil a nemusel si u něj pokládat hlubokomyslné existenciální otázky a světe div se,povedlo se.Dostal jsem dobře fungující pohodovou záležitost,která mě dokáže rozesmát,takže jsem téměř naprosto spokojený.Když porovnám,co jsem očekával a co jsem dostal,měl bych dát plný počet*,ale jednu strhávám za nepůvodní námět a za postavu Majora Lilywhitea,která mi spolu se svým představitelem způsobuje lehký nervový tik.Postavou,která mě naopak v seriálu potěšila,je rozhodně Mr.Boss,ten je bezchybný.(29.7.2016)

Třetí řada seriálu mě lehce zklamala, měl jsem dojem, že podstatným způsobem ubylo humoru, příliš se řešily srdceryvné vzpomínky na bývalé vztahy a celé to na mě působilo takovým unaveným dojmem. Kdykoliv se tvůrci pokusili udělat ze seriálu akční drama, přistihl jsem se u toho, že se nudím. Na druhou stranu je faktem, že v posledních dvou epizodách jim tato snaha vyšla celkem slušně, takže je škoda, že se nezadařilo dříve, hodnocení mohlo být lepší.(30.9.2017)

Zpočátku jsem se těšil, že se změnou stylu vyprávění dostane seriál nový impuls, ale po první třetině epizody jsem začal mít dojem, že na takovou výzvu tvůrci asi nemají. Pozitivem byla určitě zápletka s Vivian a jejím městem nemrtvých, negativum vidím ve zpracování tohoto nápadu, které na mě příliš nefungovalo. Zdá se mi, že původní model složený ze samostatných epizod provázaných společným příběhem mi připadal stravitelnější.(27.9.2017)

Druhou epizodou se tvůrci vrátili k původnímu vzorci a já jsem se hned bavil o něco víc. Tento styl příběhu jim šlape mnohem lépe, poprvé mě navíc pobavil Major, kterého jinak vůbec nemusím, ale jako patnáctiletá bruslařka byl výborný.(27.9.2017)

• Eat, Pray, Liv (S03E03) (epizoda) (2017)

Z epizod, které jsem dosud viděl, byla tato jednoznačně nejslabší. Nezaujala mě prakticky ničím a místy jsem se silně nudil. Seriál beru jako absolutní oddechovku, u které se občas zasměju, tentokrát se nebylo čemu smát a oddechovka to byla taková, že jsem málem usnul.(27.9.2017)

Proti minulému dílu došlo sice ke zlepšení, ale objevil se nový problém. Majora Lilywhitea jsem nesnášel snad od první chvíle, co se v seriálu vyskytl, ale teď už mi začíná vadit i Ravi, který pro mě ještě nedávno představoval nejzábavnější postavu, takže jestli to tak půjde dál, bude mé hodnocení velmi skromné.(27.9.2017)

No tak sláva, tvůrci si po čase vzpomněli, že byl ještě před nedávnem seriál zábavný a konečně se jim opět podařilo vzkřísit nějaké ty humory. Epizodě bych klidně udělil i pátou hvězdičku, ale to by se nesměli s tématem dominy držet tak zoufale u zdi, dalo se z toho vytěžit mnohem víc. Nejlepší momenty přinesl každopádně výslech právníka, ten se na mé bránici pěkně podepsal.(28.9.2017)

Předchozí díl byl určitě vtipnější, ale vývoj kolem účinků Raviho séra byl celkem zajímavý a hledání mobilu v márnici bylo přímo výborné.(28.9.2017)

Sedmá epizoda mě příliš nepotěšila, vnímám ji jako průměrný kousek a vidět ještě jednu loutku z ponožky, hned bych hvězdičku ubral. Vlastně jediným momentem, který mě doopravdy zaujal, byl záběr zavražděného učitele, díky němuž jsem si vzpomněl na Pinheada, mou oblíbenou postavu z Hellraisera.(28.9.2017)

A znovu jsem viděl vcelku nevýrazný díl, vzhledem k tomu, čí mozek se servíroval, chyběl humor a nejhorší je to, že se seriál vyvíjí směrem, který byl jasně předvídatelný.(28.9.2017)

Tentokrát mě tvůrci pobavili, díky dílu o Dračím doupěti jsem se slušně zasmál a největší podíl na tom měl policejní IT technik/ upír Steve.(29.9.2017)

Desátá epizoda by celkem ušla, nebýt dvou faktů, které mi extrémně vadily. Prvním byl návrat Drakea, i když jen ve formě halucinace, ale strašně mi vadilo, že se v seriálu znovu vyskytl jen proto, aby se zoufalým romantičkám zahrálo na city, jiný důvod jsem nenašel. Druhým neštěstím je dlouhodobě soundtrack, ale předělávka "Zombie" od Cranberries z tohoto dílu už na mě byla trochu moc.(29.9.2017)

Jedenáctý díl pro mě táhl mozek, který byl použit na svačinku ve třech. Debaty paranoiků byly perfektní a vzhledem k vývoji děje mě hodně zajímá, jak chtějí tvůrci se seriálem naložit do budoucna, vzhledem k míře různých odhalení bych očekával zásadní změny.(29.9.2017)

Ve dvanácté epizodě se řeší spousta záležitostí, a přestože v ní není příliš humorných situací, dobře jsem se bavil, protože se děj hýbal kupředu a pořád se něco dělo.(29.9.2017)

Závěrečná epizoda třetí řady pokračuje v tom, co začalo fungovat v předchozím dílu. Teprve tam mě totiž začala bavit dějová linie, která se zabývá situací zombie komunity v Seattlu, do té doby mě toto téma příliš nezajímalo a zabýval jsem se spíše márničním humorem. Měl jsem pocit, že tvůrci příliš nezvládají dramatické momenty, což se změnilo právě až v závěru třetí série.(30.9.2017)

Čtvrtá sezóna na mě udělala lepší dojem než třetí řada. Hlavní dějová linie se mi zdála být mnohem lépe propracovaná, jednotlivé epizody byly vtipnější a Ravimu se vrátila schopnost pobavit mě, s čímž měl v předchozí sérii velký problém. O to víc mě štvalo, že se tvůrci opět nedokázali vyhnout občasnému citovému vydírání, ale to je můj problém, CW má prostě svou cílovou skupinu a já do ní nespadám.(14.10.2018)

První epizoda čtvrté sezóny mě vcelku příjemně překvapila, mohl jsem se v pohodě zasmát, nemusel jsem příliš přemýšlet, Ravi se vzpamatoval z loňského útlumu a bavil mě jako kdysi, jeho testování séra bylo dokonalé, jen nevím, jestli bych si dal cokoli s vůní šeříku a příchutí melounu, to je fakt divná kombinace.(10.10.2018)

Přecitlivělý závěr a asi dvacátý rozchod Liv a Majora mi sice trochu pokazily dojem z epizody, ale velkoryse jsem se to rozhodl přehlédnout, protože Liv zbodla zábavný mozek a bavilo mě i Angusovo (ne)svaté tažení proti hrozícímu hladovění. Takže jo, jako oddechová zábava na klidné odpoledne to šlo.(10.10.2018)

Tentokrát jsem šel s hodnocením přece jen o něco níž, tvůrci sice rozjeli dějovou linii s pašováním lidí a s jejich následným mizením, ale mozek nenapravitelné romantičky, ani Raviho módní přehlídka mě příliš nepobavily. Situaci zachraňoval policejní kreslíř, ale chyběly mi nějaké ty další humory.(10.10.2018)

U čtvrté epizody jsem se přece jen pobavil víc, než u předchozího dílu, proto jsem přihodil jednu hvězdičku navíc. Potěšil mě Ravi jako návnada v operaci "Nakládačky", kupodivu mě dokázal rozesmát i Major (pod vlivem wrestlera), ale hlavně mě dostal Blaine na "upřímném" mozku.(13.10.2018)

Až na závěrečnou hru na city šlo o povedenou epizodu, mozek kanadského hokejisty byl skvělou volbou, potěšila mě i situace kolem diskriminace zombie řidiče a vtipný byl i únos Sloan Mills. Jen ten natahovaný srdceryvný závěr mě zklamal, takže jsem málem udělil jen tři hvězdičky, pak jsem si ale vzpomněl na Livino hokejové vystoupení a musel jsem tu čtvrtou přidat.(13.10.2018)

Asi dnes nejsem příliš náročný, protože jsem i šesté epizodě udělil čtyři kousky. Faktem je, že jsem se dobře bavil už od semináře o sexuálním obtěžování, Ravi na feťáckém mozku byl výborný i akce v přístavu se povedla, a to včetně scénáře a rozdělení rolí.(13.10.2018)

Hmmm, zase za čtyři, dneska hodnotím krajně nudně a předvídatelně. Ve třetí sezóně mě příliš nebavila dějová linie, která spojovala jednotlivé epizody, tentokrát na mě funguje i tato součást děje, a když nechají tvůrci Liv zkonzumovat nějaký zajímavý mozek (jako v tomto dílu), dostaví se i humory a já se bavím.(13.10.2018)

Tvůrci mě v osmé epizodě fakt potěšili. Stacey Boss je zpět! Vrátila se mi má oblíbená figurka, i když možná ne nadlouho, ale i tak jsem vděčný. Pobavila mě spolupráce Blaina a Anguse, a i když bylo dost jasné, jak dopadne kontrola skrýše peněz, docela dobře jsem se bavil.(13.10.2018)

V předchozí epizodě mě potěšil Stacey Boss, tentokrát mi tvůrci udělali radost návratem k Dračímu doupěti i k "upírovi" Steveovi. Myslím, že byla velká škoda nevytěžit více z mozku rappera, tady zůstal ležet ladem slušný potenciál. Všechno naštěstí zachránil Blainův plán na propagaci léku.(14.10.2018)

S desátou epizodou jsem neměl žádný podstatný problém, přesně takovou pohodovou oddechovku, u níž je možné se i zasmát, od tohoto seriálu očekávám. Liv na mozku detektiva mě bavila (útok lososem byl moc fajn) a kvočna Ravi byl vtipným bonusem.(14.10.2018)

Takové budíčky fakt nesnáším, celou dobu jsem se vcelku dobře bavil, protože příběhu nechyběl humor, děj běžel pěkně v tempu, ale najednou se tvůrci rozhodli, že je čas na to, aby mi připomněli, že CW je tady hlavně pro mladé ženy (dívky) a velmi emotivní diváky a otrávili mi závěr epizody brutálním dojákem, který mě silně znechutil.(14.10.2018)

Dvanáctá epizoda mi naštěstí nepřinesla žádné nepříjemné překvapení, jakého jsem se dočkal u předchozího dílu, takže jsem se mohl vrátit k obligátním čtyřem hvězdičkám. Až na několik méně šťastných momentů byl děj příběhu zajímavý, měl slušné tempo, občas byl spáchán i humor, takže proč ne?(14.10.2018)

Závěrečná epizoda čtvrté sezóny nezačala vůbec špatně, slušně jsem se bavil, ale po útoku Angusových oveček na zátarasy přišel zlom, opět se začalo hrát intenzivně na city, Major Lillywhite se dočkal netušeného kariérního postupu, ale nejtěžším úderem do vazu byla svatba na okrsku. WTF? Málokdy se vidí tak zoufale průhledná záležitost, jakou byl svatební dar, pořád říkám, jak se mi líbí, že u tohoto seriálu nemusím příliš přemýšlet, ale co je moc, to je moc.(14.10.2018)