Mr. Pickles (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Horor

USA, 2013–2018, 5 h 41 min (Minutáž: 11 min)

Neuvěřitelná hovadina, takovou koninu jsem opravdu nikdy v životě neviděl. Nápad je to ale dobrý a první díl mě i docela dost pobavil, druhý byl ale už trapný a všechny vtipy byly vystříleny. Jestli se tohle ujme, tak to potěš koště, páč je to opravdu šílenost. Přesto tomu ty *** hvězdičky dám, protože jak často vidíte psa posedlého ďáblem, který má opravdu luxusní boudu? A mimochodem, metalová znělka je taky fajn. Sledovat nebo ne? První díl ano, další už ne. 50%.(8.10.2014)

Po prvej 10 minutovej časti, som sa cítil ako keby sa niekto snažil hodinový materiál napchať do 10 minút a aj keď moje nadšenia mierne opadli, tak som chcel vedieť ako sa to bude vyvíjať ďalej. A ono to takýmto spôsobom pokračuje ďalej. Všetky postavy sú prvotriedny dementi, snaží sa tam hovoriť toho strašne veľa a v konečnom dôsledku, nehovoria nič, všetko sú to pozliepané krátke gagy, ktoré aj tak smerujú k pointe, že pes všetkych zabije,občas sa vtipným spôsobom vina hodí na nevinnú postavu a je koniec. Nápad zaujímavý, prevedenie až tak zaujímave nie je. PS: Má to super intro, len zato to treba vidieť.(16.6.2017)

Kdo tohle vymyslel,tak nemůže být moc normální.Proč mě baví takovéhle ujetosti a zvrhlosti?A jiné animované seriály mi přijdou těžce průměrné.. (Simpsonovi,Futurama).Asi proto,že je to zábavné...žádné hloupé poučování..na to to nehraje....je to brutální,zvrhlé,úchylné,nekorektní s pořádnou dávkou černého humoru..a ten styl vykreslení dělá některé situace dost nechutné.Co čekat od rodinky a jejich démonického psa,který nejraději seká hlavy,končetiny a dělá z lidi sekanou a mezitím przní všechno,co se hne....do poslušného a hodného hafíka má trošku dál.*S01-zatím 80%(10.6.2018)

Chvalabohu to má len jednu epizódu, vďaka ktorej si to môže živiť svoju kultovosť a jedinečnosť. Keby ich totiž vzniklo viac, tak by sa ten zvrhlý pes z pekla opozeral sakra rýchlo, nakoľko všetok humor pramení len z toho, že nikto by od takého roztomilého hafana nečakal také sadistické uchylárny. Zvyšku totiž zúfalo chýba vtip a animácia je snáď najhnusnejšia akú som videl. 6+/10(23.6.2014)

Brutus v krátkých episodách . Posednutý pes Mr Pickles co je snad hodný jen na sexy maminku, usedlého tatíka a dementní dítě . Skrze boudu mr Picklese se dostanete do nejšílenějšího a nejbrutálnějšího stanistického doupěte. Ovšem obyvatele vydlákova ( debil šerif, divná zmagořená ženská s podomním prodejem smetí , hromada vydláků a hajzlíků ) můžou být vděční za to , že Mr Pickles je antihrdina protože většinou to schytají ti největší zm*di a cokoli se děje v doupěti satanistů se už dále jeví jako trest či dobrovolná účast. Chudák děda trpící šikanou od Picklese a taky trpící tím že mu nikdo nevěří v tom co viděl Picklese dělat a že Mr Pickles ( pes milující okurky ) umí dělat pěkná zvěrstva. Rozhodně morbidní zábava , ale už jen tím rychlým spádem doplněným brutalitou a absurditou sem tam totální debilitou se z této zábavy stáva něco originálního i návykového .(4.8.2016)

• - Když Mr. Pickles mluví démonickým hlasem, tak ve skutečnosti mluví lehce upraveným hlasem a pozpátku. Říká například: "To je hezké počasí, jak se máte." apod. (Harroc)