poster

Mr. Pickles (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Horor

USA, 2013–2018, 5 h 41 min (Minutáž: 11 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • (mOnkey)
  ****

  Co se vám vybaví, když se řekne „nejlepší přítel člověka“? Že psí miláček? V tom případě se raději ještě jednou pořádně zamyslete. Nebo se jednoduše podívejte na Mr. Picklese a dost možná svůj názor hodně rychle přehodnotíte. Rafan s tímhle jménem totiž kromě nakládaných okurek zbožňuje vraždění (lidí) na sto a jeden způsobů (tedy aspoň doufám, že se na podzim, kdy by měl seriál odstartovat, tvůrci postaví ke smrtím kreativně) a ojíždění všeho možného. Mr. Pickles možná někoho zaskočí nečekanou brutalitou, ale diváky zvyklé na seriály pod záštitou kanálu Adult Swim asi jen tak něco nerozhází. Já osobně s nimi sice příliš obeznámen nejsem, přesto mi situace zahrnující rozpárané břicho, obličej stažený z kůže nebo zneužití medvěda na steroidech nijak extrémní nepřišly. Přeci jen se stále jedná „pouze“ o animovaný seriál a ty mě nedokážou šokovat či znechutit zřejmě ničím. Po pilotním dílu si netroufám odhadovat, jestli má Mr. Pickles potenciál bavit několik sezón (ale spíš se přikláním k negativní odpovědi), ovšem na nějakou dobu by to bžunda přeci jen být mohla. P.S. Předpokládám, že metalová skladba v openingu je použita z toho důvodu, aby seriál působil ještě extrémněji, ale já podobnou hudbu poslouchám, takže pokud byl záměr skutečně takový, tak se z mého pohledu minul účinkem. // První série nakonec příjemně překvapila. Epizody si drží víceméně konstantní kvalitativní laťku a finále je vskutku apokalyptické.(28.4.2014)

 • Gemini
  ***

  Podle pilotu jsou to Happy Tree Friends s vizuální podobou křížence Simpsonových s Griffinovými. A autoři jsou banda zvrácených, nikoho a nic nerespektujících hovad, ve srovnání s jejichž produkcí jsou zlaté časy Kompostu návštěvou nedělní školy. Anebo jsou to vizionáři posouvající hranice televizní zábavy... Jestli je to tak, pak s tím nechci mít nic společného, protože i když mě pobavily úvodní titulky s roztomilým hafíkem, podbarvené deathmetalovým chropotem (nakonec proč by nemohl "bordelkólii" posednout ďábel, že...), a uchechtl jsem se ještě pár dalším věcem, asi už jsem moc starý a morálně usedlý. Pro mě už je to přes čáru, takže další setkání s tímhle blázincem už v plánu nemám. Ačkoliv až bude Brooke Shieldsová v nějaké noční show vysvětlovat jak se k tomuhle nachomýtla a jakou kariérní výzvu to pro ni představuje, rád si to poslechnu, protože tohle není uprdnutí se při natáčení Modré Laguny:) Je to zrůdnost, ale podle všeho dost promyšlená. Ale jestli to někdy někdo pustí mým dětem dříve než v patnácti, skalpuju ho, uříznu mu klacky a zbytek narazím na gogotyč doprostřed hořícího pentagramu. Určitě mu to taky přijde zábavné;) 70%(17.5.2014)

 • Slavomír
  *****

  Myslím, že výraz "úchylná k***tina" ja ten, ktorý hľadám. To je animovaný svet hnusných figúrok, kde sa váľajú črevá na každom rohu, paktuje sa so Satanom a rozkošný psík za kontajnerom skalpuje štetku, aby si nasadil jej nohy, zatancoval pri tyči, zarobil chechtáky na pornočasáky, pri ktorých si vyhoní na posteli starého otca. Nech je to akokoľvek praštené, nemá to jediné hluché miesto. Slová sú zbytočné, to musíte vidieť! https://www.youtube.com/watch?v=hAwhSA3Btvw(27.3.2014)

 • muti
  *

  fakt mam problemy stotoznit sa s tymto serialom, su tam hnusne a skarede postavy (zeby zamer?), niet na koho pozerat, okrem psika posadnuteho diablom. akoze, dobry napad, ale to prevedenie, nie dakujem. filmy alebo serialy ktore sa len chcu tvarit nechutne nemusim. ak by boli postavicky trosku krajsie tak by som si pozrel viac casti. a toto je akoze komedia? ani nahodou(2.4.2015)

 • GOTFAN
  ****

  Brutus v krátkých episodách . Posednutý pes Mr Pickles co je snad hodný jen na sexy maminku, usedlého tatíka a dementní dítě . Skrze boudu mr Picklese se dostanete do nejšílenějšího a nejbrutálnějšího stanistického doupěte. Ovšem obyvatele vydlákova ( debil šerif, divná zmagořená ženská s podomním prodejem smetí , hromada vydláků a hajzlíků ) můžou být vděční za to , že Mr Pickles je antihrdina protože většinou to schytají ti největší zm*di a cokoli se děje v doupěti satanistů se už dále jeví jako trest či dobrovolná účast. Chudák děda trpící šikanou od Picklese a taky trpící tím že mu nikdo nevěří v tom co viděl Picklese dělat a že Mr Pickles ( pes milující okurky ) umí dělat pěkná zvěrstva. Rozhodně morbidní zábava , ale už jen tím rychlým spádem doplněným brutalitou a absurditou sem tam totální debilitou se z této zábavy stáva něco originálního i návykového .(4.8.2016)

 • - Když Mr. Pickles mluví démonickým hlasem, tak ve skutečnosti mluví lehce upraveným hlasem a pozpátku. Říká například: "To je hezké počasí, jak se máte." apod. (Harroc)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace