Ještě rychlejší a zběsilejší

• USA Superfast! (více)

Policajt v utajení Lucas White (Alex Ashbaugh) má za úlohu infiltrovať sa do gangu nelegálnych pouličných pretekárov v Los Angeles, ktorý vedie Vin Serento (Dale Pavinski). Sú rýchli a zbesilí a plánujú lúpež zameranú na kráľa zločinu v Los Angeles Juana Carlosa de la Sola (Omar Chaparro), ktorý svoje peniaze ukrýva vo svojej reštaurácii Big Ass Taco v centre mesta. Lúpežný plán gangu je rovnako odvážny ako smiešny a budú v rámci neho ťahať celú tú prekliatu reštauráciu šialenou rýchlosťou cez polovicu mesta. (TV Markíza)

EvilPhoEniX

Parodie je žánr, který už víceméně vymřel a tohle je jeden z posledních zástupců, který paroduje Rychle a Zběsile a je to sice trochu lacinný, ale pár slušných fórů se našlo. Nejlepší je představitel Rocka, ten je naprosto perfektní kdykoliv je na scéně. Nenudil jsem se, takže ty 3 v rámci žánru si myslím film zaslouží. 5/10. ()

Wacoslav1

Ha tak co to tady máme? Parodie na Fast and furious? No tak to jsem nemohl odolat. Sem s ní! Možná je to hodně primitivní a infantilní, ale já se skvěle bavil. Nebudu zastírat, že nejsem fanouškem série kterou si tento film bere na paškál a nebudu se ani hanbit, když tomuhle úletu dám vyšší hodnocení než kterémukoliv dílu ze série která, pravda parodovat možná ani nepotřebuje, protože se posledním dílem zparodovala sama, ale tohle je trefný. Místy jsem se fakt řezal smíchy. Samozřejmě, že základní znalost F+F a postav z nich se hodí, protože aspoň víte z čeho konkrétně si tu dělají prču a víc si to užijete. U mě nejvíc boduje zparodování scény z tažením trezoru z pětky. Takže ano je to laciná a vylízaná lekrace. Takže přesně film pro mě.80% ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Tyhle dva režiséry mám v první řadě spojené se strnulým úsměvem, který se snažím nasimulovat pokaždé, kdy se mi někdo snaží doporučit jakýkoliv jejich film. Nepopsatelné megatrapno, vedle nějž člověk docení i průsery, které páchá v nonstopech po třetí hodině ráno. A že je to nenáročná zábava? No, je. Je tak moc nenáročná, že diváka neobtěžuje ani stopovým množstvím funkčního humoru. ()

juta

Parodie na Rychle a zběsile, ve které nechybí vytuněná auta se samolepkou jednorožce a postavy, které jakoby "skoro" z oka vypadly původním hercům. Některé vtípky nefungují, už jsou přeci jen pro ty mladší ročníky, ale jinak dobrá odreagovačka. Jsem rád, že se tahle parodie nesoustředila jen na jeden díl série. Je tu znát hlavně jednička a pětka. Díky GaRaN_ovi za titule. ()

Fiftis

Taká blbina. Režisérske duo Friedberg - Seltzer urobili "paródiu" na kde akú kravinu a tentoraz si vzali do parády sériu Rýchlo a zbesilo. Kvalita je viac menej podobná ostatným filmom, ktorým táto dvojica vdýchla život. Parodujú sa tu priamo filmové postavy a tak i dej. Je to opäť veľa trápne a na hranici únosnosti. Treba však pochváliť casting. Herci síce vyzerajú ako pornoherci, ale neskutočne sa podobajú na originálne postavy. Ako vyšiel z auta "Toretto" tak som sa až zľakol, či to naozaj nieje Vin Diesel. Okrem castingu sa podarili aj špeciálne efekty. Vôbec to nevyzerá lacno. Ak máte radi sériu Rýchlo a zbesilo, nevidím dôvod, prečo by ste si túto blbosť nemali pozrieť. Aspoň vám to skráti čakanie na nasledujúci diel série Fast and Furious. ()

S.Quentin QUALE

Já ty díly moc v hlavě nemám, ale řekl bych, že tohle paroduje (spíše pokouší se parodovat) převážně úvodní díl, no ono je to celkem jedno, protože gagy jsou laciné a málo promyšlené, takže jako parodie Superfast za moc nestojí. Něco málo se tam najde, ale moc pobaven se teda necítím. 40% ()

kingik

Snůška pubertálních vtipů. Víc nic. Poster k tomuto filmu se dá na první pohled zaměnit s posterem na parodovanou sérii Rychle a zběsile. Určitě nejde o žádné Pomalu & Umrle, vtipy mají solidní kadenci, jenže vše je přizpůsobeno přístupnému ratingu, tudíž se s ostrými vulgaritami i nekorektním humorem šetří. Dokonce i nahé herečky a herci mají intimní partie rozostřené (!). O nějakou zápletku vůbec nejde, slouží jen k rozehrání gagů, kterých je taková hromada, že se nedají spočítat. Herci jsou i nejsou svým parodovaným předobrazům podobní, dvojníka Paula Walkera nenašli, musíme se spokojit s Alexem Ashbaughem, o dost lépe se to má s dvojníkem Vina Diesela, Dale Pavinski ho připomíná i zabarvením hlasu, nejlépe bavil neznámý Dio Johnson, dvojník Dwaynea Johnsona, ten od slavného předobrazu odkoukal všechny grimasy, grify i pohyby. Herečky, parodující Michelle Rodriguez a Jordanu Brewster, převzaly jejich občanská křestní jména, a byly o dost vnadnější. Mezi nejlepší nápady řadím přibrat do chystané loupeže klišé postavy v podobě sexy modelky, co je z ní prkenná herečka, otravného rappera a cool Asiata. Naopak nejméně povedený byl hlavní gangster hispánského původu, silně přehrával, i jeho poskok moc zábavnosti nepobral. Duo Aaron Seltzer a Jason Friedberg se už léta specializuje výhradně na parodie slavných hitů a nedá bez sebe ani ránu. Opět je film plný narážek na popkulturu, popové ikony i debilní filmy a seriály. Neřadím k nim sérii Rychle a zběsile. Ta je nepoměrně kvalitně technicky natočená, přesto si film troufne zparodovat i její nepřekonatelně zábavné automobilové honičky, i když je výsledek z technického hlediska tristní, když jen vidíme zadní projekci za skly uhánějících aut. Pokud ovšem máte to neštěstí, že jste omylem z plotu setřeli semeno, kterému už je dnes patnáct let, mluví huhňavě a mutuje, páchne mu z huby, že by zabil holuba v letu, a sežere na snídani ošatku rohlíků, nechte se klidně zlákat od něj, že viděl "úpa cool filmeček" který paroduje tu slavnou akční "úpa cool sérii", a svými hormony i umaštěnými pazoury vám doporučuje, abyste tu nevšední, zhusta trapnou parodii určitě z rodičovské lásky i povinnosti zhlédli. Nebojte, jděte do toho, pak vytočte číslo na Leatherface, najednou se nebudete stačit divit, kolik rohlíků vám každé ráno zbude. 6/10 ()

Chrustyn

Jason Friedberg, Aaron Seltzer si tentokrát vzali na paškál sérii Rychle a zběsile od prvního do pátého dílu. Kadence fórků a narážek je prakticky nekonečná, bohužel se povede tak 1 z 50 a to je dost málo. Zbytek je trapnost, nebo jen nuda. ()

eraserhead666

Friedberg a Seltzer si po brodění bahnem nejspodnějšího dna sáhli do rezerv, odrazili se a dokázali mě rozesmát. Superfast jen kouká na záda dnes již klasickým parodiím, ale má světlá místa. Ani ne tak vtipu jako takového, ale co se týče postav. Carlos je fakt zábavná postavička (když řešil klimatizaci v autě, málem jsem se pochcal smíchy), stejně tak Johnson se svým baby olejíčkem nebo jeho kolegyně s věčně nasraným ksichtem. Jo, pobavil jsem se, několikrát i zasmál, protože ten stupidně debilní humor Superfast občas vystoupá do uspokojivých výšin. ()

TheEvilTwin

Velmi důstojná parodie na FaF, která má vtipné postavy, dvojníky Rocka a Vina Diesela z aliexpressu, pár originálních scén a ve výsledku jsem se celkem často smál. Tvůrci jsou režiséři známějších parodií, takže to mají v ruce, a ačkoliv je to stupidita, svoje fanoušky si to najde. Pěkná práce. ()

becki_tu

Filmová série Fast and Furious si přímo říkala o nějakou tu parodii, ale vzhledem k velmi kolísavé kvalitě filmů tvůrcovské dvojice Friedberg - Seltzer jsem raději neměl žádná zvýšená očekávání. O to víc pánové režiséři překvapili množstvím vtipných scének, trefných narážek či odkazů, přesnými parodiemi herců a v neposlední řadě i úplnou absencí fekálního humoru. Ano, čtete dobře. Těžko říct, zda se v žánru parodií konečně začíná blýskat na lepší časy, ale snad Friedberg se Seltzerem začínají chápat, o čem vlastně parodie jsou. ()

Morholt odpad!

Kdybych se pořádně podíval, kdo za Superfast stojí, držel bych se od toho hodně daleko. Jediné, čím se tahle mizerná parodie liší od všech těch scarymovie sraček je fakt, že se tu tolik nehraje na záchaodový humor a sexuální narážky. Ale vydržel jsem jen 35 minut, tak to potom třeba dohnali. ()

Marsik

Supéér, sice je to v zásadě trapný film, ale kdo má rád sérii FF, tak ho tento film potěší a určitě originál FF neuráží. 67% ()

ConanVJ

Mě tato parodie pobavila hodně. Rychle a zběsile mám rád a tady to skvěle parodovalo úplně vše. Jsem spokojen a dávám 80% :) ()

FFilipCZ odpad!

Parodie prostě nejsou šálek mého čaje. Přijde mi to až moc ubohé a trapné a z těch béčkových herců je mi fakt zle - i když je fakt, že podoby jsou dokonalé. ()

Paxxx.cz

Parodie plná laciných vtiipů, které na rozesmání průměrného Američana asi stačí, ale já se moc nezasmál. Do úrovně top parodii jako jsou žhavé výstřely nebo bláznivá střela má superfast na míle daleko...4/10. ()

kaylin

Tak podobně blbou a jednoduchou komedii jsem přesně potřeboval. Pobavilo, nenudilo, sem tam jsem se pořádně zasmál, i když ne tak často, ale celkově jsem byl z téhle komedie dobře naladěn. Hodně to sází na znalost "Fast and Furious" a jelikož jsem všechny díly viděl, bavilo mě to možná ještě o to víc. ()