poster

Úžasňákovi 2

 • USA

  Incredibles 2

 • Slovensko

  Rodinka Úžasných 2

 • Kanada

  Incredibles 2

 • Nový Zéland

  Incredibles 2

 • Velká Británie

  Incredibles 2

 • Austrálie

  Incredibles 2

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2018, 118 min

Externí recenze k filmu (12)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ***

  "Dvojka Úžasňákových v porovnání s pixarovskými pokračováními z posledních pěti let vychází určitě nejlépe. Má spád i hravost, její jedinou slabinou je, že ve výstavbě příběhu až příliš opisuje od svého předchůdce a nabízí zápletku, která je zvlášť pro dospělého diváka až příliš předvídatelná a…" (více)

 • CinemaView.sk (Petra Adamková) *****

  "Rodinku Úžasných 2 distribútor odporúča pre deti od siedmych rokov a aj pre ne, myslím, zostane veľa úrovní deja nedosiahnuteľných. Netreba to vnímať ako negatívnu stránku filmu a tentoraz ani nejde o ten prípad, že by film v náznakoch pred deťmi ukrýval nevhodný obsah. Deti významy filmového…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) ****

  "Studio Pixar nám na horké letní dny přináší jedno ze svých nejočekávanějších pokračování vůbec. A tenhle kreslený příběh je opravdu osvěžující a zábavný. Úžasňákovi mají zkrátka všechno, co má takový správný animák mít a mnohem víc; líbivé postavy, chytlavý soundtrack, kvalitní a technicky…" (více)

 • EuroZprávy.cz (Jakub Laxar) ****

  "Úžasňákovi 2 si nejde nezamilovat. Srší humorem, nápady i zábavnou akcí. Navíc mají srdce. Je jisté, že se jedná o jeden z těch animovaných filmů pro celou rodinu, které si můžete pustit za všech okolností a nálad. Jestli se zařadí do zlatého fondu pixarovských klasik je ale otázkou. Zatím to…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Lukáš Vojáček) ****

  "Druzí Úžasňákovi nejsou taková kultovní bomba jako jednička (otázka je, zda by něco takového vůbec šlo zařídit) a to především proto, že ji tvůrci z velké části kopírují, hlavně z hlediska příběhu. Na druhé straně se jim opět povedlo namíchat lákavý koktejl mistrovské akce, zábavy i morálního…" (více)

 • Filmpress.sk (Mária Demečková)

  "Podobne ako ostatné animované filmy vyprodukované Štúdiom Pixar aj Rodinka úžasných 2 má v celom Pixarsvete svoje miesto. Je bezprostredným pokračovaním jej prvej časti, ktorá sa odohráva po najstaršie zasadenom príbehu filmového štúdia o mladej ryšavej divoške Meride z filmu Rebelka a predchádza…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Úžasňákovi 2 jsou obstojným pokračováním a kvalitní rodinnou zábavou, byť už nejsou tak úžasní, jako bývali před lety, a od svého předešlého dobrodružství hodně opisují. To samé se nicméně dá říct o všech nedávných pokračováních od Pixaru, která mají tu smůlu, že se mezi animovanými filmy sice…" (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) ***

  "Úžasňákovi se nedokázali poprat s tím, že konkurence za 14 let značně vzrostla a oni se mezi nimi už ztrácí i navzdory své retrofuturistické stylizaci. Svého předchůdce pak trumfnou asi jenom v úrovni animace, což ale pořád stačí na více než solidní film." (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) ****

  "Pixar si zkrátka nastavil "realizační laťku" příliš vysoko a spokojil se s předvídatelnou superhrdinskou báchorkou, která v každé scéně obrovsky šlape (ty souboje!), ale jako celek dospěláka moc nepřekvapí. Ještě že jsme na neobjevné blockbusterové příběhy vlastně zvyklí. Dávno tak víme, že je…" (více)

 • Multiverzum.sk (Eva Piarová) *****

  "Nie je to teda klasická dvojka – vyžmýkaná, bledšia a zbytočnejšia – ako to pri pokračovaniach býva. Vôbec nie. Drží si nastolený štandard (možno ho mierne prekračuje), zabáva, podnecuje k zamysleniu a v žiadnom prípade nenudí. Mám však jednu výčitku. Nešťastným výberom sme sa dostali na slovenský…" (více)

 • NaFilmu.cz (Tomáš Lesk) *****

  "Brad Bird to dokázal! Je jedině dobře, že si dvojka podržela stejného režiséra a scénáristu v jedné osobě. Úžasňákovi 2 jsou jedním z nejlepších pokračování, jaká jsem viděl. Nejsou sice lepší než předchůdce, ale minimálně se mu vyrovnají nápaditostí, hravostí a spádem vypravování. Což je víc, než…" (více)

 • Týden.cz (Adam Kahánek) *****

  "Všechno, v čem jednička oslnila, je i ve dvojce. Pouze s tím rozdílem, že je toho víc a je to kvalitnější, což je vzhledem k časovému odstupu obou dílů - a tudíž nevyhnutelnému technologickému pokroku - logické. Máme zde plno zábavných momentů, spektakulárních akčních scén a hlavně dechberoucí…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace