• oveckaoa

Chlápek a ženská jsou na prohlídce jakéhosi zařízení kde se upravují vězni. Během návštěvy, ale dojde k sabotáži a oni se z tama snaží dostat a jelikož to vrchem nejde (nebo nechtějí) musí jít spodem kde jsou jacýsi vězni , kteří mají nadpřirozené schopnost a vypadají jako by si odskočily z Vetřelce. Ten film je divný od začátku do konce kdyby se to drželo jen té vzpoury bylo by to v pořádku, ale režisér tam pak začal dávat takové blbosti jako lidi vyslečené z kůže žeroucí maso, kteří křičí ´´Už nechceme být vysvobozeni,, a tím koncem to pohřbil úplně. Co se zdá dá ocenit je brutalita na, které se režisér vyřádil na to asi padl celý rozpočet takže scénář asi neměly tak, že zabezpečení v případě výpadku proudu spočívá v tom, že je tam zabije plyn opravdu originální, který si sami do sebe pustí dále z 5 vězňů , kteří jsou zde prezentováni jako nějací kingové umřou 2 na počátku vzpoury ostatní dva jsou úplně zbyteční a nic nepředvedou a pouze jeden se dostane až na konec a korunu tomu nasadí to, že vojáci nosí ty zbraně jako postižení a chlápek a ženská mají neomezenou munici do revolveru (pochopil bych kulomet nebo samopal, ale revolver) a v průběhu filmu ani jednou nenabijou a dokonce ani z těch zraní nelétají náboje (asi nějaký jiný typ zbraně). Je to lepší jak Baskin 40 procent .(22.1.2019)

Nápad dobrý, o tom žádná. Zpracování na hraně kategorií B a C k tomu sedělo jak pozadí na hrnec a potěšila i řada známých žánrových ksichtů. Jenže s tímhle se dalo udělat mnohem víc. Přes půl filmu se vlastně čeká, až se muklové vzbouří. Do té doby je to vesměs školení o tom, jak to ve věznici chodí, což je místy dost úmorné. Když se to pak konečně rozjede, je se na co dívat, ale ten pomyslný vrchol, tedy setkání se superkriminálníky, pro mě bylo zklamáním. Lehce nadhodnotím a dám 50%, ale především proto, že je to zase po nějaké době něco relativně nového.(10.1.2019)

• Kushina

Jediné co se mi líbilo bylo přirovnání: "skutečným peklem je nicota", tato hláška měla z celého filmu jediná něco do sebe. A teď si říkám, co jsem to proboha viděl za sračku? Celé to bylo totálně pošahané, zmatečné, neucelené, prostě hororové Cčko, možná i Déčko. Do poloviny se na to aspoň dalo koukat jakš takš, ale pořád to nedávalo smysl, když začali být magoři nesmrtelný a lidi co neměli kůži žili a nevím co všechno a nějaká individua se vydávaly za bohy, tak jsem byl rozhodnut, že tohle neohodnotím dobře. Kamera hrozná, režie hrozná, scénář hrozný, celý ten film byla sračka, prosím tohle si nikdo nepouštějte. 10%(11.1.2019)

• beso74

Toto tu vyhlasovať za hororových Expentables??? Ani náhodou! V prvom rade, kým u Stalloneho boli ústrední hrdinovia legendy, väčšina ikon žánru si strihla nejakú zaujímavú úlohu a zotrvala na plátne nejaký ten okamih, pričom si sem tam stihla zo seba aj utiahnuť (božský Chuck Norris pohrdajúci tímovou prácou) a trochu požmurkať na diváka opájajúceho sa neopakovateľným zážitkom, Death House je úplne z iného súdka. Ústrednú dvojicu tvoria dve neznáme nemehla (vrcholom trápnosti je asi najnezáživnejšia sprchová scéna, nielen v horore), pričom väčšina známych tvári sa filmom len mihne, najdlhšie sa tu potĺka dvojica Kane Hodder a Barbara Crampton. Navyše, výstup niektorých z nich nemá s filmom (alebo aspoň jeho finálnym zostrihom) nič spoločné, Tony Todd a Sid Haig o tom vedia svoje. Ak k tomu pripočítame otrasné triky a totálne priblblú zápletku - najprísnejšie strážené väzenie skolabovalo na výpadok elektrického prúdu a dvojica agentov majúca pochybnosti o vlastnej identite si smer úteku zvolí nie vonku ale na dno väzenia, dostaví sa silný pocit sklamania. Neviem, ako by sa ľudia pozerali na trénera, ktorý by mal na súpiske Messiho, Ronalda, Suareza a spol a dal im šancu rozcvičiť sa cez prestávku a 2-3 by pustil na ihrisko pred koncom zápasu, toto by mu fanúšikovia asi ťažko odpustili...(9.2.2019)

• Raziel_cz

Dafuq did I just watch? Absolutní režisérská a scenáristická inkompetence. Že to bude laciné, jsem čekal. Že hned od začátku nebudu mít nejmenší ponětí, co se děje a proč se to děje, o něco míň. První hodinu na vás film neustále hází nové a nové informace... které ale nedávají smysl, s ničím nesouvisí a ani je k ničemu nepotřebujete. Je to fádní zápletka zabalená do chaosu monumentální expozice o státem financovaných supervěznicích (ve kterých nic nefunguje právě proto, že jsou financované státem), nadpřirozených vrazích, brainwashingu, mazání vzpomínek, hologramech, virtuálních realitách, dobru a zlu a nacistech. A nadto se to strašně snaží dělat nějaký komentář o využívání bezdomovců. Nebo tak něco. Prostě to vypadá, jako by si Harrison Smith byl vědom, že mu nikdo nezaplatí těch pět (nebo kolik) plánovaných sequelů, tak to radši všechno nacpal sem. Jestli si vážně myslel, že to bude fungovat, nevím. Co ale vím, je, že když vám jedna postava řekne, že dovede měnit a mazat a nahrávat vězňům nové vzpomínky a vy z toho chcete udělat závěrečný zvrat, možná byste měli přehodnotit, jestli v další scéně několikrát zdůraznit, že si hlavní postavy nic nepamatují. A taky, že když nemáte peníze na CG, možná nemějte ve filmu CG. A když nevíte, jak funguje psychologické profilování, EMP, gravitace a muzika, možná radši nemějte ani to. O nasvětlení radši nemluvě. Vlastně jediné, co tady funguje, jsou praktické gore efekty. Ty jsou fakt parádní. Samozřejmě jsou jenom v pár vteřinách, ale komu čest, tomu čest. Jinak mizérie. A je to smutné, protože to opravdu má (sice taky na pár vteřin, ale stejně) spoustu divácky vděčných obličejů a být to přímočarý survival akčňák o dvou agentech odříznutých v supervěznici, jejichž jedinou nadějí je baddest MF Kane Hodder, a mít to v ruce třeba John Hyams, který přímočaré akčňáky umí, mohla z toho být fajn kultovka. Takhle jsou tihle hororoví Postradatelní přesně to: postradatelní. A nejhorší je, že při všem tom bordelu film není ani zábavný. Jenom frustrující. A zajímalo by mě, jestli všechen ten bordel byl už v původní Hansenově verzi, nebo to – jestli omluvíte moji francouzštinu – domrdal až Smith (po nahlédnutí do jeho filmografie mám skoro jasno). Nejhorší typ braku – nudnej brak. A to "In a loving memory..." na konci je jak plivnutí do ksichtu.(13.5.2019)

• - Spekulovalo se, že by si ve filmu měl zahrát Robert Englund, podle jeho vlastních slov ale nikdy ani nedržel v ruce scénář. (Raziel_cz)

• - Ranné verze scénáře obsahovaly scény a dějové linie původně určené pro sérii Saw. (Raziel_cz)

• - Gunnar Hansen, jehož snem tento film byl a napsal původní scénář,  před natáčením zemřel, ale ve snímku se přesto objeví díky digitální technologii. (Raziel_cz)