• oveckaoa

Chlápek a ženská jsou na prohlídce jakéhosi zařízení kde se upravují vězni. Během návštěvy, ale dojde k sabotáži a oni se z tama snaží dostat a jelikož to vrchem nejde (nebo nechtějí) musí jít spodem kde jsou jacýsi vězni , kteří mají nadpřirozené schopnost a vypadají jako by si odskočily z Vetřelce. Ten film je divný od začátku do konce kdyby se to drželo jen té vzpoury bylo by to v pořádku, ale režisér tam pak začal dávat takové blbosti jako lidi vyslečené z kůže žeroucí maso, kteří křičí ´´Už nechceme být vysvobozeni,, a tím koncem to pohřbil úplně. Co se zdá dá ocenit je brutalita na, které se režisér vyřádil na to asi padl celý rozpočet takže scénář asi neměly tak, že zabezpečení v případě výpadku proudu spočívá v tom, že je tam zabije plyn opravdu originální, který si sami do sebe pustí dále z 5 vězňů , kteří jsou zde prezentováni jako nějací kingové umřou 2 na počátku vzpoury ostatní dva jsou úplně zbyteční a nic nepředvedou a pouze jeden se dostane až na konec a korunu tomu nasadí to, že vojáci nosí ty zbraně jako postižení a chlápek a ženská mají neomezenou munici do revolveru (pochopil bych kulomet nebo samopal, ale revolver) a v průběhu filmu ani jednou nenabijou a dokonce ani z těch zraní nelétají náboje (asi nějaký jiný typ zbraně). Je to lepší jak Baskin 40 procent .(22.1.2019)

• Kushina

Jediné co se mi líbilo bylo přirovnání: "skutečným peklem je nicota", tato hláška měla z celého filmu jediná něco do sebe. A teď si říkám, co jsem to proboha viděl za sračku? Celé to bylo totálně pošahané, zmatečné, neucelené, prostě hororové Cčko, možná i Déčko. Do poloviny se na to aspoň dalo koukat jakš takš, ale pořád to nedávalo smysl, když začali být magoři nesmrtelný a lidi co neměli kůži žili a nevím co všechno a nějaká individua se vydávaly za bohy, tak jsem byl rozhodnut, že tohle neohodnotím dobře. Kamera hrozná, režie hrozná, scénář hrozný, celý ten film byla sračka, prosím tohle si nikdo nepouštějte. 10%(11.1.2019)

• Marceloo

Dvaja agenti sú poslaní do tajnej väznice s názvom Death House. Oboznámia sa so všetkými výdobytkami modernej techniky, ktoré sú na mieste používané k vykonávaniu experimentov. Tieto technológie ale prestanú pracovať, keď príde k neočakávanému výpadku prúdu, a z väznice plnej najhorších kriminálnikov, ktorí kedy kráčali po povrchu Zeme, sa stane bojové pole. - Pár rokov naspäť bol pre mňa Death House najočakávanejším hororom vôbec, ale po skúsenosti s režisérovým predchádzajúcim snímkom a neustálom odkladaní dátumu vydania som oň akosi stratil záujem. Dej je strašne slabý a v podstate ide len o nezmyselnú naháňačku, ktorá sa na konci snaží vyústiť do vyvrcholenia s akýmsi supernaturálnym presahom. Takže nie je prekvapením, že sa film točí okolo hororových veteránov, ktorí majú úplne nezmyselné úlohy. Aspoň za obstojnú prácu s maskami si to pochvalu zaslúži, ale aj v tejto oblasti mohol film ponúknuť ovela viac. Keď chce niekto vidieť pravú prechádzku po pekle, mal by k tomu použiť Baskin z Turecka, lebo si viem dosť dobre predstaviť, že toto je pre neortodoxného fanúšika hororu čistým utrpením. Plánovaný prequel by som rovno zrušil, lebo po tomto chaotickom počine zrejme nikoho nezaujíma, čo sa v Death House stalo predtým, a potenciál vytvoriť z tohto atraktívnu hororovú sériu je nulový.(26.12.2018)

• Trevor

Ak polovicu filmu strávite tým, že sa hráte s mobilným telefónom a pozriete si dokonca radšej sponzorovaný príspevok na Instagrame ako by ste sa sústredili na dej filmu, zrejme to vypovedá veľa o jeho kvalite. Nech si milovníci hororov tvrdia čo chcú a nech sa stretla akákoľvek "guru" zostava hororu, tento výtvor tromfol ešte aj produkciu štúdia Asylum a napriek tomu, že hodnotenie odpad udeľujem sporadicky, prvému tohtoročnému sa nevyhnem, ani keby som sa akokoľvek snažil. Harrison Kováč rovnako ako všetkých svojich filmoch opäť nesklamal a svoju latku drží naďalej vysoko.(11.1.2019)

Nápad dobrý, o tom žádná. Zpracování na hraně kategorií B a C k tomu sedělo jak pozadí na hrnec a potěšila i řada známých žánrových ksichtů. Jenže s tímhle se dalo udělat mnohem víc. Přes půl filmu se vlastně čeká, až se muklové vzbouří. Do té doby je to vesměs školení o tom, jak to ve věznici chodí, což je místy dost úmorné. Když se to pak konečně rozjede, je se na co dívat, ale ten pomyslný vrchol, tedy setkání se superkriminálníky, pro mě bylo zklamáním. Lehce nadhodnotím a dám 50%, ale především proto, že je to zase po nějaké době něco relativně nového.(10.1.2019)

• - Gunnar Hansen, jehož snem tento film byl a napsal původní scénář,  před natáčením zemřel, ale ve snímku se přesto objeví díky digitální technologii. (Raziel_cz)

• - Spekulovalo se, že by si ve filmu měl zahrát Robert Englund, podle jeho vlastních slov ale nikdy ani nedržel v ruce scénář. (Raziel_cz)

• - Tvorcovia sa inšpirovali filmom Expendables (2010), v ktorom spolu hrali osobnosti akčného žánru, takže sa rozhodli vytvoriť horor, v ktorom spoja čo najviac slávnych osobností z tohto žánru. (Marceloo)