Hip Hop Reality (TV pořad)

Talk-show / Hudební

Slovensko, 2011, 10 - 30 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

• Marek1991

Podľa mňa to dosť ťaží hlavne z hostí, vzhľadom na to, že hip hoperi sú u nás obľúbení medzi mládežou, ktorá robí vysokú sledovanosť a počúvanosť. Moderátor mi však nie je sympatický, ani jeho reči, prejav, príde mi to také naučené od okolia, také neprirodzené, občas trápne, bez nejakých hlbších myšlienok, zaujímavých otázok, proste len ako taká štandardná debata takmer vždy.(9.7.2014)

V pohode relácia, uvoľnená atmosféra, chalani to majú dobre organizačne zmáknuté na veľmi dobrej úrovni. Možno by sa mohla zísť pestrejšia paleta hostí, pretože neúčasť niektorých dôležitých nepozvaných mien absentuje a podaktorí "nie tak významní" sú pozývaní opakovane, čo aj Hip-Hop reality pre nezaujatého fanúšika do značnej miery profiluje. Každopádne nemajú konkurenciu v rámci toho čo robia a v rozsahu, ktorý naša scéna tvorí.(23.6.2016)

Spolu s Dj Wich questions jediná relácia o Hip-Hope ktorá sa hostí pýta kvalitné otázky, ktoré nie sú od veci, a hostia už na ne milión krát neodpovedali niekde inde. Osťo je veľký znalec tohto štýlu hudby a života a pri každom hosťovi sa kvalitne pripraví na to čo môže ľudí najviac zaujímať. Veľký priestor dáva aj divákom ktorý sami môžu dávať otázky ( či už cez internet, alebo na Live natáčaní ). Fanúšik Hip-Hopu sa v tejto relácií ako jedinej môže dozvedieť to čo ho naozaj zaujíma.(22.5.2015)

Osťo to veľmi vyšperkoval časom až na TOP! Najlegendárnejšia časť číslo 50: https://www.youtube.com/watch?v=SrYmmHyEJcY(4.3.2018)