Hip Hop Reality

(pořad)
všechny plakáty
Talk-show / Hudební
Slovensko, 2011, 10 - 30 min

Hip-hopová relácia pod režijnou a moderátorskou taktovkou "Osťa", ktorý každý mesiac vyspovedá jedného hosťa.

Zoznam hostí (epizód):  DJ Piggo
Kali
Producentský Špeciál
Rytmus. (tommy187)

Marek1991

Podľa mňa to dosť ťaží hlavne z hostí, vzhľadom na to, že hip hoperi sú u nás obľúbení medzi mládežou, ktorá robí vysokú sledovanosť a počúvanosť. Moderátor mi však nie je sympatický, ani jeho reči, prejav, príde mi to také naučené od okolia, také neprirodzené, občas trápne, bez nejakých hlbších myšlienok, zaujímavých otázok, proste len ako taká štandardná debata takmer vždy. ()

MikO_NR_1909

V pohode relácia, uvoľnená atmosféra, chalani to majú dobre organizačne zmáknuté na veľmi dobrej úrovni. Možno by sa mohla zísť pestrejšia paleta hostí, pretože neúčasť niektorých dôležitých nepozvaných mien absentuje a podaktorí "nie tak významní" sú pozývaní opakovane, čo aj Hip-Hop reality pre nezaujatého fanúšika do značnej miery profiluje. Každopádne nemajú konkurenciu v rámci toho čo robia a v rozsahu, ktorý naša scéna tvorí. ()

Motinski

Spolu s Dj Wich questions jediná relácia o Hip-Hope čo sa pýta normálne otázky. Hostia už na ne milión krát neodpovedali inde a veľký priestor je daní aj divákom ktorý sa môžu zapojiť. ( či už cez internet, alebo na Live natáčaní ). Osťo nemusí byť najkvalitnejší moderator, no je vidieť že má prehľad a to mi stačí. ()