Reklama

Reklama

Obsahy(1)

"Airplane vs Volcano" vypráví o dramatickém boji o přežití posádky a cestujících v letadle, které se dostalo do místa neobvyklé vulkanické činnosti. Jedinou nadějí je nalezení místa pro přistání. Ale nikdo nemůže zaručit, že se letadlo dostane na zem v jednom celku. (LIVINGDEAD)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

arcticsky odpad!

všechny recenze uživatele

Katastrofa na dosah, smrt na jazyku a mimo několika mála hlavních aktérů a jednoho psychopata jsou na palubě všichni docela v pohodě - ten brýlatý vousáč si při pokojném rozjímání snad i četl v klidu noviny, když vedle něho borec do zprovozněného mobilu hlásil, že letadlo jde do kytek a jsou v hajzlu... ()

decouble odpad!

všechny recenze uživatele

Asylum jak se patří, se všemi svými trademarky. Digitální triky šestiletýho dítěte, opakování záběrů a časoprostorová diskontinuita (i když oproti Sharknadu je to decentní), absolutní ztráta logickýho uvažování hlavních postav (když je to venku nebezpečný, je potřeba tam na chvíli vyběhnout a do úkrytu se vrátit, až když se situace uklidní)... Krom toho nyní Asylum přichází s důrazem na hereckou expresivitu, snad i desetinu filmu tvoří polodetaily přemýšlivých obličejů, které si sem tam neverbálně vyměňují důležitá sdělení. Dean Cain pak většinu svojí role odehraje v sedě s výrazem zaražených prdů (tlačí knipl)... Odvážným krokem se stává překvapivé narušení tradičních modelů vyprávění, na konci filmu se totiž neutvoří žádný z očekávaných heterosexuálních párů. Castingovou perličkou je zase vedení herců v nedůležitých rolích, kteří jsou i v nejnapínavějších situacích docela v klidu (koukají se z okénka, štelují si klimošku atp.). ()

Reklama

Ryuuhei odpad!

všechny recenze uživatele

The Asylum opět vzletěl, aby již během pár minut tvrdě ztroskotal. Ze svých omezených nápadů sáhl mimo žraloky a přírodní katastrofy zase k letadlům a to tak hloupě, že to ani fakt cílené hovadiny nezachránil. V první řadě nedávalo smysl, že by pás sopek byl nekonečný, tudíž jej letadlo nepřeletělo maximálně během pár minut a místo toho se neplácalo v jejich blízkosti po celou dobu filmu. Z dějových debilit můžu vypsat mnohé. Třeba, že když je třeba vyndat určitou pojistku, přiblblá letuška vyndá omylem špatnou a než, aby ji hned zandala, to jde namísto ní udělat dočasný pilot, aby došlo k menší dramatizaci s unikajícím palivem. Jo a abych nezapomněl, izolované dráty dávají ránu! Týpkovi, kterému zpřeláme ruku vozík (jakože fakt), se nikdo z pasažérů ani nepokusí pomoct, dokud někdo neřekne, co mají vlastně udělat. Parodie na Pompeje byla víc než trapná, naštěstí byl onen název zmíněn. A vrcholem byl na každé straně (jak v letadle, tak i na vojenském velitelství) nějaký záporácký idiot absolutně bez motivu pro až retardované chování. A když už The Asylum neví co by, do této srajdy přikákne nějaké ty emoce, spojené s masivním vybíjením hlavě méně důležitých, ale nakonec i důležitějších postav, aby v člověku třebaže i něco probudil. Velké záchodové! O efektech nemluvě, zvracení hodné. Jediné, co na tom bylo dobré, tak hudba, která se překvapivě dala i poslouchat (dobře, aspoň ta skladba na konci). Zbytek tak zoufalý, tak debilní, že jsem si zejména u velkého finále přemýšlel o svých věcech a zapomínal na to, že vlastně sleduju strhující podívanou, na kterou jsem se ovšem paradoxně i díky onomu studiu těšil. Ne, ne. Tentokrát to ani ta hvězdička nebude. 5% za nestydatou stupiditu. ()

LIVINGDEAD odpad!

všechny recenze uživatele

OBSAH: "Airplane vs Volcano" vypráví o dramatickém boji o přežití posádky a cestujících v letadle, které se dostalo do místa neobvyklé vulkanické činnosti. Jedinou nadějí je nalezení místa pro přistání. Ale nikdo nemůže zaručit, že se letadlo dostane na zem v jednom celku. *******Letadlo letí a pod ním se zobrazuje stále stejná krajina, a zase letí a opět ta samá sopka, to samé prostředí. Sopka vystřeluje ohnivé balvany a gejzíry sopečné lávy a dopravní letadlo uhýbá ... prostě triky jako prase :-) ()

Big Bear odpad!

všechny recenze uživatele

Ultrabrutální záležitost při jejímž sledování raději odložte svůj mozek do nějakého roztoku . Nebudete jej totiž potřebovat a evidentně jej nepotřebovali ani tvůrci. Mohl bych tu vyjmenovat asi milion debilit jimiž je tento film doslova prošpikován. Nebudu to dělat, navíc většina toho je již zmíněna v komentářích níže. Ne nebyl to omyl, že jsem film viděl. Naopak, šel jsem do něj s podobným odhodláním s jakým jde pyrotechnik odstranit výbušninu. A stejně jako on, i já si byl vědom toho obrovského rizika, že mi třeba ze sledování rupne cévka a budu tahat nohu... Nu přežil jsem to. A co víc, královsky jsem se bavil. Něco tak echt pitomého jsem už dlouho neviděl a to se svými přáteli na tyto filmy specializujeme! Asylum tentokráte naservírovalo opravdu silnou kávu. Samozřejmě je to odpad, přesto si film jistě najde své příznivce žánru guilty pleasure! :-) ODPAD ! ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama