Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Přeloženo. (Když jsem koukala na první díly, říkala jsem si, že je to docela drsné – se smrtí se nešetřilo. Naštěstí se k ní nikdy nepropůjčil Nezumi a navždy zůstal zlodějíčkem. Četla jsem si, jak to s ním bylo doopravdy a vážně to vypadá na milého a rozumného chlapíka. Bohužel skončil dost neslavně. Seriál by příjemný, zase něco trochu jiného, pokud nekoukáte na historické seriály, ale ne v špatném slova smyslu. Za pokus určitě stojí, každopádně jsem si dost jistá, že mezi historickými počiny se v Japonsku najdou lepší věci. Co mě ovšem vždy vesele vykolejilo, byl ending. Tak moc se k tomu nehodil, až se tam hodil, a já si ho pokaždé musela několikrát opakovat.)(24.4.2014)

Sympatická série a obsazení, taková pohodová jednohubka jako Kočičí samuraj, ačkoliv je to žánrově trochu jinde, jsem zvědav na druhou sérii. Opět pro lidi neznalé Japonska ideální série na vpravení do reálií a demýtizaci japonské historie a kultury. Hideaki Takizawa mě baví jako málokdy, od dod Orthos no Inu, marně vzpomínám, kde by zářil, tato série a role mu vyloženě sedí. Nemohu si po repríze pomoct, je to tak příjemné, hudba Kenji Kawaie tak geniální, že musím přihodit čtvrtou hvězdu a těšit se na pokračování.(27.3.2016)