poster

Flaman (TV seriál)

Sci-Fi

Španělsko, 2013

Režie:

David Sáinz

Scénář:

David Sáinz
 • ADIO45
  ****

  Herecké výkony jsou sice trochu pod průměrem, ale v rámci daného žánru je to mírně originální. Jiný a nezvyklý přízvuk je třeba brát jako výzvu a postavit se k ní čelem. http://www.videacesky.cz/tag/flaman?orderby=post_date&order=asc(21.4.2014)

 • MartinTerran
  ****

  Netradiční seriál o superhrdinech aneb jak by takový zrod mohl doopravdy vypadat. Jen se mi zdá, že Flamana trochu přesilují. Seriál je humorný točený s nadhledem, jelikož je španělský, tak herci jsou mi neznámí, ale svoje role zvládají dost dobře. Viděno zatím 10 dílů a zatím se mi to jeví velmi slibně. Rozhodně palec nahoru a těším se na další díly. Hodnocení: 80/100.(29.3.2014)

 • S.v.T
  ****

  Malviviendo mě bavilo trochu víc, ale španělština se dobře poslouchá i tady :)(21.4.2014)

 • M4rty5
  ****

  Flaman krásně dokazuje vzrůstající oblibu a především kvalitu webových a nízkorozpočtových seriálů, které vsázejí na vtip a originalitu. Ani jeden z aspektů v tomto seriálu nechybí. Vše je podtrženo velmi dobrým výkonem herců ( hlavně parta "nerdů" je zahraná dokonale :-) ). Jednotlivé díly mají samozřejmě kolísající kvalitu, ale jednoznačně si drží svůj kvalitní standard. Mám za sebou několik dílů a pořád mě Flaman baví, navíc těmto typům seriálu fandím.Velmi zábavná podívaná kterou můžu bez výčitek jednoznačně doporučit ;-).(29.3.2014)

 • viviak
  ****

  Pohodova oddychovečka vdaka videačesky, ktora urcite neurazila. Kto si na to zvykol, nemoze sa stazovat. Koniec sa sice moc nevydaril, a niektore postavy mi liezli na nervy, ale inak fakt super serial:o)(2.5.2014)

 • - Na tomto webovém počinu se podílelo obdobné složení týmu, jako tomu bylo u Malviendo. (P. J. D.)

 • - Webový seriál u nás vnikl do podvědomí díky stránce videacesky.cz, která jej kompletně přeložila pro české diváky. (P. J. D.)