• malylada

V Temném případu Vince Vaughn, v rolí tvrďáka obstál na jedničku, ale v této roli mi příliš neseděl. Zápletka není příliš originální a z mafiánu, zkorumpovaných poldů se tristně vytěžilo minimum, vzhledem k hercům. Sekvence, kdy se jako otec snaží udobřit vztah s dcerou, vyloženě ubíraly na tempu a když už přišlo na akci, jednalo se o běžnou rutinu. Docela škoda, chtěl jsem vidět pořádnou akci, ve které uvidíme super souboj se šampionem UFC, Cainem Velazquezem. Nemůžu zastírat zklamání.......4/10(8.5.2017)

Rozpočet $16,5miliónaTržby USA $21,256 Tržby Celosvetovo $240,000 ▐ Vyhasínajúce známe herecké tváre sa stretli v béčkovom video filme o naháňačke za pravdou, kto zradil pri lúpeži peňazí. Dokonca Vince Vaughn v trocha vážnejšej akčnej polohe a zo strašným účesom, mladá Hailee tento krát nie moc viditeľná. /40%/(6.9.2017)

"Term Life" mal byť trošku reparát pre Hailee Steinfeld, keďže minulý rok sa ukázala v absolútne strašnom filme Barely Lethal. A myslím si, že tomto filme sa jej celkom darí mať dobrú rolu a byť obklopená celkom schopnými ľuďmi, ktorí z tohto filmu spravili celkom pozerateľný jednorázový thriller s krimi zápletkou. Nemyslím si, že ide o nejako výnimočný film a je tu veľa vecí, ktoré sme videli už miliónkrát predtým, ale súčasne to má v sebe otca a dcéru, ktorí si snažia nájsť k sebe naspäť cestu. Napriek tomu, že veci vyplynú skôr samé zo situácií. Vince Vaughn je vo filme dobrý a aj niektoré scénky stoja za to. Myslím si, že aj zločinci niekedy vedia mať srdce na správnom mieste a v tomto filme je to celkom vidieť. Pre mňa je "Term Life" perfektný príklad filmu, ktorý je proste okey. Neurazí, nevytočí, nie je ničím výnimočný, ale na jedno pozretie a chvíľku času pri ňom strávenom to stačí. Hodnotenie: C+(30.4.2016)

• Acrobat

Ocko to vybaví zlatko, áno ? Opätovne je Hailee posadená do roli dcérky akčnejšie naladeného otecka. Costner ale nielen on filmovo zlyhal, a toto dopadá predsa ďalej od stromu. Síce stromu skazy, zhnitých plodov, priškrtenej zábavy, ale... Plusy sú v snahe povolať aj slávnejších hercov a dať im len pár minút života. To sa ráta. Škoda, že to vedie slabučký režisér, lebo zvratov je dosť, plán dobrý aj motivácie, pričom niekde v diaľke je Ayer. Vynechať dcérku, vymeniť hlavného plánovača, pridať na plyne. A ukážkový dospelý film je na svete. Takto sa to vyvrhlo v podobe nemastnej drámy, kde otecko tápe a dcérka rieši. Nuž, film s takou zápletkou, a je infantilný ? Damn it. (videné 07.08.2016, BDrip)(7.8.2016)

Uvod s lupezou navnadi na skvely film ale akonahle sa na scene objavi otravna dcera, tak film zacne dost drhnut. Cele to zblizovanie s nonstop nasratou pubertiackou mi liezlo krkom. Herecke obsadenie je dost zvlastne. Komik Vaughn tu je za velkeho akcneho hrdinu, ktory nakope prdel aj Danielovi Bernhardtovi v dost kratkej a slabej bitke. Terrence Howard tu hra serifa znova takym spôsobom, ze som len cakal kedy sa rozplace. Paxton je slusny zaporak. Este je tu niekolko dalsich znamych xichtov, ktore sa doslova len na chvilu mihnu. Akcnych scen nie je vela a su len taky slusny standard. Celkovo je vysledok tuctovy priemer na jedno pozretie. Bez otravnej dcery a s nejakym akcnym hercom v hlavnej ulohe to mohlo byt ovela zabavnejsie. 5/10.(5.7.2016)