Po dlouhé době je to film, kde se mi Vince Vaughn líbil, takže už jen proto bych tomu dal průměr, ale ono celkově to na mě působilo docela dobře. Nic velkého, žádné velké umění, ale prostě celkem fajn akční film se zajímavými postavami, ne úplně nudnou zápletkou, ale s jednoduchou přímočarostí toho, kdo je zlý a kdo je dobrý. Takže průměr jo.(8.5.2016)

• Mamlas

Otec s dospívající dcerou jsou na výletě, mluví spolu a hádají se. Paralelně běží druhá dějová linka, že je hledají nějací padouši. Je to tak nějak smatlané dohromady, pořád různé dějové zvraty a míchající se žánry. Asi to mohla být průměrná rodinná komedie, ale film se bere zcela vážně a to dost hodně nefunguje. (32%)(9.4.2020)

Vysoce nenáročná záležitost kombinující v sobě prvky akční krimi a vztahovky o nápravě zakrnělého citového pouta mezi otcem dcerou - tedy kombinace, která sama o sobě není zcela originální (viz např. nedávné 3 dny na zabití, kde shodou okolností dceru ztvárnila taktéž Hailee Steinfeld). Budování onoho vztahu je sice pojato zkratkovitě, ale oběma aktérům fandíte, aby si k sobě cestu našli, krimizápletka se drží ve stravitelných proporcích udržovaných v těch nejotřepanějších šablonách daného žánru. Scénář je velmi jednoduchý, přímo hloupým se stává až v samotném závěru, ale znechutit jsem tím už nenechal. Vince Vaughn je při svých vybočeních z komediálních křečí poměrně stravitelný herec, Hailee Steinfeld je celkem miloučká pubertální protiva.(3.7.2016)

Rozpočet $16,5miliónaTržby USA $21,256 Tržby Celosvetovo $240,000 ▐ Vyhasínajúce známe herecké tváre sa stretli v béčkovom video filme o naháňačke za pravdou, kto zradil pri lúpeži peňazí. Dokonca Vince Vaughn v trocha vážnejšej akčnej polohe a zo strašným účesom, mladá Hailee tento krát nie moc viditeľná. /40%/(6.9.2017)

• Acrobat

Ocko to vybaví zlatko, áno ? Opätovne je Hailee posadená do roli dcérky akčnejšie naladeného otecka. Costner ale nielen on filmovo zlyhal, a toto dopadá predsa ďalej od stromu. Síce stromu skazy, zhnitých plodov, priškrtenej zábavy, ale... Plusy sú v snahe povolať aj slávnejších hercov a dať im len pár minút života. To sa ráta. Škoda, že to vedie slabučký režisér, lebo zvratov je dosť, plán dobrý aj motivácie, pričom niekde v diaľke je Ayer. Vynechať dcérku, vymeniť hlavného plánovača, pridať na plyne. A ukážkový dospelý film je na svete. Takto sa to vyvrhlo v podobe nemastnej drámy, kde otecko tápe a dcérka rieši. Nuž, film s takou zápletkou, a je infantilný ? Damn it. (videné 07.08.2016, BDrip)(7.8.2016)