Skoro doma

• USA Almost Home
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie
USA, 2014, 4 min

Buvové (mimozemšťané) hledají pro sebe novou planetu, na které by mohli v klidu žít. Ale stále se jim ji nějak nedaří objevit. Až do chvíle, kdy snad už konečně najdou tu správnou. (kytka.patrik)

Stanislaus

Mile natočená a úsměvná animovaná jednohudka, která nijak výrazně nepobaví, ale ani neurazí. Jsem docela zvědavý, jak budu vypadat celovečerní film. ()

Handle

Co Vám je? :) Proč modrá barva? Podle mě je to velmi zábavné promo k celovečeráku. Je pravda, že pokud se vám z nějakého důvodu nelíbilo, tak na film asi opravdu raději nechoďte... :) ()

PEZ

Namotavka na celovecerny Home, ktory pride do kin v Novembri 2014. Videne v kine v 3D ako predfilm k "Mr. Peabody & Sherman". Kratke a jednoduche, no dostatocne vtipne a napadite. Uspesne ma to navnadilo na celovecerak, som zvedavy na Steve Martina a na to, co nam prichystali tvorcovia "Get Smart" a animaku "Epic". ()

blondboss

Veľmi krátkometrážny sequel k celovečernému filmu o milučkých mimozemšťanoch. Toto sa mi celkom páčilo a som zvedavý na film. Každopádne ako navnadenie to stálo za to. 70 % ()

Nechic

Zábavný úvod k filmu, pobavil jsem se několikrát, je to krásně hravé a barevné s příjemným vtipem. Mladší by tomu dali určitě 5* ()

minusha97

Tento krátky film je všetkým, čí je DreamWorks známe a čo na animovaných filmoch nemám rada. A stihla som sa nudiť už za tie štyri minúty. Ako prequel k Home dobré, lebo človek vie o čo sa tam jedná a dokáže sa stotožniť s ich pátraním, ale inak je to dosť slabota. Príbeh to samo o sebe nemá, spolieha sa to na stokrát zopakovaný vtip, ktorý ani nie je vtipný a akokoľvek emotívny moment, ktorý sa dá za štyri minúty vytvoriť, radšej zahodia pre vtip. Ako sa má človek s totožniť s týmito bytosťami a prejaviť im nejaké sympatie? ()

drkaldj

Uvedení do děje ukazuje co nás zhruba čeká ve filmu. Budu zvědav jak s tímto vlastně jednoduchým a několikrát viděným konceptem dokážou tvůrci dále pracovat. ()