Noc v New Yorku

Scénografie:

Theresa Guleserian

Kostýmy:

Anney Perrine

Není to vůbec dokonalé, dvě nebo tři scény byly navíc a nezapadaly mezi ostatní, ale přesto to bylo tak sympatické, že nemůžu dát míň než 4*. Příjemné, místy hodně vtipné (scéna na špatné oslavě) a hlavně chemie mezi hlavní dvojkou fungovala na výbornou, až jsem si skoro přál jiný konec, i když bylo jasné, jak to skončí. Někdy zkrátka člověk potřebuje povzbudit a je klika, když se potkají dva lidi, kteří si dodají odvahu k důležitým krokům ve svém životě. P. S. Děkuji kolegyni jezinka.jezinka. Původně jsem měl totiž na dnešní večer vybraný jiný film, ke kterému jsem si však přečetl její jinak kladný komentář, ve kterém bylo umístěno varování pro osoby jako já (skoro bych řekl, že to bylo napsáno vyloženě pro mne). Díky tomu jsem se rozhodl vybírat znovu a vybral jsem dobře. Mít přátele, na které je spoleh, je zkrátka dobrá věc :)(28.10.2017)

Klobúk dolu pred scenárom a "režisérom - začiatočníkom". Stretnutie dvoch ľudí, počas jednej noci, zmení životy obidvom. Príbeh má aj určitú naivitu a miestami rozprávkovú atmosféru, keď už má divák pocit, že takýchto filmov je tucet, tak príde ďalšie a ďalšie prekvapenie, ktoré robí Evansov debut jedinečným. Chris Evans z minima vyťažil maximum a splnil moje nemalé očakávania!(23.7.2016)

Nádherný film o jedné noci, dvou lidech a jejich životními problémy, které sem jim spolu za tu noc povede vyřešit. Chris Evans je skvělý herec a jeho režie úchvatná. Těším se na další jeho filmy. Scéna v hotelovém pokoji je velmi autentická, vypadá to opravdu jako kdyby se hlavní postavy několik hodin spolu bavili. Nevím jak se to Chrisovi povedlo takto zachytit, ale klobouk dolu. Takových filmů více.(10.1.2017)

Musím říct, že něco takové jsem nečekal. Obvykle bývám skeptický, když vidím, že si herec zrežíruje svůj vlastní film. Mám totiž takovou zkušenost, že to obvykle nedopadne moc dobře. Prostě si to chtěl vyzkoušet, ale nedopadlo to. Nevadí. Jenže to není tenhle případ. Tento kousek mě skutečně docela chytl za srdce. Když se odpoutáte od drobných dějových nesrovnalostí, tak vás film vtáhne a poměrně silně zamíchá s vašimi emocemi. A od toho ty filmy jsou, ne? Pro mě velmi podařený počin. Doporučuji.(31.5.2017)

Průměrný film s průměrným dějem.(13.6.2017)

jednoduchý příběh.Film kvality lepšího béčka.Ale sympaťáci hlavní hrdinové.dobrá průvodní hudba a nakonec se najdou i nějaká ta moudra.Dobrý nápad s telefonáty do budoucnosti.To se opravdu povedlo.Evans ale silně zastínil Eve.chvilkami spadla do unylosti.Film ubíhá klidně bez nějakých zbytečných cirkusů jak je zvykem.Dobrá kamera a i dabing.Jen ten konec - ale i tak jde život.Všechno zůstane otevřené a je na lidech jak s tím naloží(12.7.2017)

• andy60

Pokud u filmu párkrát zlehka zdřímnu, není to pro něj dobré vysvědčení. U téhle new yorkské noci se mně to stalo, stejně jako u podobných snímků Před úsvitem, nebo Před soumrakem. Taková nekonečná konverzace o ničem, že už se mi chtělo křičet - Proboha, už dost, koho tohle zajímá?(1.9.2017)

Uz jsem řekla,ze Chrise zeru? A s vousy dvakrát! Povedené. Nepřeslazený konec fajn,nevinne dovadeni v hotelu prekvapive a pro me potesujici. Jen mi trochu vadila kamera. Jednu * ale ubiram za ze začátku pro me nesympatickou Alice Eve,ale tedy úsměv ma krásný, tím se můj pohled trochu změnil,ale na hvězdu do plného poctu to ještě není. Možná,az film uvidím v originálním znění.(20.9.2017)

• Simella

Byla to tedy trochu nuda. Dalo se na to koukat, ale přistihla jsem se jak myslím na to, kdy už to konečně skončí a já budu moct dělat něco jiného, což určitě není známka zajímavého a poutavého filmu, a to hlavně v případě, že má film tak krátkou stopáž. Hlavní představitelé mi k sobě moc neseděli. Emoce se nedostavily. Zajímavé dialogy si bohužel také představuji úplně jinak. Anotace a druhý název "Osudová noc" se snaží diváka navnadit a dává naději, že se ve filmu stane něco zásadního, co změní životy hlavních hrdinů o to větší může pak být zklamání ze závěru i celkového vyznění filmu. Když nemáte jak zabít čas, tak se na to klidně podívejte, ale že bych film někomu doporučila, tak to rozhodně nemohu říct.(11.10.2017)

Proč ne pět? Pokud by Chris Evans víc tlačil na pilu, nešlo by to výš. Chytrý lidský příběh jednoho setkání, vlastně dlouhého rozhovoru. Přesné dávkování jeho i Alice Eve. Moje zvědavost i pobavení, příjemný soundtrack. Chvíle u jasnovidce, kreslení na rub obrazů, moje místa mírné gradace a uspokojení. Uvedeno v TV s dobrým dabingem - poklona Liboru Boučkovi.(21.10.2018)

Dáma v núdzi a sympatický gentleman. Spočiatku som si na základe tohto ošarpaného modelu myslel, že to bude bezduché a sladké, no dáma sa spočiatku nesprávala ako gentlewoman (škoda, že také slovo neexistuje) a tým nabúrala klišé. Dobrodružná povaha hlavných dvoch protagonistov spôsobila, že strastiplná noc sa zmenila na zábavnú. Ich vzájomne nápomocný vzťah dokonca nadobudol iskru, no udržal sa v medziach slušnosti. Záver bol výstižným vyjadrením pocitov sprvoti cudzích ľudí, ktorí spolu zažili niečo neobyčajné. Otvorený koniec bol vítaným bonusom.(13.1.2019)

New York je magické místo, jako stvořené pro neuvěřitelné příběhy. A Chris Evans a Alice Eve jeden takový prožijou. Náhodné setkání dvou cizích lidí, kteří si navzájem pomůžou urovnat si život a posunout se dál.(6.3.2019)

• alesandro2

Neskutečná konverzační nuda s jedním životním moudrem.(15.4.2019)

Ale jo vlastně nemám co bych mohl vytknout :) takže 5 hvězd... rozhodně pohodovej film na dnešní líné odpoledne v telce(18.7.2019)

Ač romanťárny nemusím, tohle jsem překvapivě dokoukal do konce. Na Kapitána Ameriku slušný ...(18.7.2019)

netradiční, ale trochu nudné ♣(9.8.2019)

Chris Evans svým režijním debutem vůbec, ale vůbec neurazil. Právě naopak. Mile překvapil. Líbilo se mi to. Až na ten konec, který byl nečekaný, ale zvláštní.(15.8.2019)

1 3 6 7 8 9 10 následující >>