Noc v New Yorku

Scénografie:

Theresa Guleserian

Kostýmy:

Anney Perrine

"Nicku Vaughane, vezmeš si mě, Brooke Daltonovou, za falešnou přítelkyni?" Takové nabídce se nedá odolat a to zejména proto, že hrdinové se bejvalek nebojí. Nick mi sice připadal, že se nebojí vůbec ničeho, tedy kromě setkání s bejvalkou, ale stavěl se ke všem problémům naprosto skvěle. Zkrátka ještě nikdy se nestalo, aby to nějak nedopadlo, takže nač se stresovat. To bylo inspirativní, noc s Nickem a Brooke taky utekla celkem příjemně, ale žádný důvod probdít v New Yorku nějakou další noc jsem v tom nenašel.(6.10.2017)

Vedel som že to bude dobré a vôbec nesklamalo....Neskutočne pohodový film na ktorý sa ale zatracene dobre pozerá.Chrisa mám strašne rád a tu je riadny sympaťák samozrejme o nádhernej Alice Eve ani nevravím.Hudba super a ja som si tento film naozaj užil.Hviezdu som ubral len z jedného dôvodu a to preto že by ma naozaj zaujímalo ako to dopadne ... Koniec skvelý.(30.8.2015)

Život. Ze začátku hodně nenápadné setkání, které může potkat prakticky každého z nás. Následné seznámení, kterému se nedává moc šancí do té doby, pokud jeden druhému nezačnou více věřit. Poté už klasicky příběh vypráví život ženy a muže, kteří jsou oba dva zamilování, akorát osud jim jaksi nepřeje. Na závěr se postupem času do sebe více a více zamilují a jsou si čím dál tím blíž. Končí to otevřeným koncem, který asi každý z nás někdy prožil či prožije. V jednoduchosti je prostě síla!(9.9.2015)

• miki68cz

Nic o ničem, film bez vtipu a s minimem nápadů, rádoby psychodrama. Bez překvapení, nedoporučuji a děkuji Chrisovi za rozumnou délku tohoto ničeho.(8.12.2015)

Nahodne stretnutie osudovej zeny v NYC, ktora ti ukaze kam sa mas v zivote vybrat dalej. Bolo to tak realne az sa mi to nepacilo. Ale to sa mi na tom pacilo najviac.(3.5.2016)

Fajn romantický film, ktorý dokazuje, že Chris Evans vie hrať aj niečo iné ako Captaina Americu. 3*(8.5.2016)

Film v sobě skýtající zvláštní auru nad příběhem dvou lidí, které něco osobního trápí. Jejich osudy se najednou hodně propletou a prožijí ojedinělou noc, v které si navzájem několikrát pomohou. Chválím herecké výkony obou hlavních protagonistů, na kterých celý film stojí. Jak Alice Eve, tak ještě více neskutečně trpělivý a citlivý Chris Evans svoje role zahráli znamenitě. Když to shrnu, tak děj o jedné noci, kde nebylo moc akce, byl pořád zajímavý a nenechával diváka nudit se. Možná i proto, že obě životní situace si mnoho z nás už prožilo. Dialogy mezi oběma byly na vysoké úrovni, k tomu zimní atmosféra New Yorku, romantické pohledy a krásné dílo bylo na světě. Natáčelo se jen 19 dní a to na ruční kamery, ale že by bylo něco odfláknutého? Ani náhadou. Naopak, všechny detaily seděly a ti dva toho zažili během jedné noci více než někdo za měsíc. (Ne)líbil se mi konec filmu, když byl divák ochuzen, jak dopadl vztah Brooke a Michaela, na druhou stranu, jsem se divil, že oba neskončili spolu, ale působilo to na mě více realisticky. Dávám vysoké čtyři hvězdy - 80%, hlavně za tu nepopsatelnou atmosféru po celou dobu filmu, která na mě působila.(14.9.2016)

Tak aj Ch. Evans si sadol do kolotoča režisérov. Jeho debutový film o vznikajúcom priateľstve medzi mužom a ženou v podstate neobsahuje ani prevratné ani nadpriemerné scény, ale predsa len je to celé celkom dobre zahrané v centre NY. Pán Evans by v budúcnosti mohol skúsiť zahrať aj vážnejšie charaktery. A. Eve je krásna a rolu B. Daltona zvládla dobre. Osobné hodnotenie: 76% (***) (25.10.2016)

Tady je krásně vidět, že i na ,,málem´´ prostoru se dá předvést krásné divadlo. Chris Evans natočil kouzelný komorní snímek, do kterého si k sobě přizval Alice Eve, se kterou jim to jiskří od vlaku po hotelový pokoj. Moc jim ten jejich společný večer závidíte a rozhodně si budete přát zažít něco podobného, pokus jste již to štěstí neměli. Ani na chviličku jsem se nenudil a děkuji, že jsem si Vámi dvěma užil krásný večer v NY. Škoda jen, že to tak rychle uteklo. Turn over:)(29.10.2016)

Captain America si odskočil zo sveta Marvelu a natočil si vlastnú romantiku. Zaujímavý a odvážny krok, ale u tohto typu filmu, závisí od diváka, koľko podobných filmov videl. Celé je to pekne natočené, nočný New York k tomu dodáva tú správnu atmosféru, ale všetko ste to videli dvesto krát a ničím vás to neprekvapí.(17.5.2017)

Milá konverzačka dvoch ľudí, ktorí sa stretnú v nočnom New Yorku. Obaja majú svoje problémy s láskou, trochu svojské. Za jednu noc sa vďaka rozprávaniu sa o nich a riešeniu spoja. Nenútených a milých 90 minút s krásnou Alice Eve. Krehká romantika, ktorá neurazí.(22.5.2017)

Je docela fajn zjistit, že až Thanos rozseká Steveovi štít, jeho alter ego Chris se ve světě neztratí. A taky není špatný zjistění, že se dá z rolí hovad ve slátaninách typu Bulšit posunout do civilně sympatickejch a uvěřitelnejch vod. Příjemný, do jistý míry zázračný (ale v snesitelný míře) setkání každodennosti lidskejch problémů a dilemat. Východisko je vždycky, papír má dvě strany. Tak jej otoč.(24.7.2017)

65%(12.3.2018)

Příjemný film na hranici 4 hvězd. Přesto dávám jen tři, protože druhý den po sledování filmu už jsem tak nadšená nebyla. Je to milé, ale na "Před usvitem" to prostě nemá. Jako jo, rozhovor ohledně jména Carrie mě fakt pobavil a oceňuju, že hlavní hrdinové nakonec neskončili v posteli, i když těsně :). Taky se mi moc líbilo, že její příběh nebyla nějaká absurdita a šlo opravdu jen o dopis, který má vše změnit, což příběhu dodalo na realitě. Přesto, viděla jsem lepší :). 60%(25.10.2018)

Já bych osobně prohledal všechny popelnice v okolí baru. Špína mi tolik nevadí... :-) Zeptat se barmana by mě asi vůbec nenapadlo. Ale New York je jinak bezva město !(20.8.2015)

Romantika...zdařile natočená, Chris E. si sice pomáhá občas méně uvěřitelnými scénami a náhodami, ale charisma hlavní dvojice působila uvěřitelně a docela fungovala.(25.8.2015)

• robfi

No, je to jako zabava jako studovat cheaty a navody v nejke americke hre, jak ma kentaur sbalit sukubu a kdo hodi vtipnejsi hlasku o h*vne, tak vyhraje jackpot. A ma razem lvl up. Paneboze, za co jsem trpel. Poslat je vsecky na galeje okopavat repu, ono by je to zase preslo, tocit takovehle hovadiny. Chlap, ktery se snizi k tomu jit se svou mladou na tenhle film je CHUDAAK nejvetsi ever. Zapadni chlapi jsou pomalu ale jiste vykastrovani ubozaci.(19.4.2016)

• fafejt001

Takové nějaké --- nijaké . Spíše to jde do ,, scifi ,, . Na debut asi slušné , leč pro mnohé ostřílené diváky nedostačující . A ten závěr opět otevřen . Jak to občas ve filmech chodí . Mnozí budou spokojeni . Dobrá tedy .(16.7.2016)

Krásná neklišoidní romantika, lehká jako pohlazení. Chris Evans mě jako režisér i hlavní hrdina filmu odrovnal. Kdo by býval něco takového od Cpt. America čekal? Scénář se zde uváděným pánům velice povedl, to klobouk dolů. Příběh vypadal ze začátku nevýrazně, jako že to bude další zbytečná sladká romanťárna, na kterou si za týden už ani nevzpomenete. Nevím, jak se to povedlo, ale postupně jsem si tu dvojku cizinců oblíbila, oba strašní sympaťáci, kteří se potkali v noci na newyorském nádraží, navzájem se svěřují se svými milostnými a životními karamboly. Hotel byl pohoda největší, nebyla nouze ani o úsměvné chvíle. Konec vyplynul strašně přirozeně, jako kdyby to jinak ani být nemohlo. PS: Chci vědět, co tam bylo napsáno, kruciš :D(24.6.2017)

Krásný emotivní konec, ale jinak dost Velká nuda v New Yorku.(20.9.2017)

Fantastická žánrovka. Chris Evans a jeho filmový režisérsky debut ako z ríše snov. Snímok s jednoduchou dejovou linkou plnej povznášajúcej a odľahčenej atmosféry nočného New Yorku s fantastickým soundtrackom k tomu. Čo ma ale najviac zaujalo bolo to neskutočné iskrenie, ktoré bolo cítiť medzi hlavnými postavami a konverzácie, za ktoré by sa nemusel hanbiť žiadny celosvetovo uznávaný režisér. Toto je pre mňa romantický highlight tohto roka so všetkým, čo k tomu patrí. Alice Eve taktiež sympatickou voľbou, ktorá len doplnila túto zvláštne unikátnu mozaiku. 80 %(28.9.2017)