poster

Noc v New Yorku

 • USA

  Before We Go

 • USA

  1:30 Train

  (neoficiální název)
 • USA

  Centricity

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Noc v New Yorku

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 89 min

Režie:

Chris Evans

Kamera:

John Guleserian

Producenti:

Howard Baldwin

Střih:

John Axelrad

Scénografie:

Theresa Guleserian

Kostýmy:

Anney Perrine
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • campix
  ***

  Tady se mohlo jednat o velice zajímavou nezávislou indie romantiku. Chris Evans si Before we go zrežíroval i si v něm sám zahrál, jenže do nějakého zajímavějšího počinu má tento film hodně daleko. Bohužel se to dalo zrealizovat určitě jinak a zajímavěji. Takhle tu máme klasiku, dva lehce ztracení mladí lidé spojí svoje osudy a nakonec se v nich probudí vzájemné city při putování nočním New Yorkem. Zároveň přitom zažívají různé trampoty. "Zív". Stopáž není nijak přemrštěná, ale stejně Vás dokáže unudit k smrti. Už si ani nevzpomenu na film u kterého bych se modlil, aby skončil.(15.3.2016)

 • Kaka
  ***

  Méně vypiplané a ucelené než třeba snímek 5 to 7, zato více přirozené, rozevláté a emocionálně nesourodé. Což sice odpovídá skutečnosti, jen je to občas až příliš velké přeskakování se slabším tahem na branku a některými hluchými momenty. Alice Eve není na první pohled tak zajímavá osobnost, ale její rozjezd je interesantní. Evans je talent a mimochodem to se ví už dlouho. Závěr bravurní ! Jestli tohle byla Chrise prvotina jakožto režiséra, máme se na co těšit, protože zvládá s přehledem těžit to nejlepší z Linklatera a ještě přidává navrch vlastní invenci a zajímavý živelný dojem.(20.8.2015)

 • Lyžař
  *****

  Romantická duše tomuhle musí dát plný počet. Ostatní asi budou volit opravdu nižší hodnocení. Přecejen staří zasnění romantikové v tomhle uvidí něco, o čem pořád sní. V jednom kuse. Je to to nejlepší na vztahu. Ještě se neřeší každodenní rutiny, ale je to takové super volné. A když už by se něco mělo právě na tomhle měnit, nastává devadesátá minuta filmu :-)(19.9.2015)

 • silentname
  *****

  Pre mňa bolo sledovanie tohto filmu absolútnym hodinu a pol trvajúcim zážitkom skvelej a úprimnej komédie, uveriteľných postáv a veľmi príjemnej drámy v komibinácii s ľahkou romantikou. Komédia je úprimná, no rovnako aj dialógy medzi postavami pôsobia reálne. Ako keby sme sledovali reálnych ľudí, ktorí majú reálne problémy a príbehy, ktoré nepôsobia ako nalinajkované scenárom. Je skvelé ten film sledovať, počúvať a rovnako ako tohto roku dokázal aj film "Match" tak menej je niekedy viac. A tých pár hercov, na čele s Chrisom Evansom je radosť sledovať. Záver filmu je absolútne dokonalý a môžem len povedať, že dúfam, že od Chrisa uvidíme viac filmov v jeho réžii. Pre mňa veľmi pozitívne prekvapenie roku a film, ktorý si môžem kedykoľvek pozrieť znovu. Hodnotenie: A(15.8.2015)

 • tomo41
  ****

  "We love who we love. Sucks." Pre veľké množstvo odkazov na Linklaterovu (zatiaľ) trilógiu Before sa len ťažko dalo ubrániť podvedomému porovnávaniu, v ktorom pochopiteľne Evans prehráva. Napriek tomu ide o veľmi milý snímok, ktorý má minimum slabších miest a v podstate aj celkom príjemne prekvapil.(6.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace