Noc v New Yorku

Theresa Guleserian

Kostýmy:

Anney Perrine
  • peiton

Sklamanie 2 hviezdy dávam za veľkého sympaťáka a nočný New York v hlav.úlohe.Žiadnu romantiku tu však nečakajte ani poctivú scénku, len 90 minút k ničomu nevedúcich dlhých žvástov medzi dvoma postavami bla-bla-bla...Viem si toto predstaviť zhrnuté v 10 minutách a neobťažovať ma takto celovečerným filmom.Strata času.A ten záver?Ten ma doslova naštval!(27.12.2016)

• Tommy987

Chris Evans si pozrel Linklaterovu "Before Trilogy" a povedal si, že veď to je easy - dve postavy, jedno mesto, jeden večer a 90 minút dialógov. To dokáže aj on. Nedokázal. Postavy síce sú, ale sú nudné, nesympatické, chýba im charakter a nefunguje medzi nimi žiadna chémia. 90 minút dialógov tu je, ale kým tie Linklaterove sú chytré, živé a prirodzené, tie Evansove šuštia papierom a sú dosť banálne. Nočný indie New York je fajn, ale to je tak všetko.(1.5.2016)

Smekám! Chris Evans kurevsky překvapil a musím se jednoznačně přidat k názoru, že z daného tématu dokázal vytřískat naprosté maximum a snad ještě o něco víc. Přiznávám, že podobné „upovídané“ filmy tedy jinak zrovna úplně nevyhledávám, tohle je ale jednoznačně pecka, kterou jsem zhltnul naprosto bez dechu a na jejím konci jsem uronil i slzičku, jak moc mi ústřední pár přirostl k srdci, prostě nádherný. Celý ten příběh jedné noci mě oslovil ale každopádně hlavně tím, jak na mě strašně moc lidsky a upřímně zapůsobil, tohle byl dokonale odvyprávěný úsek ze života dvou mladých lidí, kteří se dostali na rozcestí, kdy nevěděli kudy kam, ale měli to neuvěřitelné štěstí, že čirou náhodou potkali osobu, která jim dokázala bezelstně a upřímně pomoci udělat ono zásadní rozhodnutí, co dál a ona pomoc byla navíc vzájemná. Celé je to neuvěřitelně přesvědčivý a reálný, každá věta z úst obou hrdinů zní pravdivě, chování a jejich reakce taktéž, zde je prostě vidět, že tvůrci věděli, o čem vypráví a ví, že přesně takhle život funguje. Obrovským pozitivem Noci v NY jsou pak i neskutečně působivé a fungující emoce, já jsem si tu noc prostě prožil s Nickem a Brook minutku po minutce a byl jsem doslova okouzlen. A vynechat nemohu samozřejmě ani perfektní herecké výkony, mezi Evansem a Eve to zde úžasně jiskřilo, oba zde vytvořili dokonalý herecký pár a celý film svými přesvědčivými výkony nehorázně obohatili, rozsvětlili a zlidštili. Já jsem zkrátka nadšený, zde nemám absolutně co vytýkat, bez zaváhání napaluji maximální hodnocení, neboť pro mne jde jednoduše o DOKONALOU romantickou podívanou, za kterou jsem neskutečně vděčný. Děkuji, Chrisi!(30.9.2017)

Existuje vůbec něco, co Chris Evans neumí?:) Dokázal přečkat 70 let v ledu, umí se ohánět stylovým štítem, dokázal dostat na kolena Winter Soldiera, aby dostal zpátky "svého" Buckyho, dokázal být dokonalým feťákem ve Vpichu a nikdo nedokáže ve filmech utíkat, tak jak on:) Tentokrát se chopil režisérských otěží a pokud jsem si myslela, že jedině jeho vztah s Buckym mě dokáže rozbrečet, mýlila jsem se. Chris Evans a Alice Eve (patří mezi ty ženy, které s tak nádhernou tváří nemůžou dělat nic jiného, než herečku:) jsou ti, kteří tomuto snímku kralují. Mají spolu úžasnou chemii, i když jsem od začátku měla dojem, že vztah mezi nimi se vyvíjí více přátelsky, než abych mezi nimi cítila nějaké zamilované jiskření. Příjemná změna, většinou jsou snímky o podobných setkáních stavěny na romantickém vztahu. Líbil se mi Nickův charakter, přesně takový ten typ dobrosrdečného, citlivého kluka, kterého je vám líto. Závěrečná scéna s telefonem mě odrovnala. I cried like a baby. Nejdřív jsem si myslela, že to zvládnu, jenže on pak řekl, to co řekl, a to už prostě nešlo jinak:) Úžasný scénář a chytré, trefné a vtipné dialogy mezi Nickem a Brooke. Ocenila jsem zejména příspěvek o koncertu Hanson. Noc v New Yorku pohladí po srdéčku, lehce rozesmutní i rozesměje.(13.7.2017)

„ASI NÁM BYLO SOUZENO SE SETKAT…“ /// Když Nick potká Brooke… tak vona ho chvíli trápí, asi aby zjistila, že se s ním dá pokecat. Chovaj se sympaticky – jsou takový vobyčejný, vona má moc hezkej úsměv a von je ten typ, co si ženský idealizuje (navíc miluje hudbu). Určitě na nich není nic, co by člověka prudilo. Teda krom toho, že vobčas v těch rozhovorech zabřednou do témat, který mě neinteresujou. Řešej totiž svý problémy. Tak nějak nenásilně podávaj výpověď vo vztazích, o lásce…, do toho ten sentimentální soundtrack (a vona je fakt usměvavá!)…, ale ke konci už je toho na mě moc. Na tohle už nemám roky. Láska s jedním člověkem neumírá - tak hubana na to! Ale jinak sympatickej počin Kapitáne Ameriko! . /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju holky, co jsou schopný z fleku vystřihnout (zapět) My Funny Valentine. 2.) Když vona je tak usměvavá... 3.) Thx za titule „Kubzilla“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(12.11.2015)

• - Brooke (Alice Eve) sa Nickovi (Chris Evans) predstaví menom Carrie. Odôvodní mu to tým, že meno si vymyslela podľa postavy Carrie Bradshaw zo seriálu Sex v meste (od r. 1998). Alice Eve si zahrala vo filmovom pokračovaní seriálu Sex v meste 2 (2010). (toi-toi)

• - Pôvodne sa uvažovalo, že snímku zrežíruje Joel Schumacher a hlavnú úlohu si zahrá Monica Bellucci. Film mal v tejto zostave niesť názov 1 : 30 Train. (classic)

• - Chris Evans (Nick) sa chcel naučiť hrať na trúbke, aby scény odohral sám. Veľmi rýchlo prišiel na to, že je to veľmi ťažké a tak sa aspoň do detailov naučil správny prstoklad, ktorý je presný aj vo filme. (De Large)