poster

Noc v New Yorku

 • Česko

  Osudná noc

 • USA

  Before We Go

 • USA

  1:30 Train

  (neoficiální název)
 • USA

  Centricity

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Noc v New Yorku

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 89 min

Režie:

Chris Evans

Kamera:

John Guleserian

Producenti:

Howard Baldwin, Mary Viola

Střih:

John Axelrad

Scénografie:

Theresa Guleserian

Kostýmy:

Anney Perrine
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  *****

  Chris Evans je ten největší pohodář na světě! A na popud této skutečnosti si zrežíroval a sám zahrál komorní, leč velice prozíravé romantické drama a já se zmohu pouze na jedno. Chrisi, prosím, nekonči s herectvím! Režíruj si, co chceš, ale hraj v tom také...tvé charisma by mi chybělo. Jo a na Alice Eve bych nerad zapomněl, ta je stejně kouzelná, jako celý tento film...92%(26.8.2015)

 • Hugo01
  *****

  Chris Evans už se stihl úspěšně zařadit do mého pomyslného žebříčku herců, kvůli kterým se na ten či onen film s očekáváním kouknu. A postupem času už se v něm vyhoupl pěkně vysoko. Když si to teď vyzkoušel i z druhé strany čočky, nebylo to vůbec špatné, ba naopak, bylo to velmi dobré! Je to prostě pašák (teď mluvím o jeho hereckých kvalitách), jeho repertoáru výrazů a obličejových grimas se může rovnat jen málokdo a to charisma z něj přímo přetéká. Prostě paráda.(13.3.2017)

 • elanius
  ****

  (138/2015) / Chris Evans známy to akčný hrdina sa dal na malý, konverzačný a k tomu romantický film. Ešte divnejšie na tom je, že sa to vlastne docela podarilo. Bolo tu zopár momentov, keď film prestal stíhať a dialógy, na ktorých je celý film postavený, sa začali uberať nezáživným smerom ale celkovo je tých kvalitných momentov viac a nechýbajú ani časti kde emócie dosahujú prvej ligy. A bezchybný soundtrack k tomu. (7/10)(18.11.2015)

 • Shakers
  ****

  Niekde som zakopol o to, že Chris by rád sedel v poslednom čase za kamerou ako pre ňou, ale vtedy ma ani len nenapadlo, že by si vybral takýto film. Každopádne musím uznať, že to chlapcovi sadlo. Je to jeden s tých obyčajný filmov bez príbehu, kde sa prekecá celý film ako v trilógií Richarda Linklatera, ale dávam mu plusový bod, že ako sparring partnerku si vybral tu sexi blondínu s filmu She's Out of My League, Alice Eve. A klapalo im to. Neviem, či sa spoliehal na charizmu Kapitána Ameriky, ale vyšlo mu to. A záver tiež. 80% - 4*(8.3.2016)

 • Wysch
  ****

  Plný dardě brání nakonec přeci jen slabý slabounký začátek, kterej si ale ospravedlňuju tím, že přeci jen v konverzačce se partneři musejí prve poznat. Naopak plnou dardu si zaslouží konec s pointou. Takže co s tím? Je to křehký, je to sympatický, je to skromný a nemá tendence něco předstírat, ale možná přeci jen k tomu stoprocentnímu prožitku něco chybí. Režijně ale překvapivě solidní debut.(19.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace