Noc v New Yorku

• Česko Osudná noc (více)

Brooke spěchá domů do Bostonu, ale pronásleduje jí smůla. Okradou ji a navíc jí ujede poslední vlak. Nádraží zavírá, nemá ani dolar a venku ji čeká jen noční New York... V tu chvíli se osud smiluje a pošle jí do cesty zachránce v podobě pouličního hudebníka Nicka (Chris Evans). A tak začíná jedna noc v New Yorku, která může mnohé změnit... (Bohemia MP)

LasT_Olt

Musel jsem se na to podívat, jelikož ho ohodnotilo mnoho uživatelů z mého seznamu oblíbenců a přesně polovina tomu dala 1-2 hvězdičky a druhá polovina 4-5 což je dost nezvyklá anomálie. Nutno podotknout, že dobré hodnocení dali jen ženy a špatné muži. Jsem nakonec někde uprostřed. Chris je v tomhle filmu hroznej simp a jeho postava bude vždy trpět jelikož jeho láska prochází srdcem, kdežto láska žen kolem něj pochází převážně z žláz s vnitřní sekrecí. Poslední noc s Keirou Knighley a Samem Worthingtonem byl skoro stejný film, ale lepší. ()

emma53

Jeden neuvěřitelný den nebo spíš noc, ale proč ne, jednou za čas nějaký podobný zázrak nezažít? Jako třeba v tomhle příběhu, který mě vtáhnul svou přirozeností a sympatickou dvojkou Brooke a Jacka. Někdy je fajn vypovídat se ze všech těch trápení na dušičce někomu úplně cizímu a ono to bude možná tak jako tady, fungovat jako hojivý balzám, který tolikrát potřebujeme. Chris netlačil na pilu a přece se mně tahle konverzační lahůdka dotkla na tom pravém místě, díky. ()

Krysa SPK

Prej romantická oddychovka. Prosím, více takových oddychovek ! Žádná uslintaná limonáda se nekoná. Už dlouho jsem ve filmu neviděl dva tak sympatické, perfektně napsané charaktery. Navíc skvěle zahrané a především Chris Evans dává zřetelně najevo, že neumí jen Captaina Americu. A jeho režie ? Nechce se mi věřit, že je to jeho debut. Přenádherně nasnímaný večerní New York a přesný soundtrack jsou už jen třešničkou na dortu. Secsakramensky doporučuju ! ()

peiton

Sklamanie 2 hviezdy dávam za veľkého sympaťáka a nočný New York v hlav.úlohe.Žiadnu romantiku tu však nečakajte ani poctivú scénku, len 90 minút k ničomu nevedúcich dlhých žvástov medzi dvoma postavami bla-bla-bla...Viem si toto predstaviť zhrnuté v 10 minutách a neobťažovať ma takto celovečerným filmom.Strata času.A ten záver?Ten ma doslova naštval! ()

poz3n

No sakra. Kapitán Indie to zvládl ukočírovat a rozdrtil mě na celé čáře. Postupné zatápění pod vztahovým kotlem každou minutou, trocha vtipu, trocha šarmu, naprosto přirozená, netrapná ústřední dvojice a opravdu skvěle ukočírovaný a o to víc drtivý závěr. Kdo by nechtěl něco podobného prožít. Už dlouho jsem nenarazil na tak příjemnou a překvapivě silnou romantickou konverzačku. Stačí se nechat unášet. 9/10 ()

• Brooke (Alice Eve) do Ameriky prišla z Londýna. Herečka Alice Eve sa v Londýne skutočne narodila. (toi-toi)
  • Premiéra proběhla v pátek 12. září 2014 jako součást Mezinárodního filmového festivalu v Torontu 2014. Oficiálním sponzorem akce se stala značka prestižních šperků Pandora. (Zdroj: Evanschris.blog.cz)
  • Chris Evans (Nick) sa chcel naučiť hrať na trúbke, aby scény odohral sám. Veľmi rýchlo prišiel na to, že je to veľmi ťažké a tak sa aspoň do detailov naučil správny prstoklad, ktorý je presný aj vo filme. (De Large)