poster

Noc v New Yorku

 • Česko

  Osudná noc

 • USA

  Before We Go

 • USA

  1:30 Train

  (neoficiální název)
 • USA

  Centricity

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Noc v New Yorku

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 89 min

Režie:

Chris Evans

Kamera:

John Guleserian

Producenti:

Howard Baldwin, Mary Viola

Střih:

John Axelrad

Scénografie:

Theresa Guleserian

Kostýmy:

Anney Perrine
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • luka4615
  ****

  New York je prostě nekrásnější město světa. A v kombinaci s režijním debutem Chrise "Captaina Americy" Evanse, jenž zvolil skvěle střižený romantický příběh s úžasnou Alice Eve, vypadá ještě krásněji. „I think if you're committed to somebody, you don't allow yourself to find perfection in someone else.“(14.2.2016)

 • Thomick
  ****

  The only thing that is stopping you from being the biggest loser in New York is the fact that I haven't left the town yet... Docela se kaju, že jsem někdy na Alice Eve měl takovou pifku, jakou jsem na ni měl po Decoy Bride. V týhle netradiční konverzačce, kde namísto slov hraje prim mimika obou protagonistů (Evans na svym vlastnim úsměvu regulérně ujíždí), se totiž projevila jako vrcholná sympaťanda. V lecjaký poloze.(30.7.2015)

 • P1tr
  ****

  Kapitán Amerika je opravdu rozený dobrák a kromě zachraňování světa nám dělá radost také režírováním sympatických romantických snímků. Zdejší příběh odehrávající se během jedné noci je jednoduchý, ale v jeho jednoduchosti je krása, neboť děj zbytečně nerozptyluje a pouze nabízí postavám příležitost ke konfrontacím, zajímavým zážitkům a bohatým konverzacím, během kterých se navzájem poznávají. Noc v New Yorku nakonec příliš filmově nepůsobí a při jejím sledování jsem si říkal, že bych si dokázal představit, že by se podobné setkání mohlo stejným způsobem odehrát i ve skutečnosti. A v tom je krása tohohle snímku - jeho uvěřitelnost a sympatické postavy jako ze života. Pokud jste unaveni klišovitými romanťárnámi, určitě dejte tomuto snímku šanci, neboť jde o celkem svěží vánek v rámci žánru.(28.3.2018)

 • TedGeorge
  ***

  Cap není špatnej rejža (na debut), ale ten scénář je strašně jednoduchoučkej, neodžitej a neuvěřitelně předvídatelnej. Jako kdyby se někdo podíval na Before Sunrise, upravil pár věcí a zasadil to do New Yorku místo do Vídně. A obsadil Alice Eve. Nic to se mnou neudělalo, ten scénáristickej prefabrikát bych napsal zajímavěji i já. 5/10(26.9.2016)

 • Gilmour93
  ***

  Knoflíkář Ben měl pravdu, náš život definují příležitosti, včetně těch, které propásneme.. Jsem rád, že Chris Evans může být za hrdinu i bez víka od popelnice, ale i přes imponující obyčejnost, náladovou hudbu a některé milé momenty (telefonáty do minulosti) jsem měl ze začátku pocit, jako by se někdo snažil zastrčit krychli do trojúhelníkového otvoru (znáte ty hračky pro batolata) a ta mírná pachuť se mě držela až do konce..(21.9.2017)

 • - Brooke (Alice Eve) sa Nickovi (Chris Evans) predstaví menom Carrie. Odôvodní mu to tým, že meno si vymyslela podľa postavy Carrie Bradshaw zo seriálu Sex v meste (od r. 1998). Alice Eve si zahrala vo filmovom pokračovaní seriálu Sex v meste 2 (2010). (toi-toi)

 • - Pôvodne sa uvažovalo, že snímku zrežíruje Joel Schumacher a hlavnú úlohu si zahrá Monica Bellucci. Film mal v tejto zostave niesť názov 1 : 30 Train. (classic)

 • - Brooke (Alice Eve) do Ameriky prišla z Londýna. Herečka Alice Eve sa v Londýne skutočne narodila. (toi-toi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace