Noc v New Yorku

Scénografie:

Theresa Guleserian

Kostýmy:

Anney Perrine

Že nám Kapitán Amerika naservíruje nečekaně povedenou režijní prvotinu, a že jeho síla bude tkvít v komorních konverzačkách jako z pera Richarda Linklatera, to bych opravdu nečekal. Samozřejmě, do tohoto mistra dialogů má Evans ještě hodně daleko. I přesto nám však naservíroval hodně povedený žánrový přírůstek, jenž se sice nevyhne menší roztříštěnosti a slabším pasážím, pořád ale nabízí hodně příjemnou atmosféru a hlavně sympatickou dvojici, která se vám zaryje pod kůži. Chris Evans navíc i herecky roste s každým filmem a jeho přirozený projev žeru čím dál víc. Alice Eve pak znovu potvrzuje, že rozhodně není jen krásnou tvářičkou a zasloužila by si mnohem víc příležitostí. Závěr je navíc parádní a už teď se těším, s čím se Evans za kamerou vytasí příště. 70%(24.8.2015)

Niekde som zakopol o to, že Chris by rád sedel v poslednom čase za kamerou ako pre ňou, ale vtedy ma ani len nenapadlo, že by si vybral takýto film. Každopádne musím uznať, že to chlapcovi sadlo. Je to jeden s tých obyčajný filmov bez príbehu, kde sa prekecá celý film ako v trilógií Richarda Linklatera, ale dávam mu plusový bod, že ako sparring partnerku si vybral tu sexi blondínu s filmu She's Out of My League, Alice Eve. A klapalo im to. Neviem, či sa spoliehal na charizmu Kapitána Ameriky, ale vyšlo mu to. A záver tiež. 80% - 4*(8.3.2016)

New York je prostě nekrásnější město světa. A v kombinaci s režijním debutem Chrise "Captaina Americy" Evanse, jenž zvolil skvěle střižený romantický příběh s úžasnou Alice Eve, vypadá ještě krásněji. „I think if you're committed to somebody, you don't allow yourself to find perfection in someone else.“(14.2.2016)

(138/2015) / Chris Evans známy to akčný hrdina sa dal na malý, konverzačný a k tomu romantický film. Ešte divnejšie na tom je, že sa to vlastne docela podarilo. Bolo tu zopár momentov, keď film prestal stíhať a dialógy, na ktorých je celý film postavený, sa začali uberať nezáživným smerom ale celkovo je tých kvalitných momentov viac a nechýbajú ani časti kde emócie dosahujú prvej ligy. A bezchybný soundtrack k tomu. (7/10)(18.11.2015)

Sympatická konverzačka muže a ženy, co se potkají v nočním městě. Můj oblíbený žánr. Možná i proto, že pořád čekám, až se něco podobného stane i mě. Velice osobní a civilní snímek, což jsou kvality, které ho pozvedají nad romantické komedie, plné vtipů, které známe a předvídatelných zápletek. Jeho síla tkví také v tom, že se s příběhem/postavami/jejich jednáním a uvažováním můžeme ztotožnit... Moc se mi to líbilo, příběh, scénář, charaktery. A Chris Evansovi tahle poloha sluší rozhodně víc než Captain America.(7.12.2015)

• - Film je režijním debutem Chrise Evanse, který filmování dirizoval v pauze mezi natáčením snímku Captain America: Návrat prvního Avengera (2014) a Avengers: Age of Ultron (2015). (Mary33)

• - Premiéra proběhla v pátek 12. září 2014 jako součást Mezinárodního filmového festivalu v Torontu 2014. Oficiálním sponzorem akce se stala značka prestižních šperků Pandora. (Zdroj: Evanschris.blog.cz)

• - Brooke (Alice Eve) do Ameriky prišla z Londýna. Herečka Alice Eve sa v Londýne skutočne narodila. (toi-toi)