Blade & Soul (TV seriál)

Blade & Soul

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy

Japonsko, 2014, 13x24 min

• DaweForeman

Tohle je opravdu těžký hodnotit. Hru jsem nehrál, tak nevím jak to příběhově navazuje nebo nenavazuje. Každopádně, když ho zhodnotím samostatně, tak samozřejmě vám chybí spousta informací, i když jsou na konci každého dílu určité vysvětlivky. Navíc ten konec bych řekl je příliš zjednodušenej a pohádkovej. Ale asi by to člověk mohl pochopit jako snahu o zlidštění zabijáka. Nejvíce si asi člověk užije souboje, i když jsou občas nepřehledné. Hlavně jsem nepochopil smysl 13. dílu, který byl očividně fanservisovým OVA. Animace je podprůměrná (hlavně je velice vidět, jak tam hodili tu PC animaci; dále ty obličeje se jim opravdu nepovedly). Hudební stránka je celkem ucházející.(28.6.2014)

Akční anime, ve kterém jde o pomstu, čili nic moc nového. Hlavní představitelky jsou sympatické a jsou to ženy, takže mají velké ... ehm zbraně. Jak taky v anime jinak, že? S vysvětlováním se tady moc nepárají, jen vždy na konci epizody je krátce něco málo řečeno. Jde o průměrné anime, které zaujme asi jen souboji, které jsou opravdu skvělé, ale to je vše, takže po 3. dílech končím se sledováním. Hodnocení: 54/100.(11.1.2016)