Thomick

Stranou pozornosti IMDB a matičky BBC se v krátkym časovym sledu dočkal vlastní panelovky taky druhej tahoun WILTY. Lee Mack přitom na rozdíl od usedlejšího Davida vsadil na pořádně ambiciózní, dynamickej, na panelovku snad až výpravnej formát... a u mě vesměs naplno zabodoval. Někdo by ho sice mohl nařknout z prachsprostýho kombinování prvků 8 out of 10 Cats a QI, ale já osobně jsem se skrz tuhle show daleko spíš (a radši) přenesl do svýho zlatýho dětství, kdy jsem hltal Populární mechaniku a Bludiště. --- Extraordinérní fakty zde proudí od moderátora, diváků i prvotřídních hostů (Olivia!!), sympatická tříčlenná porota tomu dodává na serióznosti, do toho Lee neustále hledá svou catch phrase a závěrem vždycky dojde i na nějakou tu vzrušující akci. Prostě dokonalá jízda, žádnej prostor pro zívání - z tohohle si ještě Sky klidně může vypiplat vlajkovou loď s pořádnym, opravdu stoprocentnim výkonem. --- "I dont want to be a racist but pigeons do look quite similar to me." (Viva Richard! I jeho zajímavost byla senzační.) ()