SonGokussj

Prý prodloužená verze utrpení jménem Break Blade 2010. No, ze začátku to vypadalo zajímavě, ve 3. episodě přestalo a poté to byla už jen změň naprosté nelogičnosti. Hlavně ta poslední episoda. Ta poslední episoda... Mně se chce snad brečet, jak to zkazili. To se nedá ani popsat. Naprosto to zmršilo jakoukoli návaznost episod předchozích či důvod války k episodám (snad NE)nadcházejícím. . . smutných 30% ()

DaweForeman

Čekal jsem nejdříve pokračování původního seriálu, ale toho jsem se nedočkal. Dočkal jsem se pouze kopírování předchozího seriálu - skoro stejný příběh a stejná animace, pouze s jinou hudbou a zkrácením dílů na 25 minut. Sice se říká, že tohle se blíží víc manze, ale jediný zásadní rozdíl bych viděl pouze v 10. a 11. díle, kde osud a boj Girga je jiný, než oproti původnímu seriálu. Jeho souboj je opravdu dobrý a proto dávám za toto jedinou hvězdičku, jinak bych dal odpad. Zbytek příběh je buď trochu přeházený nebo některé části jsou vynechané. Každopádně tenhle pokus postrádá jakýkoliv smysl, kdy se radši podívám na původní seriál, který je alespoň celejší. Kdyby udělali pokračování (což v manze už je), udělali by líp. ()