Ilsa, strážkyně harému naftového šejka

(neoficiální název)
  • Kanada Ilsa, Harem Keeper of the Oil Sheiks (více)

Ilsa je zpět! A je divočejší než kdy dřív. S brutální zuřivostí zotročuje dívky pro chlípného šejka, vládce ropného impéria. (erl)

Tsunami_X

Prsatá dozorkyně a mučitelka Ilsa se protentokrát přesunula mezi písečné duny a kokosové palmy, aby zde sloužila chlípnému šejkovi, jehož jediným zájmem je kvalitní sex s pěknými děvčaty ze všech koutů světa. Pásy cudnosti se střídají s nahými naolejovanými těly a mučením. Vzniká tak interesantní mix soft porna, kombinovaného s prvky horroru a akční podívané. Pokud se na plátně pouze někdo mučí, či dotyční souloží, není pro kameramana a střihače problém udržet přístroj na adekvátní kvalitativní úrovni. Ovšem když se děj posune k akčním scénám, je až nepochopitelné, na jakou zmatenost se může vizuální stránka přetransformovat. Naštěstí se film nebere vážně a nesnaží se o nějaké triviální, rozuměj hluboké, poselství a pokud na něj bude divák pohlížet jako na zajímavou ukázku kultovního dobového snímku, nemůže být zklamán. ()

Faye

Noo. rozhodně zvláštní je tenhle výlet do harému s 30 let starým a nijak zvlášť vydařeným filmem. A abych vám sem pánové vnesla i ženský názor na tenhle „pokleslý žánr“. Tak mě spíš zaujal krvavý zápas dvě na jednoho aneb subtilní děvenky z její ochranky proti hromotluckému provinilci, jehož závěr Ilsa zhodnotila lakonicky „Vítej mezi mé eunuchy“. Zábavné to místy i je (včetně některých hereckých výkonů), ovšem jak se z toho mohly stát kultovní snímky je mi záhadou. Letmo jsem nahlédla i do „Ilsa, She Wolf of The SS“, ale návštěvu nacistického tábora si odpustím už zcela určitě. ()

LIVINGDEAD

Už to není ILSA SS a to je velká škoda. Sice pořád je krutá a mučí lidi, ale už je to slabší. Film je spíše erotickým soft-pornem. Pár nechutných scén, jako že dívky musejí šejkovi lízat nohy, mučení mravenci, stlačování prsou, useknutí ruky..... apod. Bohužel, sadistické choutky ILSY se někam vytratily! ()

Karlos80

Ilsin zajímavý posmrtný návrat, tentokráte v šejkově harému plných nádherných děvčat a pokřivených charakterů, tématicky tedy rozhodně zajímavé (potenciál dobrý, otázka je jak s tím naložit), přesto tomu ale něco málo chybělo. Ilsa tu hraje de facto už druhé housle ani už není takovou sexbombou jakou byla, není tu ani takovou sadistickou trýznitelkou jakou byla v jedničce, sice je tu zase obvyklá směs různých druhů mučení (mravenci, pavouci, skřipec prsou, vibrátor s rozbuškou), polonahých a nahých vězenkyň a dozorkyň, lehčí soft erotiky (exotické masáže naolejovaných těl) a pár akčních scén ale ty na diváka působí spíše amatérským dojmem. Není to tedy úplně to nejlepší ale i tak přesto jako kult "WIP sexploitation" subžánru mohu doporučit. ()

Slasher

I když minule přišla o hlavu, Ilsa je zpátky! Bohužel se moc nepoučila, a navíc docela vyměkla... Oproti prvnímu dílu méně nahoty a méně perverze, což je u dvojek spíše vyjímka. Jestliže minule byla Ilsa největší svině, teď se zdá být jen poloviční. Je zbytečné nějak detailněji rozebírat zápletku, v kostce jde o to že dva amíci přiletí vyjednávat s bohatým a nadrženým šejkem o ropu, moc se jim ale nezadaří, protože šejk se dozvěděl o jejich špionce a hlavně si nenechá do ničeho kecat. Víc peněz nepotřebuje, protože jeho lid mu je u zadku a kdyby náhodou, vydraží nějaké ty svoje otrokyně. Ilsa je tu jako šejkova dozorkyně harému, má mu připravovat a umravňovat dívky. Že se nepoučila znamená, že zase podlehne muži, který ji dokáže nebesky ukojit. Na první díl to nemá (atmosféra, působivost), ale jinak je to stále dobrá zábava a navíc se v roli amerického diplomata opět ukáže ten vepř co hrál minule generála. Lick bitch! ()

psy.cho

Podstátny skok nižšie, čo sa týka sporovnaním jednotky. Menej brutálne a celé to zasadenie do arabského sveta mi nepasovalo. Ani Ilsa tu nebola taká očarujúca. ()

Fiftis

Harem Keeper of the Oil Sheiks je druhým z filmov neoficiálnej tetralógie s rovnakou hlavnou hrdinkou - sexi Ilsou. Celá séria ťaží z nahých scén a erotického násilia. Na prvú nacistickú vlčicu to ale ani náhodou nemá. Tu sa vám nebude páčiť dokonca ani erotika. Hlavne za to, že sa obmedzilo na násilí a že nacistické blondínky vystriedali otrokárske negryne. Druhý diel Ilsy má s hororovým žánrom ako takým spoločného vážne naozaj pramálo. Prostredie kde sa celý dej odohrával sa mi páčilo, ale táto zmena nemusela nastať. Ďaleko lepší bol nazi tábor vo vlčica SS. Samotná Ilsa nie je tak brutálna ako v predchádzajúcom diele, mučiacich scén teda ubudlo a tým aj krvi a nechutností. V podstate sa tu objavuje len jedna scéna mučenia, inak je tu dosť nahoty a ľahko erotických scén. Ale nie dráždivých. Skôr naopak. ()

Paldini

Všechny tři filmy ze série o sadistické Ilse jsou extrémně špatné a nemůžu si pomoct i extrémně zábavné. Hlavně závěrečné akční finále u všech tří dílů je něco, co se musí vidět... Ve své době se však tyto filmy staly kultem pro scény mučení a pro spousty nahých hereček. Současného diváka, ale skoro ničím nešokují. Pokud chcete vidět drsné mučení pusťte si Umučení Krista, pokud chcete vidět pořádnou erotiku pusťte si porno. Tohle je úplně jiná liga. ()

SOLOM.

Film Ilsa, Harem Keeper of the Oil Sheiks se pro mě stal do jisté míry opravdu zklamáním, ale našel jsem zde i několik zajímavých okamžiků. Kdybych byl opravdu zarytým fandou Nazi exploitation, tak bych možná uvažoval o velice malém hodnocení, protože většina prvků jenž zdobí tento subžánr je zde „celkem“ na slabé úrovni. Z pohledu nezaujatého diváka, který by nikdy žádný podobný film neviděl, bych to viděl na čistý průměr. Především pak i díky tomu, že tento kousek měl skutečně nějakou myšlenku a děj. Nešlo jen o přehlídku co největšího množství umučených žen atd. 50% ()

eraserhead666

Ilsa se tentokrát přesunula v prostoru i čase. Z "historického" pekla nacistického koncentráku do tehdejší současnosti šejkova harému, kterému velí stejně tvrdě, jako koncentráku. Méně krve, přímočarého gore a sexu, více sofistikovaného mučení, nahoty a záchvěvy komiky. Obecně je to více akčnější, přesto trochu slabší a ne tak výrazné a drsné jako první předchůdce. 2,5* ()

DDT

Další příběh o sadistické Ilse, která tentokrát chrání (a doplňuje) šejkův harém. Film pozoruhodný hlavně tím, že Dyanne Thorne vydrží být skoro celou první hodinu filmu oblečená ! (v uniformě, pochopitelně). Jinak obvyklá směs různých druhů mučení, polonahých a nahých dozorkyň i vězeňkyň, amatérských akčních scén a hereckých výkonů na úrovni okresního ochotnického kroužku. Film za nula, zábava ale za pět hvězdiček. ()

kaylin

„Ilsa, Harem Keeper of the Oil Sheiks“ je ale poměrně klasickým dílem v této sérii, kdy se jedná o béčkové soft porno, které ale nenabízí mnoho ani milovníkům násilí, ani milovníkům erotiky. Ano, je tady obojího dost a ta erotika v celkem pěkném balení, ale ani v jenom případě se nejedná o něco, co by bylo možné nazvat překvapivým. Nemůžu si ale pomoct, tyhle filmy dávají přesně to, co slibují. A nic navíc. ()

K.I.N.G.

Z nacistky Ilsy se stal strážce harému ropného šejka. Po rozstřelení její hlavy na konci jedničky se tentokrát děj posunul minimálně o 30 let dopředu a navíc někde do západní Asie. Zní to nemocně, ale je to tak. Upřímně moc nechápu to zdejší vyšší hodnocení oproti prvnímu dílu. Celé je to založené na brutalitě a tady je jí tak o půlku méně než minule. Děj taky žádná sláva, erotické scény občas s dost nechutnými ženskými, ale ten konec, tak ten za to stojí. 50% ()

JohnMiller

Prekvapivo dosť dobré pokračovanie čakal som to slabšie. Síce nacisti zmizli ale nahradili ich chorý araby. Je tu už menej ohavností a zvrhlostí takisto menej ponižovania ako pred tým ale tie čo tam sú... sú opäť parádne nechutné (vibrátor s rozbuškou bol brutálny) . Zarmútilo ma že Ilsa už nebola taká zvrátená a úchylná v mučení v prvej časti si to užívala tuto iba plnila rozkazy. Slabšie boli aj pseudobojovné scénky. ()

Martin741

Kozata dozorkyna je s5 a zotrocuje nahe dievcata pre uchylneho chlipneho sejka, ktory ma pravdepodobne nejaku deviaciu : 45 % ()

destroy83

Druhý příběh kruté Ilsy, který se tentokrát odehrává v pouštní oáze bohatého perverzního šejka, kterému Ilsa zajišťuje dostatečný počet mladých dívek do jeho harému. Mezi dívkami Ilsa vládne za pomoci svých dvou čenošských nohsledek krutostí sobě vlastní. Vše jim však naruší jistí američané, kteří přilétají jednat o ropě. Jednomu z nich prsatá Ilsa podlehne, protože dokáže naplnit její sexuální choutky. Naše hrdinka se opět vyžívá v krvavém mučení a chlípných radovánkách, ale nakonec se sama stane obětí šejkova mučení, které mu i s úroky patřičně krvavě oplatí. V samotném finále je Ilsa opět jako v Ilsa, She Wolf of the SS milencem zrazena a tentokrát uvrhnuta do žaláře. Divák se ve snímku dočká opět řádné porce nahoty, pásů cudnosti a krvavého mučení se sexuálním podtextem, jak se na dílko žánru sexploitation patří. Finální bitva a přestřelky jsou opět efektní, ale celkový koncept je oproti Ilsa, She Wolf of the SS poněkud slabší - žádná převratná šokující scéna se nekoná a i Ilsa ubrala notně na brutalitě. Mě se líbilo na tři hvězdy. ()

sedm.1

Neskutečně přehrávající herci,pár zbytečných krvavých mučících scén,děj-neděj a hlavně pomálu se ukazující Dyanne Thorne,to vše dělá z druhého dílu Ilsiných "dobrodružství" slabší kousek :).Ale za kouknutí to stejně stojí! ()

Arkanoid

„It’s a pure substitute for a real thing.“ Tento citát z filmu ho celkom vystihuje. Púšť, spomalená jazda na koni z diaľky a typická turecká hudba. Úvodné titulky trvajú pol minúty, ale písmo je štýlové. Nemŕtva Ilsa už rovno slúži u šejka ako prísna trénerka jeho konkubín. Tu spočiatku menej ako v origináli odhalenú Dyanne Thorne tu prišli posilniť aj hviezdy sexploitation, a to Uschi Digard a Haji (ako brušná tanečnica), známe aj z filmov Russa Meyera. Ceniť sa dá kickbox súboj černošiek a belocha, ktorý ponúka pár pekných úderov. Desivé sú kosti mŕtvol vo vreci, ale keďže filmu nejde o kanibalizmus, nevydesia tak, ako v iných dielach. Hlavne zvukovo pobaví aj drvič pŕs s postupným zaťahovaním. Film obsahuje brutalitu, ale scény nemá väčšinou napínavé, len pomalšie, pre fajnšmekrov a také, ktoré sme videli v exploitaiton inde. Sexploitation a women in prison film pripomína svojou tematickou preplnenosťou filmy Russa Meyera, kde chýbal ťah na bránku. To máme navyše aj klišé, ako tie, že kladný hrdina musí zásadne umrieť komplikovanou, mučivou smrťou a nechávajú sa loose ends, aby sa boj znepriatelených strán vyrovnal. Vo výsledku mi to príde znova ako premárnená šanca. ()