Ilsa, Harem Keeper of the Oil Sheiks

• Kanada

Ilsa, gardienne du harem des rois du pétrole

Harem Keeper of the Oil Sheiks

Ilsa, Keeper of the Oil Sheik's Harem

Dobrodružný / Horor

Kanada, 1976, 93 min

Don Edmonds
  • K.I.N.G.

Z nacistky Ilsy se stal strážce harému ropného šejka. Po rozstřelení její hlavy na konci jedničky se tentokrát děj posunul minimálně o 30 let dopředu a navíc někde do západní Asie. Zní to nemocně, ale je to tak. Upřímně moc nechápu to zdejší vyšší hodnocení oproti prvnímu dílu. Celé je to založené na brutalitě a tady je jí tak o půlku méně než minule. Děj taky žádná sláva, erotické scény občas s dost nechutnými ženskými, ale ten konec, tak ten za to stojí. 50%(30.12.2011)

Všechny tři filmy ze série o sadistické Ilse jsou extrémně špatné a nemůžu si pomoct i extrémně zábavné. Hlavně závěrečné akční finále u všech tří dílů je něco, co se musí vidět... Ve své době se však tyto filmy staly kultem pro scény mučení a pro spousty nahých hereček. Současného diváka, ale skoro ničím nešokují. Pokud chcete vidět drsné mučení pusťte si Umučení Krista, pokud chcete vidět pořádnou erotiku pusťte si porno. Tohle je úplně jiná liga.(1.2.2005)

Další příběh o sadistické Ilse, která tentokrát chrání (a doplňuje) šejkův harém. Film pozoruhodný hlavně tím, že Dyanne Thorne vydrží být skoro celou první hodinu filmu oblečená ! (v uniformě, pochopitelně). Jinak obvyklá směs různých druhů mučení, polonahých a nahých dozorkyň i vězeňkyň, amatérských akčních scén a hereckých výkonů na úrovni okresního ochotnického kroužku. Film za nula, zábava ale za pět hvězdiček.(4.11.2003)

• Fiftis

Harem Keeper of the Oil Sheiks je druhým z filmov neoficiálnej tetralógie s rovnakou hlavnou hrdinkou - sexi Ilsou. Celá séria ťaží z nahých scén a erotického násilia. Na prvú nacistickú vlčicu to ale ani náhodou nemá. Tu sa vám nebude páčiť dokonca ani erotika. Hlavne za to, že sa obmedzilo na násilí a že nacistické blondínky vystriedali otrokárske negryne. Druhý diel Ilsy má s hororovým žánrom ako takým spoločného vážne naozaj pramálo. Prostredie kde sa celý dej odohrával sa mi páčilo, ale táto zmena nemusela nastať. Ďaleko lepší bol nazi tábor vo vlčica SS. Samotná Ilsa nie je tak brutálna ako v predchádzajúcom diele, mučiacich scén teda ubudlo a tým aj krvi a nechutností. V podstate sa tu objavuje len jedna scéna mučenia, inak je tu dosť nahoty a ľahko erotických scén. Ale nie dráždivých. Skôr naopak.(15.9.2019)

• Faye

Noo. rozhodně zvláštní je tenhle výlet do harému s 30 let starým a nijak zvlášť vydařeným filmem. A abych vám sem pánové vnesla i ženský názor na tenhle „pokleslý žánr“. Tak mě spíš zaujal krvavý zápas dvě na jednoho aneb subtilní děvenky z její ochranky proti hromotluckému provinilci, jehož závěr Ilsa zhodnotila lakonicky „Vítej mezi mé eunuchy“. Zábavné to místy i je (včetně některých hereckých výkonů), ovšem jak se z toho mohly stát kultovní snímky je mi záhadou. Letmo jsem nahlédla i do „Ilsa, She Wolf of The SS“, ale návštěvu nacistického tábora si odpustím už zcela určitě.(11.5.2006)