Wrong Turn 6: Last Resort

Pach krvi 6: Krvavý hotel

Horor

USA, 2014, 90 min

Danny berie priateľku a partiu kamarátov do hotela uprostred hôr, ktorý zdedil po svojich príbuzných. Napriek tomu, že má z novej výzvy obavy, strach by mal mať v prvom rade zo správcu hotela a jeho pomocníčky. Obaja totiž majú so starou, historickou budovou svoje vlastné plány. A nie len s ňou! Dannyho a jeho partiu čaká tvrdý boj o život s miestnym "personálom". Bez zbytočného omielania, omielam to isté čo omielajú všetci, čo tu niečo omielali. Akurát dodám, že nebyť kvalitného gore a slušných mordovačiek, ktorým sa podarilo zatieniť všetky nedostatky snímku (najmä debilitu s primitivizmom, ktoré sa stali od druhého pokračovania klasickým prvkom Wrong Turn), úroveň troch hviezd by tento horor v živote nedosiahol. Podaktorých divákov omnoho viac poteší ľahký erotický nádych (škoda tej čiernovlásky hneď z úvodu. To by bola frajerka pre mňa ako lusk) - 55%.(13.10.2014)

• Bloody13

Tak to nakonec přece jen přišlo. Nezadržitelný propad do absolutních sraček vrcholí šestým (!) dílem, který je tak špatný, že už nemůže být horší. Snad. Což je docela k pláči, když si vzpomeneme na první dvě části, které byly příjemnými žánrovkami. Jenže tohle je už filmová katastrofa, bohužel. "Příběh" stojí za hovno, masky stojí za hovno, vraždy stojí.... chvilka napětí... správně, taky za hovno. Levnost z toho cáká na míle daleko. Ani ty pěkný kozy už to nezachránily. Zkrátka, Last Resort je smutnou ukázkou toho, jak byla další hororová série znásilněna, vykastrována a pohřbena šest stop pod zem. Budiž jí země lehká.(16.10.2014)

• MM_Ramone

V roku 2003 bola natočená lacná vykrádačka horrorových klasík "Texaský masaker motorovou pilou" a "Hory majú oči", ktorá sa volala "Pach krvi". Krátko potom sa objavil sequel, a onedlho už z toho bola nepodarená séria. Nasledoval totálne zmršený prequel, za ním úplne zbytočná piata časť a teraz som si pozrel titul s poradovým číslom šesť. Ani jednému z týchto filmov som nedal viac ako dve hviezdičky. No a tento zatiaľ posledný diel balancuje takmer až na hrane odpadu. *(7.3.2018)

Tak som si jedneho pekneho vecera o pol noci prisiel utahany z roboty... otvoril som si pivo a rozmyslal co si idem pozriet, aby som sa vyventiloval zo stereotypu roboty a aby sa mi o nej este nedaj jednorozec nesnivalo. Zrazu som v internetovom nakupnom centre narazil na tuto blbost a povedal som si preco nie ?Tak som nakupil a pustil. Neviem cim to bolo...ci tou unavou alebo tym stvrtym pivom, ale poviem Vam, ze ma tento rodinny film fakt bavil. Rodina je rodina o tom ziadna... a ruku na gule kto z nas chlapov nema strach z toho, ze si jeho dcerenka...jeho milacik dotrepe raz domov nejakeho pokurvenca, ktory bude trnom v mojom oku ? V tomto filme to vyriesili velmi jednoducho a to tak, ze dcerke vybrali za muza brata,bratranca, stryka, uja, otca alebo deda... a bolo po probleme... rodina ako lusk. Cele to krasne funguje az na jeden neprijemny detail, ze genetika je kurva a zacali sa rodit zdegenerovani mutanti (u nas znami pod pojmom cigani alebo pre pokrokovych Indoslovaci), ktori su kapicku asocialni. No co vam budem hovorit... kozy boli...krv bola... nadavky boli... rozum som mal otupeny a tak co na tom, ze to je bezbreha kokotina bez stipky logiky ? Pan Milev je pekny prasiak, ktory by sa mal spojit so Srdjanom Spasojevicom a mohli by natocit nejaky pedofilno-torture snuff film.(14.10.2014)

• korbitch22

Když se ve vykosovačce víc šuká, než zabíjí, není to horor, ale mongoloidní torture porno.Scénář je naprosto stupidní blitka a já už definitivně odmítám přihazovat hvězdičky za dobré gore scény či obnažené kozičky prcinek co je pak rozkrájí jako buřt do guláše.Primitivní zábava pro primitivní kretény a každej kdo vysolí víc než jednu * je u mě mongol bez vkusu.Prasečina pro lidi, co si ho honěj u koně co na kladce mrdá sousedovu dceru jejíž rodiče jsou sourozenci.Nechápu, že tahle ubohá sračkoidní série už má 6 dílů.Viděl jsem jedničku, čtyřku a teď tuhle mrdku a ať si jich natočí třeba ješte stopadesát, já už na to prostě seru.10% za první mrdačku, ale to sem si mohl pustit nějaký podobný péčko.Bože, ten scénář byl fakt úplně retardovanej.(6.12.2014)

• - Natáčení bylo zahájeno začátkem března 2014 v Bulharsku. (Bathory)

• - Film bol krátko po premiére stiahnutý z trhu. Dôvodom bolo to, že írska rodina si vo filme všimla fotku, ktorú tvorcovia použili bez povolenia, z čoho plynula žaloba. Na fotke bola žena, ktorá sa naozaj stratila a ktorej mŕtve telo bolo neskôr objavené. (Marceloo)

• - Talitha Luke-Eardley je už třetím protagonistou v pořadí, který se objevil v této hororové sérii a zároveň v seriálu Hra o trůny (od r. 2011). V předešlém pokračování si zahráli Roxanne McKee a Finn Jones. (sir-dave)