dobytek odpad!

POZOR !!! Komentář obsahuje spoilery !!! Dobrodružný / Akční / Krimi / Drama / Thriller / Válečný :-) Tohle skoro mluví za všechno. Coleman Francis, režisér a autor scénáře ke skvostu The beast of Yucca flats, opět řádí. Tento pán zřejmě nebyl ani trochu sebekritickej, takže neváhal pohnout svou tlustou řití a vytvořil další dílo, ve kterym se dokonce ujal hlavní role. Tentokrát nám naservíroval příběh 3 uprchlých vězňů (jednoho z nich ztvárnil právě on), který se po útěku z vězení zúčastněj jakýsi podivný invaze na Kubu (film se mimochodem uváděl taky pod názvem Red zone Cuba), která ovšem dopadne dost blbě a všichni jsou zatčeni a část nemilosrdně odprásknuta. Našim 3 hlavnim hrdinům se ovšem podaří uprchnout, ukrást letadlo a vrátit se zpátky do USA. Od týhle chvíle jsem, bohužel, naprosto přestal chápat, co se ve filmu vlastně odehrávalo. Nejspíš to nechápal ani sám Coleman Francis a když zjistil, co to vlastně vytvořil za sračku, tak se rozhod svoje trápení ukončit a to doslova. Najednou se totiž na scéně objevila hromada policajtů a Coleman Francis byl zastřelen a jeho společníci zatčeni - THE END. Slovama se dá jen těžko popsat, jak stupidní to ve skutečnosti je. Na tomhle filmu (i když tohle se ani nedá nazvat filmem) je prostě všechno špatně. Opravdu jen těžko se dá uvěřit, že někdo dokázal natočit takovou sračku a ještě to vypustil do světa. Nedoporučuju sledovat ve střízlivym stavu. ()

• Film byl natočen už v roce 1961, vydán byl ale až v roce 1966. (Karlos80)
  • Titulní skladbu "Night Train to Mundo Fine" zpívá John Carradine. (Karlos80)