Amyino plodné lůno (TV seriál)

Inside Amy Schumer

Komedie

USA, 2013–2016, 13 h 41 min (Minutáž: 21–22 min)

Amy Schumer, Elizabeth Masucci, Adrian Martinez, Kurt Metzger, Missi Pyle, Dave Attell, Michael Ian Black, Neal Brennan, Erin Cummings, Abby Elliott, Rob Schneider, Amber Tamblyn, Dan Amboyer, Margaret Anne Florence, Jon Dore, Gabe Liedman, Todd Barry, Esther Zyskind, Sabina Gadecki, Jon Glaser, Parker Posey, Theo Stockman, Owen Benjamin, Chrissy Teigen, Natasha Leggero, Sasheer Zamata, Rory Scovel, Jordyn DiNatale, Chris Beetem, Reggie Watts, Tom Morrissey, Jeremy Bobb, Tig Notaro, Nate Smith, Alana O'Brien, Ali Reza, Robert Beitzel, Jim Norton, Greta Lee, Peter Salett, Jim Florentine, Amy Stiller, Josh Charles, Selena Gomez, Stephen Scott Scarpulla, Remy Auberjonois, Lulu Wilson, Arden Myrin, John Hawkes, Michael Torpey, Mike Houston, Steve Buscemi, Stephen O'Reilly, Jake Gyllenhaal, Krysta Rodriguez, D'Arcy Carden, Ali Wong, Sam Rockwell, Lisa Lampanelli, Christine Nangle, Kyle Dunnigan, Tom Papa, Robert Kelly, Dan Soder, Joe DeRosa, Sean Patton, Phil Hanley, Paul W. Downs, Daniel Powell, Jocelyn DeBoer, Anthony Bourdain, Bridget Everett, Nicole Rodenburg, Erin Gerasimovich, Rebecca Naomi Jones, Chris Parnell, Darren Goldstein, Patricia Arquette, Tina Fey, Julia Louis-Dreyfus, Kevin Kane, Nikki Glaser, Danielle Polanco, Damon J. Gillespie, Rachel Dratch, Jessi Klein, Ahmir-Khalib Thompson, Paul Giamatti, Dennis Quaid, Colin Quinn, Justin Long, Kathy Najimy, Natasha Lyonne, Francis Benhamou, Charlotte Ray Rosenberg, Zach Braff, America Ferrera, Tim Gunn, F. Murray Abraham, Sarah Chalke, Liam Neeson, Scott Adsit, Janeane Garofalo, Eddie Kaye Thomas, Jennifer Coolidge, Jeff Goldblum, Jemaine Clement, David Spade, Patrick Warburton, Ilana Glazer, Alicia Goranson, Lin-Manuel Miranda, Abbi Jacobson, Jemima Kirke, Lena Dunham, Maggie Gyllenhaal, Bill Nye, Jennifer Hudson, Harvey Keitel, Ralphie May, Method Man, Jerry Seinfeld, Laura Linney, Irina Shayk, Julia Stiles, Gary Gulman, Adam Horovitz, Deborah Rush, Rick Crom, Julianne Moore, Mena Suvari, Tim Meadows, Patton Oswalt, Michael Strahan, Henry Zebrowski, Kumail Nanjiani, Perez Hilton, Kali Hawk, Jackie Hoffman, Will Janowitz, Kutcha, Daniella Pineda, June Diane Raphael, Seaton Smith, Louis C.K., Edward Bursch, Eugene Mirman, Virginia Robinson, Claudia O'Doherty, Nicolette Debellis, James McMenamin, Margaret Rose Champagne, Alan Aisenberg, Aparna Nancherla, Lucas Salvagno, Marc Menchaca, Michael Showalter, Nicholas J. Coleman, Sara Paxton (a.z.), Rosemary Howard, Richard Poe, Steve Cirbus, Lauren Kelly, Meghan Wolfe, Rachel Feinstein, David Hanson, Keith Nobbs, James P. Anderson, Michael Stein, Mike Birbiglia, Artie Lange, Sayra Player, Mike Yard, Amber Rose, Miles Chandler, Gene Jones, Vincent Kartheiser, Nick Di Paolo, Bill Hader, Wyatt Cenac, Jonathan Furmanski, Tallie Medel, Beth Hoyt, Lacy Marie Meyer, Louis Cancelmi, Rob Morrow, Reg E. Cathey, Laith Nakli, Ryan Serhant, Maxwell Simkins, Judy Gold, Tami Sagher, Emily Heller, Grace Edwards
  • tehol

Je trosku problem, kdyz hlavni a v podstate jedina postava je uplne permanentne trapna. A neprijemna. Jak se jako mam bavit, kdyz ten clovek je totalne nesympaticky a nevtipny? Navic ty scenky jsou pod hranici demence. (Tu jednu hvezdu davam proto, ze jsem mohl mit smulu na dil a na ten hruzostrasny dabing)(18.7.2017)

• majo0007

Ejmy Šumer ako stand up je odpadová stoka a o jej hereckých "kvalitách" vo filmoch radšej pomlčím. Keď sa výzor maximálne nesympatickej čůzy zmieša s dementným humorom výsledkom je takýto výplach. A ako som si tak prečítal zopár zámorských komentárov, tak aj dosť Američanov ju má iba za priemernú a nie príliš vtipnú pizdu.(4.7.2017)

Do nitra Amy Schumer jsem se pustil, aniž bych věděl, kdo Amy je, či dokonce o jaký formát seriálu se jedná (páč jsem se chytře domníval, že jde o klasický sitcom), a výsledek mě příjemně překvapil. Série nesouvisejících skečů prokládaná rozhovory s náhodnými kolemjdoucími i partou přátel, a vůbec prvním stand-upem, který mě konzistentně a upřímně baví, to všechno většinou na téma sexu, vztahů a trapasů, se u mě v drtivé většině případů trefuje do černého, od ještě vyššího hodnocení tak Amy dělí občasný přešlap (například v podobě účasti vysávače zábavy Michaela Iana Blacka), čtyřhvězda je to přesto poměrně solidní.(5.1.2016)

• m4xp4yn3

Amy Schumer má docela talent na to dělat humory, ovšem jen na pódiu, jako stand-upka. Formát téhle dvacetiminutovky s krátkými skeči na způsob SNL, podprůměrným herectvím, jakoby-spontánními rozhovory a humorem těžícím především z odvahy Amy ukazovat se v nelichotivém světle (nejde ale o upřímnou introspekci, spíš jednoduchý a líný způsob jak vydolovat z diváků nějaký smích), se vyčerpá opravdu rychle. Po pár epizodách nevidím žádný důvod proč to dát sledovat.(7.9.2016)

Amy Schumer na sebe upozornila v soutěži Last Comic Standing, ve které komici soutěží na stejný způsob jako zpěváci v Superstar. Mladá Američanka slaví úspěch především se svými osobními historkami. V jejích komediálních výstupech se vždy najde místo na popis trapných situacích, které sama zažila. Většina se poté týká jejích sexuálních partnerů. Kromě toho ale Inside Amy Schumer přináší i trefnou satiru nebo pop-kulturní odkazy... Humor Amy Schumerové je jasný hit and miss. Buď se vám to líbí nebo ne, nic mezi tím.(18.6.2015)