Reklama

Reklama

Amyino plodné lůno

(seriál)
  • USA Inside Amy Schumer
Trailer
Komedie
USA, (2013–2022), 15 h 31 min (Minutáž: 21–22 min)

Hrají:

Amy Schumer, Elizabeth Masucci, Adrian Martinez, Kurt Metzger, Missi Pyle, Dave Attell, Michael Ian Black, Neal Brennan, Erin Cummings (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(44)

Hlavní roli hraje v tomto příběhu provokativní a zvrácená mysl Amy Schumerové, která zkoumá témata související se sexem, vztahy a vším co patří do šíleného koloběhu známého jako „život". (TV Prima)

Videa (1)

Trailer

Recenze (23)

mortak 

všechny recenze uživatele

Amy má občas dobré nápady, ale všechno končí na tom, že je neumí rozpracovat, a hlavně vypointovat. Jede si to svoje - nadržená single alkoholička uprostřed velkého světa šoubyznysu - ale místo toho, aby se do toho pořádně opřela, spíše jen něžně satirizuje. Asi to tak mají ženy rády, ale jako muž bych čekal přece jen větší vodvaz, než pár vypípaných fucků. ()

Tom Riddle 

všechny recenze uživatele

Do nitra Amy Schumer jsem se pustil, aniž bych věděl, kdo Amy je, či dokonce o jaký formát seriálu se jedná (páč jsem se chytře domníval, že jde o klasický sitcom), a výsledek mě příjemně překvapil. Série nesouvisejících skečů prokládaná rozhovory s náhodnými kolemjdoucími i partou přátel, a vůbec prvním stand-upem, který mě konzistentně a upřímně baví, to všechno většinou na téma sexu, vztahů a trapasů, se u mě v drtivé většině případů trefuje do černého, od ještě vyššího hodnocení tak Amy dělí občasný přešlap (například v podobě účasti vysávače zábavy Michaela Iana Blacka), čtyřhvězda je to přesto poměrně solidní. ()

Reklama

majo0007 odpad!

všechny recenze uživatele

Ejmy Šumer ako stand up je odpadová stoka a o jej hereckých "kvalitách" vo filmoch radšej pomlčím. Keď sa výzor maximálne nesympatickej čůzy zmieša s dementným humorom výsledkom je takýto výplach. A ako som si tak prečítal zopár zámorských komentárov, tak aj dosť Američanov ju má iba za priemernú a nie príliš vtipnú pizdu. ()

Hon2ar 

všechny recenze uživatele

Amy Schumer na sebe upozornila v soutěži Last Comic Standing, ve které komici soutěží na stejný způsob jako zpěváci v Superstar. Mladá Američanka slaví úspěch především se svými osobními historkami. V jejích komediálních výstupech se vždy najde místo na popis trapných situacích, které sama zažila. Většina se poté týká jejích sexuálních partnerů. Kromě toho ale Inside Amy Schumer přináší i trefnou satiru nebo pop-kulturní odkazy... Humor Amy Schumerové je jasný hit and miss. Buď se vám to líbí nebo ne, nic mezi tím. ()

m4xp4yn3 

všechny recenze uživatele

Amy Schumer má docela talent na to dělat humory, ovšem jen na pódiu, jako stand-upka. Formát téhle dvacetiminutovky s krátkými skeči na způsob SNL, podprůměrným herectvím, jakoby-spontánními rozhovory a humorem těžícím především z odvahy Amy ukazovat se v nelichotivém světle (nejde ale o upřímnou introspekci, spíš jednoduchý a líný způsob jak vydolovat z diváků nějaký smích), se vyčerpá opravdu rychle. Po pár epizodách nevidím žádný důvod proč to dát sledovat. ()

Galerie (54)

Reklama

Reklama