Žena vampír

• Francie La Comtesse noire (více)

Podle staré pověsti se jistá rodina z Čech, obviňovaná z upírství před dávnými lety vystěhovala daleko od rodných míst, na tropický ostrov. Poslední potomek této rodiny, krásná a svůdná Irina, se nechává shodou okolností strhnout dávnou tradicí a stává se vražedkyní. (Euro Video Film Informace Praha)

pijavica

7,0/10 Verte alebo nie, ja som si tento brak zamiloval. Po čerstvom sklamaní z Pekingského bicykla a (preštylizovanej a nabubrelej povrchnosti) Americkej krásy (a tu už radšej nespomínam Gibsonovho Patriota) na mňa zapôsobil(a) Female Vampire ako balzam na dušu - stačí nemať vysoké požiadavky (na príbeh, zmysel filmu či hercov) a môžte si perfektne oddýchnuť/vypnúť. Franco jednoducho vie, kde sú hranice jeho možností/schopností a drží sa ich. ()

TomX2 odpad!

Nanešťastie som videl nudnú, sto a štyri minúty dlhú verziu plnú sexuálnych frašiek. To, že hororové prvky tu sú vymedzené a príbeh je hrozný je jedna vec, ale ono ani tá erotika nestala za nič (aj napriek tomu, že Lina je celkom pekná). Ak by som videl tú 82-minútovú verziu, možno by som dal hviezdu naviac, ale to čo som videl bola skrátka sračka. ()

Ruda

Ostudně nudný, beztvarý a neurčitý snímek, který zachraňuje, dá-li se to tak nazvat, docela zajímavá tehdy sotva dvacetiletá dvorní Francova herečka Lina Romay. Erotický (pornografický ?) slepenec s názvem Erotikill je stejně nanicovatý jako "umravněná" verze. Natočil ten rychlofilmař Franco něco alespoň trochu koukatelného?l ()

POMO

Female Vampire síce nemá dej, ale jej snová atmosféra a erotično by sa dali krájať. Lacná braková soft-porno lynchovina o hladnej upírke a jej vystrájaní na malom európskom ostrove. Film existuje v niekoľkých verziách, z ktorých niektoré sú čisto hororové bez sexuálneho tónu (upírka vysáva krv) a iné naopak čisto erotické bez hororu (upírka vyfajčuje na smrť!). Kvôli tomu boli všetky scény s obeťami točené dva krát - raz hororovo a raz eroticky. Je mi cťou vlastniť najdlhšiu verziu, 101-minútový zlepenec čistých sexuálnych fantázií. Hlavná postava - nesmierne sexy upírka Lina Romay - je celý film iba v kožených čižmách a 90% stopáže filmu súloží, oráluje, lesbuje alebo masturbuje. Ako horor alebo regulérny film katastrofa, ako španielsky erotický brak krásne rajcovné a provokatívne. ()

Paldini

Nebýt příjemné erotické atmosféry dám nekompromisní odpad. Tento film patří do kategorie nejsračkoidnějších béček. Upírka se prochází přes den na slunci a dokonce se v jedné scéně i opaluje. Po celou stopáž hraje ten samý vlezlý romantický hudební motiv, děs a hrůza. U jedné scény jsem se opravdu nasmál, a to při scéně proměny upírky v černého ptáka nebo snad netopýra (v záběru je letící pták, ale piští jako netopýr, asi je to ptakopýr). Kameraman se naštěstí snaží detailně zmapovat každý kousek nahého těla Liny Romay a obzvláště je vysazen na její chlupatý rozkrok. ()