Můj život dospělého dítěte (TV film)

Fifteen Stone Babies, The

15-Stone Babies, The

I am an Adult Baby

Dokumentární

Velká Británie, 2012, 47 min

Steve Gray

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

Tenhle zvláštní fenomen by si zasloužil hlubší sondu, než jak se tématu zhostili tvůrci dokumentu. Jedná se o úchylku (nemající nic, ale pranic společného s pedofílií), která se vyskytuje po celém světě a to v takové míře, že se firmám vyplatí vyrábět pro tyto lidi pomůcky. Dokument se mi jeví jako průměrný, ale ono je asi velký problém cokoliv o této komunitě natočit.(7.12.2015)

Dětské období v životě lidském nemusí nutně skončit. Tito lidé potřebují ochranu, bezpečí a pocity, které jim chybí. Jsou ochotni pro to udělat vše, stejně jako ti, kteří jim chtějí "pomoci". Chceš nakrmit, uspat, přebalit, svázat ? Cokoli, jen když zaplatíš. Business lze postavit na čemkoli i na narušené emocionální stránce osobnosti. Prazvláštní, divné, bizarní, či pochopitelné ? Kdo má dnes vlastně emoce pevně pod svou kontrolou ? Jen si vzpomeň na svou "úchylku" o které nikdo neví. Samotné zpracování je klasická reality show s home videem dohromady, záběry i rozhovory natočené v polohách, které jsou v každém podobném "šokujícím" dokumentu.(19.4.2014)

• Ice123

Tak tohle bylo trochu moc. Zatím se ještě nestalo, abych sledoval DOKUMENT s otevřenou pusou a musel ho dokoukat do konce.... HNUS.... Dokument o pedofilovi, lidech s problémem ohledněn jejich identity a hlavně ženskou, která přebaluje dospělý lidi (nevím jestli mají dovoleno i kálet do plín, jestli jo, tak je to mega humus.....) a týpkem co si otevírá sado-maso koutek, aby více vydělal.(13.8.2014)

Tohle mi doporučil kamarád a já mu musím poděkovat. Díky němu jsem objevil novou úchylku-odchylku či jak to nazvat :) . Je to dost bizarní, těžko se to vstřebává, ale z druhé strany pokud nikomu neubližují a mají pocit naplnění..., ať si v pelechu každý dělá, co chce. 72%.(22.4.2014)