2014 MTV Movie Awards (TV pořad)

Publicistický / Hudební / Komedie

USA, 2014, 120 min

Conan O'Brien (mod.), Mila Kunis, Ansel Elgort, Cameron Diaz, Leslie Mann, Kevin Connolly, Ellie Goulding, Tyler Joseph, Tyler Posey, Andy Samberg, Taylor Swift, Seth Rogen, Sarah Silverman, Ice Cube, Elijah Wood, Chris Pratt, Ashton Kutcher, Anna Faris, Danny McBride, Ed Helms, Jason Bateman, Lupita Nyong'o, Adam Sandler, Russell Crowe, Jennifer Connelly, Anthony Hopkins, Emma Watson, Logan Lerman, Rosario Dawson, Shaun White, Willie Nelson, Martin Scorsese, James Franco, Paul Rudd, Aziz Ansari, Carrie Brownstein, Fred Armisen, Skrillex, Demi Moore, Tom Arnold, Mindy Kaling, Adam Scott, Charles Barkley, Ellen Page, Jack White, Will Arnett, Adam Devine, Jared Leto, Seth MacFarlane, Amanda Seyfried, Zedd, Jonah Hill, Channing Tatum, Johnny Depp, Mark Wahlberg, Shailene Woodley, Dylan O'Brien, Zac Efron, Rita Ora, Jessica Alba, Emma Stone, Andrew Garfield, Jamie Foxx, Orlando Bloom, Rihanna, Eminem, Dave Franco, Will Poulter, Nicki Minaj, Kate Upton, Josh Hutcherson, Aaron Taylor-Johnson, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Miles Teller, Sam Claflin, Jordana Brewster, Zendaya, Bella Thorne, Jenni Farley, Chrissy Teigen, Debby Ryan, Grumpy Cat, Iggy Azalea, Greer Grammer, JR Bourne, Judd Apatow, Nick Lachey, Pia Mia Perez, Tyler Hoechlin, Molly Tarlov, David Hasselhoff, Victoria Justice, Desi Lydic, Johnny Knoxville, Brandon T. Jackson, Briana Evigan, Jill Wagner, Kat Graham, Katie Stevens, Trevor Jackson, Anthony Mackie, Laura Haddock, Rita Volk, Liam James, Arden Cho, Brett Davern, Jonathan Bennett, Amber Stevens West, Bailey De Young, Gregg Sulkin, Holland Roden, Scott Hoying, Nikki Deloach

Klasické předávání cen. Conan je dobrý moderátor, jen v podobných pořadech moderátoři nemají moc místa, takže se ani moc nepředvedl. Jinak je fajn občas vidět tolik filmových hvězd pohromadě + pro mě skvělé vystoupení skupiny twenty one pilots.(14.4.2014)

• Babous

Šíleně křečovité, zbytečně předimenzované. I hosté vypadali, že se nudí/nutí. Jedinou zábavou zůstávají kategorie, které jinde nejsou - Best Kiss, Best Fight, Best Villain atd.(14.4.2014)

http://www.youtube.com/watch?v=09g-YjJmCVQ :D) miluju to :D) .. Conan tentokrát opravdu strašný..Průměrná show ale dalo se podívat :))(1.5.2014)

cukr, několikrát jsem se smál nahlas, nejlepší Seth Rogen :D(16.4.2014)

Conan celkem pozvedl úroveň tohoto pořadu, ale stejně to nic nemění na umělosti a to, že pokaždý vyhrávaj ty nejhorší už mě začíná štvát, ale alespoň jsme se zbavili twilight. Nejlepší speeches měli Marky Mark a Will Poulter.(18.4.2014)