Arkanoid

Dej začína tam, kde predošlá epizóda skončila, čo veľmi napomáha napätiu. Scenáristi doteraz klamali a tak sa práve teraz, asi o hodine dvanástej, dozvedáme o Rentarouvoi všetko. Akcia epického súboja ľudí vychádzajúca z heroický napísaných postáv je výborná a v spojení s adrenalínovým soundtrackom veľmi opojná (80-100%). Táto časť zaberá najviac času v epizóde. V epizóde sa dočkáme aj boja s Gatreou, ktorý nie je taký napínavý a je skôr o motivácii, čím kazí predošlú časť epizódy (50%). Lepšie je ďalšie melancholické zabitie neskôr (60%). Dočkáme sa aj záverečného odhalenia ohľadom toho, čo spôsobilo tú nedávnu situáciu s touto Gastreou, ktorému trochu chýba motivácia a opretie sa o minulé skutky. No pri odhaleniach sme neskončili. Tvorcovia nám do epizódy nalepili aj odhalenie debny, čo radšej mohlo zostať neodhalené a klamstvo Enju, čo sa snáď nejako kvalitne vystupňuje v ďalších epizódach. Napriek nedostatkom epizódy je v prvej polovici veľmi napínavá a prikláňam sa ku hodnoteniu 80%. ()