Rjúgadžó Nanana no maizókin (TV seriál)

龍ヶ嬢七々々の埋蔵金

Ryuugajou Nanana no Maizoukin

Ryūgajō Nanana no maizōkin

Nanana's Buried Treasure

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2014, 11x23 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Celkom zaujímavé anime, konečne niečo iné, teda aspoň mierne. Pôvodne som sa bál, že to dopadne ako tá hlúposť Rio:Rainbow Gate, no tvorcovia to tak nezhuntovali a keďže ma to chytilo a nepustilo až do jedenástej epizódy, usudzujem, že si to zaslúži viac ako 3 hviezdičky. Plynulá zábava, žiadne hluché miesta (aspoň podľa môjho názoru) a hoci mi vadili postavy, ktoré sa objavili a dej sa o ne už vôbec neobtrel, dá sa čakať, že bude nasledovať aj druhá séria, takže je to v poriadku. Zatiaľ jeden z najlepších počinov v tomto roku.(11.7.2014)

Příběh: Jama Yugo se sám stěhuje na ostrov Nanaejima, kde chce začít nový život jako student. Po prvotním nadšení, že se konečně dostal pryč z jeho původního domova, se dozví, že jeho pokoj má speciálního spoludlícího, se kterým bude muset žít. Díky němu se začne zajímat o skryté poklady, které mají různé schopnosti, a začne je hledat. Díky tomu se setká s mnohými dalšími postavami, které se také ženou za jejich objevení. ... Tak nějak bych to shrnul, abych něco nevyzradil důležitého. Po prvních minutách jsem čekal něco na styl Indiana Jonese v anime provedení, ale bohužel se tak nestalo. Ono dobrodružství se spíše proměnilo v to, kdo koho první obelstí. Tyto lsti jsou snad jediná nejlepší stránka tohoto anime. Sem tam se člověk zasměje a nestačí se divit, jak se vyvine pozadí jednotlivých postav. Samozřejmě se za těch 11 dílů nedozví nic důležitého a proto zbytek zůstává zahalen v silnější mlze, než u jiných anime. Doufám, že tohle anime bude mít pokračování, jinak by vyšlo ještě zbytečněji, než v jiných případech. Animace je nadprůměrná (ty oči se jim tam prostě nepovedly) a hudební stránka celkem ujde.(19.6.2014)