Kapitán Bombarďák ve filmu

• USA Captain Underpants: The First Epic Movie (více)

Tralala! Společnost DreamWorks Animation uvádí komedii o nejšílenějším hrdinovi roku. George a Harold jsou čtvrťáci, kteří nadevše milují vymýšlení zlomyslných žertů. Jednoho dne omylem zhypnotizují ředitele školy, který od té chvíle věří, že je postavou z jejich komiksu, zabedněným Kapitánem Bombarďákem. Pak se ale z nového učitele vyklube zneuznaný vědec, jenž je odhodlaný zbavit svět smíchu, a George, Harold a Kapitán Bombarďák musí spojit své síly, aby jeho zlotřilé plány zastavili! (Bontonfilm)

silentname

"Tra La Laaaaaaaaaaa! Koľko "A" sa vlastne nachádza v "Tra La Laaaaaaaaaaa?" To je len jeden z mála gagov v tomto filme, na ktoro som sa pobavil a okrem toho si asi skutočne budem dnes celý deň spievať "Tra la laaaaa." Ale okej,už dosť spevania a povedzme si o filme niečo viac. V prvom rade je treba pochváliť vynikajúci humor obohatený o absolútne trefné a šialené animácie, ktoré dotvárajú atmosféru filmu. V mojich očiach to funguje skvele a neustále som sa bavil. Hlavní hrdinovia sú vynikajúci a samotný "Captain Underpants" je podľa mňa komediálna špica. Neustále som sa na ňom rehotal a nemohol som prestať. Napriek tomu, že je to viac-menej detinské, no z nejakého dôvodu som sa na tom náramne bavil. Miestami sa síce do filmu chce dostať aj trošku serióznej drámy, no väčšinou sú to scénky, ktoré moc pozerať nechceme, a sú najnudnešie. No dávajú potom filmu trošku viac aj nejakú tú pointu a viem ho brať viac vážne. Ale hlavne je film tak neskutočne šialený že smiech je to, čo mu najviac treba. Originálny dabing e vynikajúci a dokonca si myslím, že možno do tejto sféry by mal viac Ed Helms zablúdiť, lebo ako herec je maximálne trápny a často nevie predať nič zo svojej postavy, no v tomto filme je to pravý opak. Je skvelý ako "Captain Underpants." V hranej verzii by to ale podľa mňa nefungovalo. Toto je jedine funkčné ako animované. Ja si myslím, že ak máte radi animované komédie, tak tento film oceníte. Je veľmi dobrý. Hodnotenie: A- ()

helloween93

Animák Captain Underpants je na začátku trochu slabší, ale jak dva kamarádi udělají z protivného ředitele Captaina Underpantse, který začne bojovat s profesorem Poopypantsem jezdící na obřím záchodě, je z filmu celkem sranda. Film jsem viděl v angličtině, takže jsem se vyhnul cringi, který český daning animáků často obsahuje. Captain Underpants vydělal studiu Dreamworks a Foxům cca 120 milionů dollarů, což není tak zlé při rozpočtu pouhých 38 mil. dollarů. 3* ()

terunka003

Animované, vtipné, bombarďácké, dětsky hrdinské, pohodové. Spousta lidí to tady odsuzuje, ale já se bavila. A to jsem byla střízlivá. Alkohol v krvi museli mít ale tvůrci, protože tohle byl vážně vtipný úlet, který byl spíš pro dospěláky než pro děcka. Kapitán Bombarďák. To nevymyslíš. Vtipné hlášky, příjemná animace, dokonce i český dabing byl krásný. Fakt pohodová podívaná. ..Tralalaaaaaaaaa.. ()

kaylin

Čekal jsem, že to bude nějaká blbůstka, animovaný film pro děti, ale tohle je docela dobrý film nejen pro ty, kdo mají rádi komiksy a superhrdiny. Jasně, na jednu stranu je to parodie na superhrdinský žánr, ale zároveň to zábavně dodržuje jeho pravidla. A přitom je to vážně vtipné. Za mě animované překvapení. ()

B!shop

Rekneme si to na rovinu, tohle je naprosta mega demence z ranku The SpongeBob SquarePants Movie. Naprosto vymastenej dej tocici se okolo dvou kluku, ktery ze svyho neprijemnyho reditele skoly udelaj "superhrdinu" - dementa ve spodkach a netrva dlouho a samozrejme se objevi i superpadouch Pipy Prdolin jezdici na gigantickym zachodu. Cely je to pak pojmuty jako parodie na superhrdinsky filmy a zaroven na filmy o pubertacich ve skole. Co se tyce animace, to je spis takovej slabsi prumer. Jenze co naplat, celej film je naprosto neskutecne naspeedovanej, riti se rychlosti blesku od zacatku do konce bez jakyhokoliv hluchyho mista a nekolikrat jsem se fakt skoro valel smichy po zemi a skvele se bavil celou dobu. Takze sice po technicky strance nebo strance promyslenosti scenare vicemene prakticky odpad, ale jelikoz me v roce 2017 zadnej animak asi takhle nepobavil, musim napalit 5*. ()

• Posledný film od DreamWorks Animation, ktorý bude distribuovaný 20th Century Fox. Už toho nasledujúceho, Ako si vycvičiť draka 3 (2019), sa ujme Universal Pictures, ktorá po novom vlastní DreamWorks štúdio. (LuiCJ)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů