Kapitán Bombarďák ve filmu

• Kanada

Les aventures du Capitaine Bobette: Le film

Animovaný / Komedie / Akční / Rodinný

USA, 2017, 89 min

Hravější (formálně, narativně a především vtípky) klučičí animák pro raubíře aby pohledal. A nenašel by. O co více nedoslovná o to duchem věrnější adaptace Pilkeyho kultovních (u chlapců předškolního až raně školního věku samozřejmě) předloh o eskapádách George, Harolda a Kruppa/Bombarďáka (ups, spoiler) během revolt proti upjatosti školního systému. Předlohy nejsou žádná velká literatura, ale jejich zábavnost je díky uprděnému a přesto inteligentnímu humoru nezměrná. A to i pro na dobrou noc čtoucí dospěláky. S celovečerní verzí se to má shodně. Najdete sice rozhodně přínosnější i ambicióznější tvorbu pro děcka, ale stěží tak zábavnou, abyste se na to s gustem podívali i z pozice jakože seriózní (ehm, ehm) autority. A bavili se ve výsledku snad i více než cílová drobotina.(15.10.2017)

Je to sice trochu slabší animák, ale úplná tragédie to není.(9.10.2017)

Na jednu stranu nič extra. Na tú druhú Tra- la- laaaaa! Neviem. Nejako sa mi to dostalo pod kožu. Posledných 20 minút je epických. Zvyšok znesiteľný, farebný a aj napriek tomu, že to nie je humor pre dospelých, je to pomerne funkčné a vtipné. Myslím si, že časom sa bude môj pozitívny dojem len prehlbovať. A keďže mám malého brata, s veľkou radosťou si to s ním pozriem.(26.8.2017)

Velice příjemná pohádka s milou animací a vysoce originálním příběhem, který je zřejmě největší předností snímku. Trošku škoda, že se s přibývající stopáží lehce vytrácí dech. Odrostlejší diváctvo zřejmě potěší několik filmových referencí na kultovní snímky. Duo hlavní hrdinů je nesmírně sympatické a správně lumpácké. Velmi solidní 3 hvězdy. Vhodné pro celou rodinu.(11.9.2017)

Zdá se, že opět půjdu proti proudu zdejších hodnotících s tvrzením, že mi, vcelku překvapivě, film Captain Underpants: The First Epic Movie vcelku sedl. Jistě, v rámci příběhové kostry se sice nejedná o nic světoborného ani v mantinelech "animáků", avšak film tuto látku podává vtipnou, svižnou a velmi odlehčenou optikou, kdy se téměř po celou dobu trvání snímku nemůžete přestat smát. A navíc, ke skvělým a vtipným gagům dostanete jako pomyslnou třešničku na dortu velkou dávku pozitivní energie. A to se přece také počítá, no ne? „Tra-La-Laaaaaaaaaaaaaaaaaa!“(10.9.2017)

• URBAN

No tohle stálo opravdu za nic. Dlouho jsem neviděl tak špatný animák. Jak po technické stránce tak po všech ostatních a záchodový humor na, kterém to stojí to není taky žádná výhra. ( 23.10.17/PC )(30.11.2017)

Čekal jsem, že to bude nějaká blbůstka, animovaný film pro děti, ale tohle je docela dobrý film nejen pro ty, kdo mají rádi komiksy a superhrdiny. Jasně, na jednu stranu je to parodie na superhrdinský žánr, ale zároveň to zábavně dodržuje jeho pravidla. A přitom je to vážně vtipné. Za mě animované překvapení.(29.8.2017)

Nevím, jestli to bylo nedostatkem spánku nebo čím, ale dlouho mě tak animák nebavil. Výborná stylizace, zábavná výtvarná stránka, skvělá gumová animace a velice kreativní práce s používáním různých stylů a flashbacků. Neznám předlohu, ale ten film je skvělý :D(2.10.2017)

"Tra La Laaaaaaaaaaa! Koľko "A" sa vlastne nachádza v "Tra La Laaaaaaaaaaa?" To je len jeden z mála gagov v tomto filme, na ktoro som sa pobavil a okrem toho si asi skutočne budem dnes celý deň spievať "Tra la laaaaa." Ale okej,už dosť spevania a povedzme si o filme niečo viac. V prvom rade je treba pochváliť vynikajúci humor obohatený o absolútne trefné a šialené animácie, ktoré dotvárajú atmosféru filmu. V mojich očiach to funguje skvele a neustále som sa bavil. Hlavní hrdinovia sú vynikajúci a samotný "Captain Underpants" je podľa mňa komediálna špica. Neustále som sa na ňom rehotal a nemohol som prestať. Napriek tomu, že je to viac-menej detinské, no z nejakého dôvodu som sa na tom náramne bavil. Miestami sa síce do filmu chce dostať aj trošku serióznej drámy, no väčšinou sú to scénky, ktoré moc pozerať nechceme, a sú najnudnešie. No dávajú potom filmu trošku viac aj nejakú tú pointu a viem ho brať viac vážne. Ale hlavne je film tak neskutočne šialený že smiech je to, čo mu najviac treba. Originálny dabing e vynikajúci a dokonca si myslím, že možno do tejto sféry by mal viac Ed Helms zablúdiť, lebo ako herec je maximálne trápny a často nevie predať nič zo svojej postavy, no v tomto filme je to pravý opak. Je skvelý ako "Captain Underpants." V hranej verzii by to ale podľa mňa nefungovalo. Toto je jedine funkčné ako animované. Ja si myslím, že ak máte radi animované komédie, tak tento film oceníte. Je veľmi dobrý. Hodnotenie: A-(19.7.2017)

Fantastická věc! Tolik legrace nápadů pozitivní energie. Úplně mě ten film nabil a inspiroval. Tra la la!(7.9.2017)

trochu mi to připomnělo Snoopyho ve filmu...zajímavá animace,nicméně i přes pár fórků určeno síš pro menší.Na jedno podívání ale celkem do pohody...60%(26.10.2017)

• oveckaoa

Letos ty animáky za moc nestojí bohužel. Tohle je další z příkladů promarněné šance navíc slyšet cca 10 krát Tralala mě vtipné nepříjde. Nezasmál jsem se ani jednou a proti tomuhle je i Scary Movie 5 na oskara. 40 procent dávám za toho záporáka jinak tam nemám co pochválit.(14.10.2017)

Kdo by čekal, že dětský film bude vizuálně citovat Metropolis?(30.9.2017)

Hľadal som nejaký animák pre deti a narazil som na tento podľa hodnotenia len priemerný animák. Myslím, že je to dosť podhodnotené. Ja som sa s deckami na tom dobre zabavil. 3 a pol *(24.11.2017)

Řádně ulítlá netradiční animovaná komedie, která v jisté míře pobaví a pokud nejste zaprdlým asociálem bez humoru jako zdejší záporáci, u snímku se i zasmějete a to zajisté nejednou. Originalita se zde nachází ve větším měřítku a té si mezi animáky poslední dekády musíme cenit.(10.9.2017)

Dost dětskej animák(8.10.2017)

• stanyko

Totalny nepozeratelny blud. Po 30 minutach som to musel vypnut. Sracka na n-tu.(3.9.2017)

Animovaný průměr. Ani nic extra, ani nic strašného. Zlatá střední cesta. Animace ucházející, příběh odsýpající. 55%(16.10.2017)

Pecka animák!!!(8.12.2017)

Asi nejšílenější kreslený film, jaký jsem dosud viděl. Zasmál jsem se, ale bylo to vážně šílený.(16.9.2017)

<< předchozí 1 2