Reklama

Reklama

Kapitán Bombarďák ve filmu

  • USA Captain Underpants: The First Epic Movie (více)
Trailer 5
Animovaný / Komedie / Akční / Rodinný
USA / Kanada / Francie / Velká Británie / Indie, 2017, 89 min

Tralala! Společnost DreamWorks Animation uvádí komedii o nejšílenějším hrdinovi roku. George a Harold jsou čtvrťáci, kteří nadevše milují vymýšlení zlomyslných žertů. Jednoho dne omylem zhypnotizují ředitele školy, který od té chvíle věří, že je postavou z jejich komiksu, zabedněným Kapitánem Bombarďákem. Pak se ale z nového učitele vyklube zneuznaný vědec, jenž je odhodlaný zbavit svět smíchu, a George, Harold a Kapitán Bombarďák musí spojit své síly, aby jeho zlotřilé plány zastavili! (Bontonfilm)

(více)

Videa (3)

Trailer 5

Recenze (44)

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele

Neodolal sem, a kouknul sem na tenhle film a trochu mně to zklamalo, záchodovému humoru se už dlouhodobě nesměji a čekal sem opravdu něco víc. Jo, jeden dva vtipy, byli i zábavné, ale nic legendárního, se nekoná. Animace je celkem povedená a první třetina filmu, je asi nejlepší, ale později už to byla nuda. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Rekneme si to na rovinu, tohle je naprosta mega demence z ranku The SpongeBob SquarePants Movie. Naprosto vymastenej dej tocici se okolo dvou kluku, ktery ze svyho neprijemnyho reditele skoly udelaj "superhrdinu" - dementa ve spodkach a netrva dlouho a samozrejme se objevi i superpadouch Pipy Prdolin jezdici na gigantickym zachodu. Cely je to pak pojmuty jako parodie na superhrdinsky filmy a zaroven na filmy o pubertacich ve skole. Co se tyce animace, to je spis takovej slabsi prumer. Jenze co naplat, celej film je naprosto neskutecne naspeedovanej, riti se rychlosti blesku od zacatku do konce bez jakyhokoliv hluchyho mista a nekolikrat jsem se fakt skoro valel smichy po zemi a skvele se bavil celou dobu. Takze sice po technicky strance nebo strance promyslenosti scenare vicemene prakticky odpad, ale jelikoz me v roce 2017 zadnej animak asi takhle nepobavil, musim napalit 5*. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Velice příjemná pohádka s milou animací a vysoce originálním příběhem, který je zřejmě největší předností snímku. Trošku škoda, že se s přibývající stopáží lehce vytrácí dech. Odrostlejší diváctvo zřejmě potěší několik filmových referencí na kultovní snímky. Duo hlavní hrdinů je nesmírně sympatické a správně lumpácké. Velmi solidní 3 hvězdy. Vhodné pro celou rodinu. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

"Tra La Laaaaaaaaaaa! Koľko "A" sa vlastne nachádza v "Tra La Laaaaaaaaaaa?" To je len jeden z mála gagov v tomto filme, na ktoro som sa pobavil a okrem toho si asi skutočne budem dnes celý deň spievať "Tra la laaaaa." Ale okej,už dosť spevania a povedzme si o filme niečo viac. V prvom rade je treba pochváliť vynikajúci humor obohatený o absolútne trefné a šialené animácie, ktoré dotvárajú atmosféru filmu. V mojich očiach to funguje skvele a neustále som sa bavil. Hlavní hrdinovia sú vynikajúci a samotný "Captain Underpants" je podľa mňa komediálna špica. Neustále som sa na ňom rehotal a nemohol som prestať. Napriek tomu, že je to viac-menej detinské, no z nejakého dôvodu som sa na tom náramne bavil. Miestami sa síce do filmu chce dostať aj trošku serióznej drámy, no väčšinou sú to scénky, ktoré moc pozerať nechceme, a sú najnudnešie. No dávajú potom filmu trošku viac aj nejakú tú pointu a viem ho brať viac vážne. Ale hlavne je film tak neskutočne šialený že smiech je to, čo mu najviac treba. Originálny dabing e vynikajúci a dokonca si myslím, že možno do tejto sféry by mal viac Ed Helms zablúdiť, lebo ako herec je maximálne trápny a často nevie predať nič zo svojej postavy, no v tomto filme je to pravý opak. Je skvelý ako "Captain Underpants." V hranej verzii by to ale podľa mňa nefungovalo. Toto je jedine funkčné ako animované. Ja si myslím, že ak máte radi animované komédie, tak tento film oceníte. Je veľmi dobrý. Hodnotenie: A- ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Hravější (formálně, narativně a především vtípky) klučičí animák pro raubíře aby pohledal. A nenašel by. O co více nedoslovná o to duchem věrnější adaptace Pilkeyho kultovních (u chlapců předškolního až raně školního věku samozřejmě) předloh o eskapádách George, Harolda a Kruppa/Bombarďáka (ups, spoiler) během revolt proti upjatosti školního systému. Předlohy nejsou žádná velká literatura, ale jejich zábavnost je díky uprděnému a přesto inteligentnímu humoru nezměrná. A to i pro na dobrou noc čtoucí dospěláky. S celovečerní verzí se to má shodně. Najdete sice rozhodně přínosnější i ambicióznější tvorbu pro děcka, ale stěží tak zábavnou, abyste se na to s gustem podívali i z pozice jakože seriózní (ehm, ehm) autority. A bavili se ve výsledku snad i více než cílová drobotina. ()

Galerie (31)

Zajímavosti (3)

  • Posledný film od DreamWorks Animation, ktorý bude distribuovaný 20th Century Fox. Už toho nasledujúceho, Ako si vycvičiť draka 3 (2019), sa ujme Universal Pictures, ktorá po novom vlastní DreamWorks štúdio. (LuiCJ)

Související novinky

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

30.12.2017

Hrstka nejoblíbenějších uživatelů ČSFD.cz tradičně vybrala osobní trojku nej filmů, uvedených do české a slovenské distribuce nebo na filmových festivalech v roce 2017. A někteří dali hlasy taky svým…

Reklama

Reklama