Kapitán Bombarďák ve filmu

• Kanada

Les aventures du Capitaine Bobette: Le film

Animovaný / Komedie / Akční / Rodinný

USA, 2017, 89 min

Neodolal sem, a kouknul sem na tenhle film a trochu mně to zklamalo, záchodovému humoru se už dlouhodobě nesměji a čekal sem opravdu něco víc. Jo, jeden dva vtipy, byli i zábavné, ale nic legendárního, se nekoná. Animace je celkem povedená a první třetina filmu, je asi nejlepší, ale později už to byla nuda.(21.1.2018)

• darthhomer2

Tak tohle je fakt MEGA hovadina.Nejhorší je ten scénář - Dva malý kokosové si myslí, že jsou největší vtipálkové, když prdí do podpaždí a rozhazujou toaleták. Další věc je to, že týrají ředitel, svýho spolužáka a učitele a to se nedělá! A ted seznam blbostí : Plastový hypnoprsten, ředitel s černou slupkou od banánu, dvě hlavní postavy mají fialovej mozek, všechny děti ve škole jsou úplně blbý a smějí se příjmení Prdolín a ještě bych toho našel hodně, ale tobych tu byl do zítřka.(18.12.2017)

Rekneme si to na rovinu, tohle je naprosta mega demence z ranku The SpongeBob SquarePants Movie. Naprosto vymastenej dej tocici se okolo dvou kluku, ktery ze svyho neprijemnyho reditele skoly udelaj "superhrdinu" - dementa ve spodkach a netrva dlouho a samozrejme se objevi i superpadouch Pipy Prdolin jezdici na gigantickym zachodu. Cely je to pak pojmuty jako parodie na superhrdinsky filmy a zaroven na filmy o pubertacich ve skole. Co se tyce animace, to je spis takovej slabsi prumer. Jenze co naplat, celej film je naprosto neskutecne naspeedovanej, riti se rychlosti blesku od zacatku do konce bez jakyhokoliv hluchyho mista a nekolikrat jsem se fakt skoro valel smichy po zemi a skvele se bavil celou dobu. Takze sice po technicky strance nebo strance promyslenosti scenare vicemene prakticky odpad, ale jelikoz me v roce 2017 zadnej animak asi takhle nepobavil, musim napalit 5*.(5.1.2018)

Velice příjemná pohádka s milou animací a vysoce originálním příběhem, který je zřejmě největší předností snímku. Trošku škoda, že se s přibývající stopáží lehce vytrácí dech. Odrostlejší diváctvo zřejmě potěší několik filmových referencí na kultovní snímky. Duo hlavní hrdinů je nesmírně sympatické a správně lumpácké. Velmi solidní 3 hvězdy. Vhodné pro celou rodinu.(11.9.2017)

Zdá se, že opět půjdu proti proudu zdejších hodnotících s tvrzením, že mi, vcelku překvapivě, film Captain Underpants: The First Epic Movie vcelku sedl. Jistě, v rámci příběhové kostry se sice nejedná o nic světoborného ani v mantinelech "animáků", avšak film tuto látku podává vtipnou, svižnou a velmi odlehčenou optikou, kdy se téměř po celou dobu trvání snímku nemůžete přestat smát. A navíc, ke skvělým a vtipným gagům dostanete jako pomyslnou třešničku na dortu velkou dávku pozitivní energie. A to se přece také počítá, no ne? „Tra-La-Laaaaaaaaaaaaaaaaaa!“(10.9.2017)

• - Posledný film od DreamWorks Animation, ktorý bude distribuovaný 20th Century Fox. Už toho nasledujúceho, Ako si vycvičiť draka 3 (2019), sa ujme Universal Pictures, ktorá po novom vlastní DreamWorks štúdio. (LuiCJ)