Po legendární zkušenosti v Roswellu je v roce 1947 vytvořen elitní tým připravený chránit Zemi před invazí mimozemšťanů. Uplyne několik desetiletí, než je tato dávno zrušená jednotka veteránů povolána zpět do akce, aby čelila nové hrozbě útoků mimozemšťanů. Budou moct konečně zasáhnout? V hlavních rolích se představí Greg Evigan a Denise Crosbyová. (oficiální text distributora)

klerik

Partia dôchodcov behá s hračkárskymi puškami a strieľa emzákov. Keď to nestačí, zahrajú sa vo vesmíre na Luca Skywalkera... Slabé triky by mi až tak nevadili, ale sú príšerne použité. Kamera lieta ako šialená, IQ klesá rýchlejšie ako obranyschopnosť Zeme... Zlaté AGE OF TOMORROW... ()

drankeryth

Bomba film, ale vazne. Jasne, ze sa nic vynimocne nekona a film trpi slabostou na kazdom kroku. Hlavne tie zbrane vysluzilcov, vzbudzujuce scifi arzenal, akoby z oka vypadli nejakemu detskemu tvorcovi, ktory by to sam vytvoril doma. Ale to je vedlajsie, hlavna vec, ze dochodci zachranili svet od skazy sveta:) ()

beso74

Ďalší "ambiciózny" filmový počin (alebo prečin) káblovej spoločnosti Syfy, na ktorom sa ako spolupáchateľ - producent podieľal špecialista na podobné kraviny Phillip J. Roth a jeho firma UFO International Productions. Lacné počítačové triky, bulharské ateliéry a vykrádanie známejších filmov, to sú hlavné devízy tohoto filmu. Tentokrát si to odniesol Will Smith a Roland Emmerich a ich Deň nezávislosti, skrížený so Stallonovými Expendables a Vesmírnymi kovbojmi Clinta Eastwooda. Výsledkom je nezáživný odvar, ktorého dej sa ťahá ako sopeľ po rukáve. Škoda že je to len zlé, že to nie je až tak zlé, aby to bolo zábavné. ()

mimozakon odpad!

Čo sa mi na tomto masterpiece páčilo najviac? Že ma netýral moc dlho. Dementné chovanie postáv, scenár z kocúrkova, typická americká nevedomosť...(útok na US samozrejme Capitol; v Moskve to bolo tesne vedľa, ale prečo by mali ničiť chrám svätého blaženého, keď hneď vedľa boli vyššie vežičky rezidencie pán Putina; Paríž, tak to musel byť jasný jediný záchytný bod, ktorý poznali - obrý hromozvod, kde možno tak miesto vládnucich patrónov boli milióny turistov. Viac svetových monumentov asi nenašli v americkej encyklopédii sveta), a prečo by vlastne mali mimozemšťania útočiť na tieto body? veď pri sile tej zbrane to mohli zhodiť kamkoľvek. Ešte spomeniem pekný záťah profesionálneho tímu vojakov, ktorý sa asi učili plížiť a obsadzovať miestnosti len v nejakej detektívke z 50tich rokov. Áno a krásne PET zásobníky na ich útočných puškách(asi gumidžús na občerstvenie), a z akého dôvodu boli biele? :] Ešte mi tak napadlo, že takto nejako by vypadalo SG-1 po 40 letech :D Máme tu chrazmatického veliteľa, ktorý si postaví špalíček na sekanie dreva vo voľnom priestranstve 20 metrov od domu a nie niekde, kde ho môže rovno odkladať na kopičku. premúdrelu vedkyňu, ktorá odháňa sperejerov BB brokovnicov. akože černocha tí elka, ktorý hrá rád konzolu u mamičky v pivnici jeden ďalší mal análnu sondu a ten posledný mi nestál ani za to, aby som si ho zapamätal ()

brasek odpad!

Raz musí prísť spravodlivosť a televízie čo vysielajú takéto "skvosty" by som pokutoval, alebo im zobral licenciu na vysielanie! Produkciu a scenáristov by som nechal tak, nech si to točia pre seba aby sa mali načo dívať, ale nech s tým už neotravujú zdravý okolitý svet! ()

Gyuri

Po zahliadnutí tohto filmu som veľmi dlho uvažoval čo nám chcel režisér a scenárista tymto počinom povedať. Je to veľmi veľmi zlá verzia filmu Independence Day. Nechápem akú mali potrebu tento film natočiť, keďže je očividné že svojich nápadov mali veľmi málo a k tomu ešte hrozne efekty a herecké obsadenie. ()