Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Peterovi někdo anonymně posílá stopy, kterými se ho pokouší navést k odhalení, do čeho všeho byl jeho bratr zapletený. Novinář tak zjišťuje, že jeho bratr nebyl až tak beztrestný, jak si myslel. Peter se domnívá, že ve stejné pozici jako jeho bratr a Åge Haugen jsou ještě další osoby, ale mají strach mluvit. Jeho pátrání naznačuje spiknutí na vysokých postech politiky, finančnictví a médií a směřuje k událostem starým pětadvacet let. (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po dějové stránce je to tu tedy pěkně zapletené. Napětí krapet polevilo, ale i tak se jedná o zdařile napsaný scénář plný intrik, zoufalství, kostlivců minulosti ve skříni a bohužel i mrtvých. ()

Alagaesie 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Peter dostal hezky. Lied lhal. Takže taktika „nikomu nevěř“ ? Normální není nikdo a nic. Verås se nezdá… Taky umí vyhrožovat. Jak rychle se najde jeden „zmizelý“ kluk…Téda ten Andreas je ale lstivej. Korupce je tam, kde jsou prachy – tím pádem určitě i v Norsku. Mám pocit, že Andreas a Vibeke se vůbec nic nedozvěděli. A Peter vypadá nepohodlně. Kam zmizel Andreas? No nazdar… ()

Reklama

Galerie (7)

Reklama

Reklama