silentname

"Why... Why should you go and see the movie Entertainment?" Ja by som asi osobne išiel do kategórie ľudí, ktorí by vás od zhliadnutia filmu skôr odhovárali. A nemôže za to len veľmi pomalé tempo, no najmä neskutočne veľké množstvo divných momentov, ktoré pre oko bežného diváka zanechajú dojem, že nakoniec nič nedáva zmysel, plus náš hlavný hrdina skutočne nie je človek, na ktorého sa mi dobre pozeralo a často som mal pocit, že je viac otravný, než je nutné. Vtipy, ktoré strieľa sú strašné a vôbec nechápem, prečo sa nesnažil o niečo iné, ale prečo to bolo stále o tom istom. A občas skutočne neviem čo chcel film adresovať alebo čo sa dialo v hlave scenáristov. Napríklad tu máme scénku, kde Gene pred publikom vezme športovú trofej a začne ňou po nich akože strieľať a vydávať strieľacie a prdiace zvuky po celú minútu a bola to jedna z najotravnejších scénok, čo som vo filme videl za celý rok. Myslím si, že možno je pre viac náročných divákov, ktorých viac zaujíma niečo iné ako príbeh. Ja tam ale určite patriť nebudem. Za mňa jednoznačne nie. ()

JamesSi

Tohle je dost těžké hodnotit. Má to pěknou atmosféru, bezchybné herecké výkony a zajímavé surrealné siruace. Na druhou stranu je to těžko koukatelné a pomalé. Na příběh by stačilo maximálně 10 minut, kdyby se ořezezali záběry jak někdo chodí někam a nebo se pomalu otáčí do kamery. Na dvě hodiny jen těžko koukatelné. 3,5/5 ()